0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar bende bi elti var benden rahat 15 yaş büyük ama ne yapsam kıskanıyor benimle konuşmuyor bile sorun da bana düğünde alınanlar o kadar kıskanç ki bana ne yapılsa ona beş katı yapılmış ama yine doymuyor kaynanam bana dert yanıyor arkasından atıp tutup yüzüne gülüyor yine de o kıymetli eşim desen zaten ona hiç laf söyletmez ailesi bi tanedir benim canıma okusalar sesi çıkmaz ama yengesine yapılsa o bi melek ben anlamıyorum bu dünya da neden kötüler hep göze iyi gelir ki illa içten pazarlıklı mı olayım kaynanama ne dese Yarabbi Şükür der yine bi tek kızı ben bi şey yapsam almayacaktın bunu boşa gitsin delirecem artık eşim bi kere beni savunmaz ailesi ile bir olur dedikodumu eder hamileyim umurlarinda değil ağrım var desem naz etme derler öteki gelin bu oksurse bütün aile seferber olur 

12 Cevaplar

+1 oy
(93 puan) tarafından
Ah bu kaynanalar yatacak yeriniz yok 
(220 puan) tarafından
O kadar ayrım var ki bazen var mıyım yok muyum onu bile bilmiyorum eşim de laf söyletmez dayanamıyorum artık
(93 puan) tarafından
Benimki de söyletmez zoruma gidiyor haklıyken beni savunmaması Allaha bıraktım artık
(220 puan) tarafından
Bi olay oldu beni arayıp şikayet etti babası bana ne hakaretler etti yine de ağzını açıp tek kelime etmedi öteki gelin bunların içinden geçti kaynanam geldi yine kızım kızım eşimle bu elti olayları yüzünden kaç kere kavga ettik ben Allah'a da bıraksam bunlar ıslah olmaz
-Reklam-
0 oy
(350 puan) tarafından
Elti ve kaynana ikilisi hiç şaşmaz
(220 puan) tarafından
Aynen ama onlar anne kız ben onların evinin geliniyim resmen
0 oy
(193 puan) tarafından
Benim eltmde oyle yas farki da var aramizda cok kıskanç yeminle kendisi kaçarak evlenms bseyler alnmams bana alındı die cani gitti dgru düzgün konuşmaz gelip gitmez bende gitmem gercide ama drgsk ya
(220 puan) tarafından
Bizde kaçan yok ama ona benden daha fazla şey yapılmasına rağmen bana alınan iki kuruş şeye kafayı takip benimle konuşmuyor sürekli arkamdan atıp tutuyo ben pandemi geliniyim virüs bulaşır diye ne nikah ne düğün ne kına hiçbir şeye gelmedi ustune ona gitmedik diye bize küstü benimki daha değişik
(193 puan) tarafından
Ay aman boşver kendi halnde kalsn napcan mesafeli olmak iyidr her zmn konsmazsa konsmasn kendi bilir çocuk gibi hareketler yapıyor nasıl bi degsk ya
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bu vakalar hiçç bitmez yaa
0 oy
(83 puan) tarafından
Sorun kaynana elti değil eşin. Eşin hele bı sana laf soyletmesin arkanda dursun o zaman ne eltiyi ne kaynanayi takarsın kimse de bişi soyleyemez zaten. Başlığın yanlış 
(220 puan) tarafından
Eşim için ayrı bi başlık açmam lazim çünkü onun kendisi bile başlı başına bi sorun
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Sen de onun gibi ikili oyna o zaman korksunlar senden
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Yalnız daha çok sen onu kıskanıyosun gibi yazmışsın. Yaşı küçükmüş yeni evlilerse kıymetli geliyodur şimdi. 
0 oy
tarafından

Aaa bu şey değil mi yaaa ben:D

Yeminin ederim benim elti de aynı böyle ben sırf huzursuzluk çıkmasın diye bana bisey alındığında ona iki tane alın sussun kavga kıyamet çıkarmasın derim ama ona bisey alınınca asla bana alınmaz çünkü ben kıskanmam istesem gider kendim alırım zaten ama bu seferde bunu kıskanır ayyy bende neler çekiyorum kaç yıldır bi bilsen

0 oy
tarafından
Ben içimden gelerek sürekli ararim hastane randevuları 8 kızı başka 3 gelini olmasına rağmen ben alırım sürekli bi ihtiyacın varmı diye peşinden dolanirim o ne yaptı küçük geliniyle olan tartismasina beni dahil etti hiç suçum yokken yine eşim dedi boşver aradım önce acmadi yine aradım biraz konuştum musait değildi sonra çaldır beni dedim çaldirmadi aramadida beni üzen herkesi Allaha havale ediyorum artık 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Allah'tan eltim yok.
0 oy
(12,945 puan) tarafından
Hadi eltiyi kaynanayi geçtim kocan da is yok de insan karısının dedikodunu yapar mı 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Nerdeyse beni anlatmıssin cnm çok benziyo durumumuz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 357 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 654 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ümüş (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 465 göst.