0 oy
1,147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kusura bakmayın ben böyle şeyleri çok kafama taktığımdan sizinle paylaşmak istiyorum. 

Geçen apartmana genç bir gelin taşındı neyse ona hoşgeldine gittik bikaçkişi vardık gençtik hep orda birisi kızının altını kaynının eniştesinin yanında değiştirdiğini hatta eniştesinin yanında banyo yaptırdığını söyledi ben o an tiksindim tartışmamak için kendimi zor tuttum. 

Kızımın özel bölgesini babası bile görmemesi lazım  ben artık anlamıyorum insanları. Gerçekten yoruldum. 

36 Cevaplar

+4 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Erkek cocugunun ozel bolgesini annesi altini degistirirken gorebiliosa kız cocugunun ozel bolgesinide babası altıni degistirirken gorebilir.Anne ve baba aynı degerdedir.Ne demek baba kiz cocugunun altini degistiremez yada banyo yaptiramaz gunahtir diyosunuz.Nerde yazio bu bana ispatlarmisiniz?Hicbiryerde bulamadim.Kuranda gecmeyen birseye gunah demek adetinizmi oldu sizin:angry:

(5,323 puan) tarafından
Sana katılıyorum.  Başkasının yanında değişmem etmem ha ölüm kalım olmadığı sürece altını hep ben değiştiririm zaten. Ama bebeğim küçük banyosunu babası ile yaptırıyorum. Önemli olan insanın niyeti. Bi baba niyetini bozuyorsa o haysiyetsiz şerefsizin tekidir. Eğer ihtimalleri göz önüne alırsak anne-oğul ensest ilişkileride çok duyduk. Bunu çocukgelişimcilerde diyor bu bölümüde okudum. Anne baba aynı değerdedir anne ne ise babada o şekilde bebeğin bakımı yüklenmelidir. Toplumumuzda süregelen bi tabu var
(535 puan) tarafından
Aynen katılıyorum size herseye günah  diyorlar ben bu konular hakkinda cok kitap okudum sorsam 1 kitap okumamıştır bazı seyler insanın içinde var onu gorunce evladindan etkilenen bi babaysa zaten normal bir baba değildir bu alt degisme olayida zatn 2 yasina kadar filan suruyor belli bi yaştan  sonra zaten anneninde babanında cocuklarinin cinsel bolgelerini gormeleri normal degildir.
-Reklam-
+1 oy
(535 puan) tarafından
Dediginize katiliyorum değil kizin yabanci bir erkegin yaninda oğlanın bile yabanci birinin yanında degismemesi lazim ama katılmadığım su bir anne oğlunun altini nasil değişiyorsa bir babada kızının altini degismeli.
tarafından
Bir babanın kızının mahremini gormesi doğru değil elbette ama bide o çocuğun annesinin olmadığını ve babasının bakmak zorunda kaldığını düşünsek
(149 puan) tarafından
Mumkunu yok babasi kizinin altini degistiremez  o kiz pwkolojisi icn de bnun dusunun yarn birgn buyuyecek ayrica erkek bebekle kiyaslamissinz o onun annesi . Doguran kisi bakmasi gereken bilmesi anlamasi gereken annesi . Ayni sey degl .
(360 puan) tarafından
Tamam canım ama bir annenin oğluna cinsel bi obje olarak bakmaz ama baba bakabilir Allah muhafaza
tarafından
İşte bu ya işte bu teşekkür ederim Güvercin
(360 puan) tarafından
Öyle canım malesef
+1 oy
tarafından
Sercem tek katılmadığım nokta baba konusu benim eşim daha ortada çocuk yokken ben kızım yada oğlum fark etmez banyosunu ben yaptırırım dedi hatta kızım saçlarını banyoda yıkarım dedi bence baba kızını yada oğlunu bezler yıkar bunda yanlış hiç bir şey yok
+1 oy
(2,172 puan) tarafından
Annem ha kendi altini acmissin ha cocugunkini der. Asla babasi haric kimsenin yaninda altini degistirmem ilk dogdugunda banyo yaptirirken kaynim kayinbabamda olurdu cok rahatsiz olurdum simdi kendim yikiyorum yada babasiyla yikiyoruz. Ama kaynanam denk geldikce anlatiyorum anlamiyo altini aciyo herkesin icinde degistiriyim diyo onun yuzunden ayrilamiyorum kizimin yanindan 
0 oy
(13,705 puan) tarafından
Mllet geniş ya..  Millet geniş. 
tarafından
Millet edepsiz canım arsız hayasız
0 oy
tarafından
Benim kaynımın oğlu var 9 yaşında ben onun yanında bile değiştirmem 
tarafından
Aynen bunlara dikkat etmeli herzaman sonra travmalar oluyor
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Banada çok ayıp ve yanlış geliyor böyle şeyler canım iste malesf ki akraba sapıklıklari hep bu yüzden ortaya çıkıyor
tarafından
Aynen ya erkekler hep şehvet içinde bazen gözleri dönüyor 70 yaşındaki pislik adamlar var taciz eden sen çocugunun özelini nasıl açarsın erkeklere karşı ben anlam veremiyorum
0 oy
tarafından
İşte böyle böyle yetiştirilen çocuk Larin ar damarı çatlıyor. Yaşı ilerleyince de vay benim kızım böyle yaptı var benim oğlum böyle yaptı. Oglumun altını kayınvalidem in yanında dahi açmam nasıl başlar ise öyle gider. Bu memlekette aç oğlum amcalara pipini dendiği sürece biz iflah olmayiz
tarafından
Aynen birde agzına baksan din iman edepsiz
0 oy
tarafından
Insanlar kafayı yedı ıyıcee
tarafından
Çocuklarını proje olarak görüyorlar ben başka bişey anlamıyorum
0 oy
tarafından
Ne kadar genisler ya ben hamile oldugum halde suan onu dusunuyorum asla ve asla kimsenin yaninda degistirmem 
tarafından
Asla yapma kuzum asla
tarafından
Yok canim yanimda yapanlara bile kiziyorum
0 oy
(452 puan) tarafından
çoook ayıp çok yalış birşey mecbur kalmadıkça babanın yanında bile değişmemesi lazım. mileteki rahatlığa bak ya 
tarafından
Evet geçmiş kaynının karşısına çocugu da biraz tombiş tüm açıp değiştirmiş edepsiz amcası o diyor lanet insan
(452 puan) tarafından
terbiyesiz ya
0 oy
(557 puan) tarafından
Aynen canim bende bi arkadasimdan duymustum kizinin altini babasinin degistiginden falan bahsetmisti bende dogru bulmuorum boyle seyleri ama insanlara bunu anlatamiorsun malesef hemen o kaslar bi kalkior biz boyle dusunuoruz diye neredeyse sapikca dusunmus bile oluoruz onlara gore. 
tarafından
Babası neden değiştirsin ne kadar abes tuhaf Allah akıl versin ya
(434 puan) tarafından
Asil babasi neden degistirmesin.... vallahi ufacik bebekten tahrik olacak bir babaysa gebersin zaten
(179 puan) tarafından
Aynen bende size katiliyorum anne calisiyorsa  baba evdeyse mecbur kalıp degistiren babalar duydum ben o kadar midesiz değildir  kizina o gozle bakar mi insan ya
0 oy
(119,434 puan) tarafından
Kayninin enistesi ne yaa yuuhhh tam sac bas yolmalik insanin migdesi daha ne kadar genis olabilir
tarafından
Pislik ya tartışmamak için zor tuttum kendimi
0 oy
tarafından
Benimki oğlan oldugu halde babasina bakma ayip diyorm yaninda giydirmiyorm bu ne genislik ya
tarafından
Evet sonra babalarına adet bezi aldıran kızlar yetişiyor maalesef
tarafından
Cok dikkat edilmesi lazim bu konulara
0 oy
(382 puan) tarafından
yok daha neler bazı insanlar gerçekten iyice çığrından çıktı nedemek eniştesi kaynı yanında kızının bezini almak nasıl bi rahatlıktır
tarafından
Ben kızının ne kadar güzel bir organı olduğunu göstermiş onu anlıyorum iki gün sonra taciz edilirse annesi yüzünden
0 oy
tarafından
Insanlar artk çığırından çıktı herşey normalleştirildi bu uyarılar bu depremler boşuna değil herkesin kendi fikri ama uzmanlar çocuklarınızı kadınsı bile giydirmeyin diye uyarırken insanlar daha fazlasını yapıyor bn babasına bile göstermiyorum babası da bu konuda çok hassas zaten arkasını felan döner  direk ben göstermedigim  halde değiştirince hemen kalkar gider herşey normallestiriliyor 
tarafından
Yeni nesil çok kötü olacak ben bunu düşünüyorum.
0 oy
tarafından

Bundan 8 yıl önce antalya serikte tanıdığım bir aile vardı 

Karısı sabah karpuz çapasına gitti kocası evdeydi kızı uyuyordu kızı uyanmış kız 6aylıktı doğduğu günü biliyorummmmm 

Kız uyanmış ağlıyor diye bezini değiştirmeye kalkmış babası sonra nasıl olduysa nefsine tükürdüğüm canı kızına tcvz etmeye kalkmış bu çocuk ağlaya ağlaya çatlayıp öldü böyle şeyler okuyunca aklıma o geliyor  kadın kafayı yedi şaka yapmıyorum kadın resmen delirdi kendini kaybetti o şerrefszzz adam ceza evinde geberesice şeref yoksunları bi evlada nasıl nefsin kayar :'(

tarafından
Allahım sen koru :(
tarafından
Habeei bulabilseydim paylaşırdım :(  
Allahım korusun çok korkuyorum ya
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Bence ona anlatmalısın ağaç yaşken eğilir çocuk deyip geçmemek lazım onların yanında altı açılıyor yıkanıyor ve çocuk edep yerleri nedir bilmeden büyüyor ileri de kendisini savunmasini kimin neresi görüp görmeyeceğini bilmeden büyümesi kötü sonradan anlatmak eğitmek çok zor,12 yaşında kızlarım var herşeyi antala anlata büyüttüm elimden geldiği kadar teyzeleri bile der kızımın eniştelerine olan mesafesini ve de şuan gebeyim oğlum olucak yanlarında altını felan degistirmeyi hiç düşünmüyorum.
tarafından
Canım Allah aşkına neyi anlatacaksın konuşmasına bakarsan her bku biliyor hatta dünyayı bu yönetiyor okadar akıllı edepli zeki neyini anlatacağım kendi zaten olmuşum diye geziyor ortada
0 oy
tarafından
Ayy o ahmak kadınlar halen varlar
tarafından
Evet çocuklarına yazık eden kadınlar
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Sirf kiz deyil canim erkekdede dikkat etmek lazim..  kimsenin yaninda acmamaya bakiyorun cünkü oranin mahrem oldugunu kücük yaşta bilmesi lazim oraya herkes bakamaz bunlar kücük yaşta baslar!! 

Cok yanliş bencede ayip denen bisey var!
tarafından
Kızı vardı o an konu oydu o yüzden kız yazdım ben erkek çocugumu da sakınmaya başladım erkek çocuklara neler yapıldığını görüyoruz
(4,136 puan) tarafından
Aynen cok kötü ablam durum yapmiş 4 yaşindaki erkek cocugun adam biri cinsel ismismar yapmiş.. annemin bile bezini deyiştirmesini istemiyorum biraz abartiyorum ama elimde deyil

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 264 göst.
24 Şubat 2023 Aile kategorisinde Hatice ata (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 913 göst.
0 oy
12 cevap 415 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Moonrose3547 (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 479 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu