0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oy nenem Yarabbi sabahın 8den beri ayaktayım yarın misafirim geleçek bi ikramlıklara bi ev işlerine bi kızıma koşturuyorum. Habire vallahi perde çıkacağım az kaldı ;D 

Kuskus salatası (sabah yapıcam)

Etsiz yaprak sarma 

Tatlı tuzlu kurabiye 

Rulo pasta 

Böreekk 

Poaça yaptım heryerim ağrıyor yav daha mutfak toplayıp çamaşır sericem banyo tuvalet yıkanack :)) İMDAAATTTT :D

image

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap

Ellerine sağlık canim hepsi eminimki güzel olmuştur. Misafir gelmesini çok seviyorum ama kosturmaktan okadar yoruluyorum kii misafir gelncede yaşayan ölü gibi otrduqum yerden kalkasim gelmiyor :D kalkın kendi çayınızı kendiniz alin diyesim geliyor :woot:

tarafından
Ay bende valla öyleyim misafiri severim ama mahvolurum da :D
tarafından
Temizlik yapiyorum. Yemek düşünüyorum menüyü secene kadar canım çıkıyor klasik hep mercimek corbam olur hahaytt ☺
tarafından
Çok severiiimmm
tarafından
Tarhana ve mercimek tercihim bende çok seviyorum diğer çorbalar çok ağır gelir diye misafir gelince yapmiyorum yayla olsun ezogelin olsun zaten içinde pirinç ve bulgur var yanına pilav yapsam sacma olur gören diyecek bu kız menü çıkartmasını bilmiyor ☺ kadın olmak zor valla ☺
tarafından
Aynen öyle çok zor kadın olmak şu saat olmuş hala ayaktayız kesintisiz çalışıyoruz vallahi
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ben de geleyim mi? :d

tarafından
Gel kız nolcak başımın üstünde yerin var :)
(2,704 puan) tarafından
Canımsın :))
tarafından
Oyyyşşşş ❤❤❤
(2,704 puan) tarafından
,,,,,,❤❤❤
0 oy
(6,822 puan) tarafından
Son 2 gundur bende oyleyim evdeki butun dolaplar camlar kapilar balkonlar duvarlar derken kolum kanadim agrimis valla yerimden kalkacak halim yok ama oglum erkenci
tarafından
Kolay gelsin
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Kolay gelsin canım eline sağlık :) 
tarafından
Sağol kuzucum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 499 göst.
+3 oy
13 cevap 767 göst.