0 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından

Canım kayninoşkom geceleri bebeğe kendisi bakıcakmış tabi canım zaten ben kimim ki bebeğime bakayım aman onun biricik torunu sanki benim hiç bişeyim bi nevi taşıyıcı anneyim yani. 9 aydır bir kere bile doktor kontrolüme gelmeyen kadın pazartesi günü kendi annemle beraber gidicez diye birden gelmek istedi :D gerçekten gülmeye çalışıyorum çoğu zaman da dedikleri komiğime gidiyo ama vallahi a burama kadar geldi yani. Burada o kadar çok kaynana postu açılıyo farkındayım ama yadırgamayın bizi a dostlar :D insan anlatacak yer arıyo bi süre sonra :getlost:

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
:) neden gece bakiyo gunduz gelip ev isinr yardim etsin ev isi bebrk bakmaktan daha kolay
(113 puan) tarafından
Gerçekten ya inan dilimin ucuna geliyo benimde çok istiyosan sende yap diye ama sadece eşim için katlanıyorum
tarafından
esin konussun annesiyle o zaman canim
(113 puan) tarafından
eşim sağolsun bana karşı çok anlayışlı kaç defa da konuştu annesiyle ama kadında sıkıntı var yüzsüz. Çareler çaresiz yani bizde
tarafından
duymazdan gelcen o.zaman canim
(113 puan) tarafından
Aynen canım yapacak bi şey yok zaten dertler derya bende bir sandal
-Reklam-
0 oy
(119,055 puan) tarafından
Bide emzirsin sutu gelir belki 
(113 puan) tarafından
Onu da dedi zaten keşke emzirebilsem diye. Yapabilecek olsa bi dakika durmicak yani
0 oy
tarafından

Oğlunun çocuğu demi ama sen kim oluyon :D:D:D bakiver desen naz ederler halbuki 

(113 puan) tarafından
Tabi canım ben neyim ki sadece bi bebek taşıyorum bu beni babannesinden daha mı üstün yapar :D ayy cidden he yıldırdı beni kadın
tarafından
Kadın gece uykusundan vazgeçiyor yine yaranamiyor :D
(113 puan) tarafından
Ahhahasjkdlfigi :D zaten bizimki yarasa gibi olduğu için gece uykusu falan yok onda :D ama haklısın bak kaynana milleti değil mi işte ağzıyla kuş tutsa yine sıkıntı :D
tarafından
Onlar yüzünden insanın dogurasi gelmiyor demi :D
(113 puan) tarafından
Aynen bende bugün farkettim 39.haftaya girdik bebeğimin gelesi yok hala çocuk nasıl bi curcunaya düşücem diye gelemiyo :Dd
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Kayninosko guzelmis :D

(113 puan) tarafından
Banada kendi sıfatından daha sevimli geliyo en azından o kelime :D
(1,422 puan) tarafından
Kaynanayi az da olsa çekilir hale getirme çabaları desene : D
0 oy
(434 puan) tarafından
Benim kaynanam da aynı 8sene çocuk diye başımın etini yedi doğum yaptım 40gün gelmedi. Şimdi kucağından indirmiyor. Sadece emzirmek için getiriyor onun dışında bebeğimle vakit geçiremiyorum. Allah'tan evim ayrı da sadece ona geldiğimde böyle yapıyor. Sanki bebeğimle vakit geçiremem her ağladığında açtır bu emzir diyor. Başmda bekliyor çocuk memyi bırakınca hemen alıypr
(113 puan) tarafından
Allahım yaaa her şeyi onlar biliyo bi tek biz neyiz ki torun onların torunu tabi
(434 puan) tarafından
Yaa çok biliyorlar sorma
0 oy
(382 puan) tarafından
Ah keşke benimkide baksaya :)
(113 puan) tarafından
Amaannn diyim vallahi dilek kapın açık olır da duan kabul olır dikkat et :D
0 oy
(259 puan) tarafından

Iyi sende doya doya uyursun:D

(113 puan) tarafından
Tabi tabi kesin beni düşündüğünden zaten gece gündüz bebek bakmak istemesi :D
0 oy
(245 puan) tarafından
Canim bide emzirsin yapabiliyorsa 2 saatte bir emzirceksin gece gunduz nereye bakiyormus
(113 puan) tarafından
He aynen bebeğimi kendine alıştırıcak resmen gece de uyanıp yanına gidicem gelicem Allahım sabırrr.........
(245 puan) tarafından
Yorulur o bakamaz sen takma kafani
0 oy
(208 puan) tarafından
Ahaha :) cnm korkma benim kayınvalidemde öyle diyodu sinir oluyordum gece kapıyı kitleme ben gelir bakarım diyodu  doğdu bir gece bile bakmadı :))) çocuk basbas bağırıyo ağlıyo odaya gelip sormuyo istememde zaten sormasını 
(113 puan) tarafından
İnşallah bizimkide öyle olur ama hiç sanmıyorum çünkü o kadar ciddi ki daha bebeğim doğmadan bile gitme desem gitmicek
(208 puan) tarafından
Evin ayrıymış canım takma hiç
0 oy
tarafından

Ben artik yoruldum oyuzden takmiyorummm...;)

(113 puan) tarafından
Bende gerçekten gülüp geçmeye çalışıyorum
0 oy
(364 puan) tarafından
Ah bu kaynanalar her şeye karisiyo cnm bendede var malasef senin eşin yine anlayışlı benimki hep annesinin yanında 
(113 puan) tarafından
Aynen hayattaki tek şansım eşim oldu bu konuda çok şükür. Bi bırakmıyolar ki bi tek onlar bilmiyo her şeyi önceden eşimi kıskanıyodu benden şimdi bebeğimi
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Gece kalkıp o mu emzirecekmis çocuğu :D

(113 puan) tarafından
Tabi canım yapabilsem keşke diye dua bile ediyodur inanki :D
(3,107 puan) tarafından
Manyak bu insanlar :D çok istiyorsa öğlen baksın sen de ev işlerini yap :)
0 oy
tarafından
Tabiki baksın canım ne var bunda abartma sende doğursun baksın :) dün benimki bana ben burda yatırcağım zaman anne yatırmam dıyıp koşa koşa ınersın asagı dedı bende guldum planını yapıomuş kızımı bırakcam onunla yatcakmış
(113 puan) tarafından
Ahhahaha hayallere bak ya :D Allah akıl fikir versin bunlara :Ddd
tarafından
Bide kalkıp kılo verme dıo bende vercem dedım ee emzırcen dedı bende olsun 1sene emzırırım verırım dedım ee o zmana yıne hamıle kalırsın dıo bende yok düşünmüyorum bu yettı dedım bakarım ben ben sağlamken dogur dıo :)
(113 puan) tarafından
Ahhahahah ooff aynı benimki yaa :D bana da aynısını dediğinde sende yap bi tane demiştim susup kalmıştı sonra tavsiye ederim işe yarıyo bi daha konusunu açmadı :Dd
tarafından
Kız benımkı yapabılse yapar :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 356 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 478 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 463 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde Prensesannesi35 (34 puan) tarafından soruldu