0 oy
471 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Dün post açmıştım kızlar araştırma hastanesine götürdüm orada doktor 1 haftayı bulur sonucun çıkması çok geç olur özele götürün dedi götürdük kan aldılar influenza b pozitif cıktı enfluvir diye bi ilaç verdi korkulacak bisey değil geçer dedi ben çok üzgünüm şuanda kimden nasıl bulaştı hiç bilmiyorum sürekli gezen biride değilim kızımın yüzüne baktıkça ağlayasım geliyor hiç keyfi yok çünkü :( Annemgildeydim ablam vardı yeğenlerime bulaşır belki diye geri dönüyorum bugün:(

11 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzum ya çok geçmiş olsun 

Demk ki önemsiz bisey ki kimse üstüne düşmüyor önceki seneler de millet nasıl tereddüt içindeydi 

Korkma sende sıradan grip gibi geçecek inşallah 

Ağlamak istiyorsan ağla kendini tuttukça daha kötü olur ağla kuzum biraz olsun rahatlarsın 
tarafından
Inşallah geçer canım işte domuz gribi diye adını duyunca bilr için bi tuhaf oluyo :(
-Reklam-
0 oy
(9,149 puan) tarafından
Geçer dediyse korkma cnm ilacını aksatma duzenli kullan geçer inşallah.. çok geçmiş olsun
tarafından
Inşallah canım sağolasın:(
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım geçer inşallah takıntı yapma
tarafından
Inşallah canım sağolasın
0 oy
(516 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim korkma gecer ilaçlarla  bizde domuz gribini devlette yaptırmıştik 1  buçuk saat sonra çıkmıştı 
tarafından
Inşallah geçer canım teşekkür ederim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız canımın içi üzülme o ilaç geçiriyor merak etme. Bizim okulda domuz gribinden dökülüyordu geçen sene bu mevsimde oluyor işte ilacını ver geçer merak etme
tarafından
Inşallah geçer canım ya korktum işte ne bileyim tv de felan görünce hep başıma geleceği hiç aklıma gelmezdi hele bide bebeğime;(
(25,224 puan) tarafından
Kıyamam ya Allah şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Evden disari cikarma kuzum kimden gectini bilmiyorsun disarlarda guvenli degil artik jeryerde bi salgin cikiyor 
tarafından
Evet canım maalesef ki :(
tarafından
Gecmis olsun kuzum bu arada
0 oy
(6,716 puan) tarafından
Balım çok geçmiş olsun :( çok üzüldüm ınsalalh çabucak iyileşir boncuk gözlüm ❤☹
tarafından
Inşallah canım sağolasın
0 oy
(5,323 puan) tarafından
O ilacı normal gribede variyorlar canım hiç korkma 
tarafından
Işte insan ister istemez üzülüyor kuzum :(
0 oy
(588 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm Allah şifa versin
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(10,452 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun cnm Benim rabbim şifa versin bir an önce sağlığına kavuşsun yavrucak :ermm:

tarafından
Amin inşallah...
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun geçer inşallah derdi veren allah dermanda verir canm benm üzme kendini
tarafından
Inşallah canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 153 göst.
14 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,533 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 83 göst.
13 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Shz (1,604 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
0 oy
0 cevap 15 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu

378,192 soru

11,319,203 cevap

34,765 kullanıcı

...