0 oy
2,678 göst.
Aile kategorisinde tarafından

27 haftalık hamileyim ve ara ara aşırı öfke patlamaları yaşıyorum eşime karşı sagolsun alttan aliyor ama sonradan kendim çok üzülüyorum neden böyle yaptım diye iyice psikolojim bozuldu dünde aynısını yaşadım ağzıma ne geldiyse söyledim ama istemeden oluyor o an hiçbir şey düşünemiyorum sadece bir sinir geliyor kendim olmaktan çıkıyorum biliyorum bebeğime de zararlı ama ne yapacam bilmiyorum..

6 Cevaplar

0 oy
(117 puan) tarafından

Aynen canım bende 23 haftalık oldum ve bende tıpkı senin gibiyim tutamıyorum kendimi sonradan kendime geliyorum 

tarafından
Çok zor bir durum sonradan uzulsem ne fayda diye de düşünüyorum o kadar kırdıktan sonra
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından

Canım bende 30.haftaya kadar öyleydim sonra düzeldi biraz sabır geçicek bu zor günler. Şükretki eşin anlayışlı tatlım

tarafından
İnşallah geçer sonradan da kendimi yiyip bitiriyorum neden böyle dedim çok uzattım filan diye önceden yatağa küs girmezdik şimdi dönüp arkami yatıyorum hemen de atamıyorum siniri zor zamanlar yani
(49 puan) tarafından
B12 değeri düşükse sinir yapiyo depresyon sebebi yani ben sırf bu sinirim yüzünden gidip igne olmayı düşünüyorum isticem doktordan
tarafından
Olan eşlerimize ve bebişlerimize oluyor kan testlerinde çıkıyor sanırım b12 önceden kullanıyordum ben iğne hamilelikten sonra bıraktım çünkü bayılma hissi yapıyor ve ağır geliyor tabi doktor kontrolünde kullanılır düşük mg verirse
(49 puan) tarafından
Bende en son 2 sene önce olmuştum igne hatta ilk hamileligimde de olmuştum kendime gelmiştim bende yan tiki yapmamıştı  vücut istiyo gerçekten ilk tahliller de 80 çıkmıştı 3ay dan sonra vericem dedi doktor bugün gircem soylicem inşallah cinsiyeti de öğrenirim
tarafından
İnşallah gönlünce olur canım
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Aman BaciM şimdi bunu da uyarırlar sanki onlara neyse senin yaşadığın sinir halinden normal onlar herkesin bünyesi bir değil hormonlara aynı tepkiyi vermez her vücut bende çok sinirliydim hamile iken hatta geçen biride sormuş bende is yerinde yaşadığım bi olayı öfkeme hakım olmadığımı anlattım tutmuş uyarı vermişler sanki sende yap güzel oluyor demişim gibi 

Velhasıl şimdi lohusayim sinir geçti çocuk gibi hassasm şimdi de

tarafından
İnşallah geçer çünkü cidden hem kendimi hem eşimi yıpratıyorum bi gün o da resti çekecek aşırıya kaçıyor bazen eski mevzulara kadar aklıma geliyor yanlış olduğunu biliyorum ama tutamıyorum kendimi
(2,891 puan) tarafından
Geçer geçer inşirah oku dua et
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Bebeginiz kız mi ?

Kiz a hamile olanlar akrastif oluyor bende kızıma hamileyken sizin gibiydim.

Şimdi oğluma hamileyim çok sakinim ama  eşim bana karşı akrastif sanki kendisi hamile:)))

tarafından
Oğlum olacak Allahın izniyle ama nereden geliyor bu sinir anlayamadım :) benim eşimde de ara ara oluyor bazen benden fazla trip atıyordu aşeriyordu filan :)
(1,204 puan) tarafından
Hahaa aynen:)
0 oy
(31 puan) tarafından

ya al benden de okdae napcam bilmiyorum cok asiri sinirliyim benim iyligime bile birsey dense ben cok fena gergin sinirli oliyorum bagiriyorum napcam ya gececek mi yoksa gördüğüm herkesten nefret ediyorum bana bir zararları olmadığı halde ve bu durumdan vicdan azabı çekiyorum 

tarafından
Zaten yaparken bir şey olmuyorda sonrasında insan üzülüyor işte allah yardımcımız olsun farkinda olmadan duygusal olarak çok zarar veriyoruz kendimize
0 oy
(355 puan) tarafından

Bnde oyleydim hatta hala oyleyim hersey uzerime qeliyor sacma.saon seylere kizip esime patliyorum. Mesela izinliydi buqn aksam.arkadaslarmin yanina qidimmi dedi qit dedim 1saat dur gel dedim sora qitti 10 dk sora aradim beni ewde tek birakip qidiosun hadi bna bise oldu falan filan durduk yere kawqa cikardim geldi tamm qitmiorum bi yere dedi hala surat yapuorum oda hicbise yapmayip tw izliyor bu kez ona kiziyom nie izliyor die yani hepimizin psikolojisi norml deql saq salim dogum yapsaydik Allahin izniyle 

tarafından
Doğumdan sonra geçiyormuş herhalde inşallah geçer adamlarda bikacak valla sonunda ben sadece bende oluyor sanıyordum ilk 3 aydan sonra geçiyormuş benim 6. Ay hala devam hamileliğin ilk başlarında aşırı duygusaldım şimdi aşırı sinirliyim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
1 Aralık 2023 Aile kategorisinde Serah (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
1 Aralık 2023 Aile kategorisinde Serah (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.