0 oy
926 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Kizlar cok sinirliyim 35 haftalik hamileyim kaynanam ablasiyla bir olmus bebek dogsun annenlere goturmezsin bebeyi bize birakirsin kendin gidersin diye cok sinirleniyorum neden boyle yapiyorlar benim sahsi hayatim ben bilirim

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kocan yok mu senin ya nasil ezdirir seni

(3 puan) tarafından
Soyluyecem canim henuz bilmiyo dunen evimde temizlik isleri bitdi yeni hali aldim gecenlerde serecekdim gelib diyorki onu serme bebek olsun sonra sercem ben onu bak ben evde yokum sen kim oluyorsun benim evimde is yapiyorsun
tarafından
Aman kaynana kanser gorumce ülser diye bosa dememisler :)) stres yapma sen bosver he de gec. Ama ezdirme gözünü seviym kendini onlarin torunundan cok senin cocugun o
(3 puan) tarafından
Dogru soyluyorsun canim sinirlenmemek lazim ama elde diyil iste bos qonusuyorlar
(51 puan) tarafından
Yav he he de gec canim ozaman kimse karisamaz simdi agzini yokluyor seni sinir ediyor
(13 puan) tarafından
Gelinler de başkomiser denilmiş canım o kim oluyor ay çok sinirlendim üzme sen kendini lafını da çekme valla ben hep içime attım hıc bı değerim olmadı şimdi hıc umursamıyorum valla tekrar çocuk yaptım diye nerdeyse benimle düşman
-Reklam-
0 oy
(218 puan) tarafından

O nasıl saçmalık sen bebeğini emzirmen lazım sen nereye bebeğin oray sen dinleme onları çok bakmak isteyen çıkarsın de ozaman birdaha konuşamazlar cnm

0 oy
(18 puan) tarafından

Ne alaka bu ya saçmalık onlarmi emzirecek bebeği allahım ne insanlar var

(18 puan) tarafından
Bebeğe kastları ne niye almicakmissin peki ya esin ne diyor
(3 puan) tarafından
Bilmem bir sey olur falan diye esim kendimiz aliriz annemi dinleme diyor
(18 puan) tarafından
Çok şükür eşin onlardan yana değil bak
(3 puan) tarafından
Yok canim esim iy cok sukur  ama bunlar boyle yapib beni sinirlendiriyorlar
(18 puan) tarafından
Tabi insan sinir olur benim kayinvalidede evime çok karışır sinirrr yapar
0 oy
(8 puan) tarafından

Ne munasebet ben nereye bebegim oraya. Arti senin torunun oldugu kadar benim anaminda torunu kimi kimden kiskaniyosun. Tovbe estg. Sen kimseye bakma canim bildigini yap zamanla karismamayi ogrencekler.

0 oy
(432 puan) tarafından

Nasıl bi saçmalıktır bu yahu.sen nerde bebeğin orda hiç takma o gereksizleri.alışverişinide yap o konuşsun dursun takmadığını anlasın

0 oy
(56 puan) tarafından

Böyle bi saçmalık duymadım bebegin annesine ihtiyacı var sen bildiğini yap hatta şimdiden dişini göster öyle şey mi olur felan de  yoksa daha kötü olur durumlar onlar icin mi doğuruyosun sanki hic dinleme istediğini de al. Ve Sinirlenme cnm bebeğin hissediyor bunu eşin bise demiyormu

0 oy
tarafından

simdidej kiskanclik baslamis Allah sabir versin canim

0 oy
(45 puan) tarafından

Bos konusma deseydin cevabini verin boyle ***** kaynanalarin lutfen ya sinir oluyorum

0 oy
tarafından

Tavrını koy şimdiden ben baştan tavrımı koydum ağzını açamıyor kimse bana kimsenin öyle demeye bile hakkı yok onun annesi sensin sen nereye çocuğun oraya

0 oy
(12,840 puan) tarafından

Nasıl bu kadar müsade ediyorsunuz karışmalarına anlayamıyorum gerçekten

0 oy
(355 puan) tarafından

Bunuda duydum ya daha ölmem herlde tovbe yarabbim ya resulAllah. Senin cocuqunu nereye qoturceqine kaynananmi karar weriyor?? Ezdrme kndini ezdirdikce uzerine gelirler sen kimsin de ne hakla ne sifatla benim cocuqma karisiriosun kim sana bu yetkiyi weriyor de. Ayy nasl sinirlendim ha. Dun bnm kaynnamda dediki bebeqi oyle herzamn kucaqina alma kucaqa alismasin dedi bnde daha lafini bitirmeden dedim hele daha dqmamis ayrica bi dogsun bi hewesimi alayim kucaqima alayim siz karismayn lutfen dedim sustu ama ben sussaydim tamm deseydim yarin bnada dicekti orya qotrme bura qotrme die bastan koyucn tepkini

(3 puan) tarafından
Ne guzel soylemissin canim onu gec bunu gec bu hale geldim zaten ta penceremi kapatiyorum toz olmasin diye gelib aciyor dusun evlermiz ayri
0 oy
(29 puan) tarafından

Aa o nebicim bi.laf ne terbiyeszlk cok ozr dilerm ama ne demek oluyo

(3 puan) tarafından
Neden ozur diliyorsun yerden goye kadar haklisin canim
(29 puan) tarafından
Gercekten cok.snirlendim yani Rabbim yardimcin olsun cnm
0 oy
(645 puan) tarafından

Allah allah deseydin senin torunun da annelerin neyi deseydin öyle insanları hiç anlamıyorum eşine söyle nerden akıllarına geliyo böyle fikirler hayret valla

(3 puan) tarafından
Diyirum canim diyorki senin cocukun onlarin torunu sayilmaz abininki saylir
(645 puan) tarafından
Daha neler kzınkide erkeğinki de torun olur zihniyete bak ne saçma
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Mêmeyide sen mı vercen diyemedin mi 
Lafina sözüne bakma doğum yaptın mi çocuk üstünden inmıyo zaten alıp gidersin hiçbi seyde yapamazlar sen hamilesn kemik atıp da üstüne sicratma polemiğe girip kendini strese sokma
0 oy
(23 puan) tarafından

Aynisini kizim ilk dogduginda kaynanamla kayinbabamda diyodu ama bn gidiyodum kizimida goturuyodum hergeri geldigimde bu cocuk hasta olmus diyolardi ama bn hic takmkyodum bosver konussun dursun onlar.. Sen yine bildigini yaparsin

(3 puan) tarafından
Oyle yapicam zaten canim ins
0 oy
(247 puan) tarafından

Sana mi sorucam deyiversene?

0 oy
(240 puan) tarafından

Benim annemlerin evi kırık dökük eski diye beni de göndermiyorlar gidip hemen dönüyoruz 4 yıldır evliyim zoraki 1 yad 2 sefer kalmışım neymiş çocuk düşermiş de sinekler yermiş de köy yeri diye bi alçak davranmalar falan 

İlgili bir soru bulunamadı

374,549 soru

11,201,810 cevap

34,497 kullanıcı

...