0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,533 puan) tarafından

Direk cocuk dr u mu gormesi lazim. 

16 aylik kizim. Kac gundur hasta. Atesi dusup cikiyor devamli. Fitil bile attim bir kac saat sonra etkisini gosterdi. 3 gun atesi oldu 1 gun olmadi dun gece yine oldu bugun biraz vardi daha yok. Devamli saglik icagina yada dr gidiyorum faydabetmedi. Burnu tikali akiyor tenizliyorum fayda yok. Ates desen oyle. Oksuruk gozleri kirmizi capakli yuzu kıpkirmizi. Bugun testi kabul ederler mi. Yarin ozele goturucem artik.  

4 Cevaplar

0 oy
(348 puan) tarafından
Benim kızım da da aynı problemler oldu çocuk doktorunun verdiği ilaclarla düzeldi şükür ilk iğne yaptı
(1,533 puan) tarafından
İlaclar hic faydabetmedi ya
(348 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ya ben sarımsaklı zeytinyaği kürü falan yaptım aşırı iyi geldi yapmazlarsa testi bide onu dene
(1,533 puan) tarafından
Aminn sagolasin canim. O kuru yapmaz olur muyum hep hastalandigin da sürdüğum birsey
-Reklam-
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Ay korkutma beni benimde oğlan öyle randevu bulamadm :(
(1,533 puan) tarafından
Bende hic randevu bulamadim kacc gun sonra buldum gecen gun gittik ama fayda yok yeni geldim saglik ocagindan git gel git gel artik canim cikti. Bugun de bari gideyim Teste dedim. İmkanin varsa ozele git valla canm cunku bulunmuyo randevu.
(17,649 puan) tarafından
Özel uzak kız sağlık ocağının verdii ilaçlar bana saçma geldi calpol peditus vermiş ne alaka bende pazartesi hastaneyi bi arayım ya off bitmiyo hastalıklar hiç
(1,533 puan) tarafından
Evet anca onlari veriyorlar. Bize de parol peditus vermisti . İnan ki bi yere de gitsem tamam birakmiyo bu hastaliklar pesimizi evde bile buluyo off hadi biz neyse bebeklerimiz icin cok zor
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Özelede gitsen acil olarak muayene etmek isterler ilk çünkü bogazida kızarmış olabilir o yüzden direk test yapmazlar
(1,533 puan) tarafından
Gecen gun hastahaneye gittik agzina kulagina vs hep baktilar burda bisey yok dedi iyi dedi sadece oksuruk burun akintisi devamli ates var bide gozleri yasariyo capaklandi beyaz yerleri kipkirmizi yanaklari da oyke
(4,853 puan) tarafından
Şansını dene o halde salgin var olabilir de
(1,533 puan) tarafından
Aynen canm gidicez artik
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm durumunuz müsaitse özel in acil ine götür. Benim çocuk ta küçükken öyle olmuştu serum taktılar ateşi çıkmadı tekrar. Tabi ilaçları da kullandik
(1,533 puan) tarafından
Sagolasin canim. Gittigimiz ozel var dr umuz direk test ister zaten yarin gitmeyi dusunuyorum muaneye. En azindan test yaparsa devlet onun sonucuyla giderim. Cunku muane parasi testler derken vikmaz o kadar 500 neredeyse

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 472 göst.
29 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 577 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
7 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 84 göst.
13 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Shz (1,604 puan) tarafından soruldu

378,230 soru

11,320,354 cevap

34,765 kullanıcı

...