0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Uzun olacak başdan söyleyeyim... Geçen gün kaynanamçn akrabasının düğünü vardı ... Bende kızımla gitdim sırf kızım için yeni yerler görsün diye hep evde çocuk neyse gitdik düyüne kızımda çocuk ya uslu durmuyordu ... Kaynanam her kesin içinde b.ok senin doğuran ananında babanında ağzına ... Aslında bizim dilde bu kadar kötü çıkmıyor ama türkçeye çevirince böyle ... Neyse bir şey demedim geçtim ... Sabahsş kınası vardı kızın bizde gitdik ... Yine aynı laf her kesin içinde ...yine susdum... Sonra dikkatim kızıma gitmişdi bide bakdım adım geçiyor bu k.öpek kızı bana benzemesi diye bende nede benzemem lazım dedim .. çocuk doğurmakda yani ben kız doğurdum ama eltim erkek o yüzden eltim ona çekmişmiş... Bugün ece geldi anne bana insan içinde öyle deme tamam annem babam ayrı babam umrumda değil evde dersen güler geçerim ama insan içinde yanlış ... O hemen bağırmaya kavga çıkarmağa başladı ... Resmen karşımda eşimi gördüm ... Ben anlatmağa çalışınca o hayretle alamıyordu... Sonra ben ona tıbbi ve dini açıdan çocuğun kız olmasının benimle alkası olmdığın anlatdm bana diyorki ben bilmiyormuyum bende o zaman bana bu kadar yüklenme dedim ... Neyse çok laf söyledide .. bana akıl verme annene akıl vee dedi ... Ablamı kattı ortaya ,sen evde ne yapıyorsünki dedi daha nelee neler ... Belki uzun oldu size göre ama inanın kısa yzdım ... Okuduysanız teşekkür ederim... İçimi dökmek isdedim

11 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kaynanayi napmali kaynar kazana atmalı gebersin lanettt
tarafından
Yandım gelin dedikçe altına odun atmalı bu kaynanaların gelinlerle derdi ne anlamış değilim
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bacı çok net anlamadım azeri misin bizim dilde demişsin ama genel bakınca sktiri çek muhattap olma yüz verme mesafe koy derim bu ne böyle heryere el atmış herkese laf etmiş terbiyesiz kadın
(1,661 puan) tarafından
Ve onun açısından bu normal
(5,220 puan) tarafından
Mesela ben o laftan sonra kınaya gitmezdim çocuğunu parka götür daha iyi boşver böyle böyle kendini bişey zanneder gül geç he he de kaale alma
(1,661 puan) tarafından
Aynen gitmemeliydim haklısın ama ders oldu ... Köyde yaşıyoruz bir yere gitdiğimiz yok bide diyor oğlum sana her yeri gezdiriyor
(5,220 puan) tarafından
Ufff ne okadar yüz veriyosın bacı beni yanlış anlama bende ilk evlendim banada öylw yapmaya çalıştı güya onun sözü geçecek eşime  rest çektim bi sıçtım üstten aşağı bıçak gibi kesildi herşey sonra bişeyler daha oldu ipleri koparmadım aslında çokta severdim karıyı ama şimdi gelir anlatır bişeler tepkisiz suratına bakarım cevap vermem yada genelde hmmm derim okadar. Baktı bu beni kaale almıyo gelmeyi azalttı yani demem oki iş sende biter eşin ne diyo bu durumlara
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Aman canım boşver ya bırakıp gittmiceksen o kocayı  bu tür konulari çok umursama ;)
(1,661 puan) tarafından
Nasıl yani sizdede oluyormu bu tür konular?Yani sıradan bişey mi insan içinde rezil edilmek
(1,206 puan) tarafından
Yani canım yazıdan anladığım kocanda arkanda değil zaten sen birşey yapacak olsan onlarin bulunduğu yere gitmezdin. Eğer bundan sonra rest cekebileceksen eyvallah ama kimseye sozun geçmiyorsa kocanida terk etmeyeceksen umursama diyorum
(1,661 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilmiyorum eşin de seni savunmazsa sahip çıkmazsa anneside böyle saçma şeyler soylemeye devam eder. Bence gitme bidaha onunla biyere.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Okudum baştan sona 

Dayak istemiş başka açıklaması yok. Mafem istemiş döverdim bende. Kim olduğu mühim değil Hadsiz terbiyesiz
0 oy
tarafından
Evlat ayrımı yapan ınsanlardan nefret edıyorum . Kendıde kız . 
(1,661 puan) tarafından
Bende ama anneme  o lafı demesi çok yazık
tarafından
Oda onun kalitesini gosterır . Karakterı bozuk ınsan nolacak ıste
(1,661 puan) tarafından
Malesef öyle
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bwn bile sinir oldum artık susma mümkün olduğunca uzak dur cahil kadın ya ,zaten hep bu eski kafalılar cok hain oluyorlar şeytan gibiler 
0 oy
tarafından
Neyse günaha girmek istemiyorum yoksa güzel bişey derdim o karıya
0 oy
(244 puan) tarafından
Çok sakin kalmışsın çok sabırlısın maşallah sana 
(1,661 puan) tarafından
Aslında sabırsızım ama evet sakince konuşdum ... Bugünde anca laf sokuyor Allaha hevale etdim
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Düğünde böyle birşey yaşadıysam kına ya gitmezdim sırf kaynanam orda diye yaptığı gerçekten çok ayıp insan içinde yapması da ayıp yanlızken söylemesi de 
(1,661 puan) tarafından
Aynen haklısın canım ama hep evdeyiz ben özellikle kızım çok sıkılıyor diye gitdim ... Yinede haklısın hata benim
0 oy
(12,877 puan) tarafından
Sana mı köpek kızı dedi.. Eşine söylemedin mi bunlsri 
(1,661 puan) tarafından
Söylemiycekdim aslında ... Çünki eşimin kendisi ile kavgalarımızda hep beni haksız çıkarırdı o yüzden yine ben haksız çıkarım diye söylemedim ama kensi anladı bişey var sordu anlatdım o yüzden oda annemin huyunu biliyorum böyle şeyleri bana anlat ben konuşayım onunla dedi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 478 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 653 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ümüş (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 464 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde Prensesannesi35 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 444 göst.