0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kızlar dün marketten iskebme aldım. Bugün yemeğini yapacağım çünkü çok severim ayrıca görünce de canım acaip çekti. Bir yerde okumuştum doktorlar tavsiye etmiyormuş kesin bir bilgi mi bilmiyorum ama bi siz bilen annelere sorayim dedim. Iskembe yemeği ya da çorbası yiyebilir miyim. 24 haftalik hamileyim 

10 Cevaplar

0 oy
(6,827 puan) tarafından
Valla bende senin gbi markette gorup almistim hamile oldugumu unutum ama yemedim zarari olur diye 
(867 puan) tarafından
Yaaa. Ben şimdi önümde pakette işkembe bekliyorum biri sorun olmaz der demez yapacağım O derece düşün
-Reklam-
0 oy
(155 puan) tarafından
Ye nolcak olmaz  bisi o kadr skmayin kendinizi yaa 
(867 puan) tarafından
Canım bebeğe canlı virüs gönderir diye bir şey okudum da ondan yani
(155 puan) tarafından
Doktoruna ye ben iki gebelik gecirdim herseyi yedm sukur ikisde sapasaglam sakinan goze cop batar♥
(867 puan) tarafından
Tamam canim cok tesekkkur ediyoeum :-*
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bende çok sewerim kaç defa yedim ben bi zararını gormedim 
(867 puan) tarafından
Heh tamam o zaman canım. Ay çok teşekkür ediyorum cevap verdiğin için işkembe yiyen güzel annee
(6,053 puan) tarafından
Rica ederim canım afiyet bal şeker olsun :)
0 oy
tarafından
Keske girmeyeydim ama asla asermiyecegim seydir hic sevmwm agzima surmem☺️☺️
tarafından
Iyyy icim cikiyo gorunce kiz
(867 puan) tarafından
Ay boyle salca ve soganla kavurursun yaaa. Hadi sev işkembeyi şimdi :)))))
tarafından
Sogan miiiii nefret ederjm hahaha agzima surmem sogan sarimsak☺️☺️☺️iyice sogudum
(867 puan) tarafından
Ay Allah seniiiii :)))))) Pes ediyorum artıkınnnn
tarafından
Hahahsshahsha yaaa boyle pes edersin☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben yemistimm canm
(867 puan) tarafından
Hmmm nmmm nmmm tamam canım
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Ben hamileyken de emzirirken de çorbasını içtim.canm hiç sorun yasamadm afiyet olsun
(867 puan) tarafından
Tamam canım yiyeyim o zaman
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Tarif versene :)
(867 puan) tarafından
Tabii kiii
Şimdi önce işkembeni iyice haşla ya da duduklude haşla
Sonra ayrı bir tencerede soğan ve yağ kavur sonra biber köy onları da kavur. Sonra salça ve domates de ekle onları da biraz kavurduktan sonra işkembeni al bu hazirladigin sosun içine koy ve bu sefer de böyle kavur biraz da işkembenin hasladigin suyuda bi kepçe kadar ekleyip öyle biraz pişmeye bırak. Biraz daha kavur sonra nmmmmm afiyet olsun. Bu arada baharatlar da tamamen ağız tadına kalmış pul biber ya da karabiber. He bi de tuzunu unutma afiyet olsuuunn
(2,201 puan) tarafından
Cok saolll :)
(867 puan) tarafından
Ne demek canım:))
0 oy
tarafından
Ben bolca yedim valla ciger kokorec iskembe falan bi zarari olmadi
(867 puan) tarafından
Vallahi burdaki yorumlardan sonra kalktım iskembemi dudukluye koydum bile sağol canım benim
tarafından
Afiyet olsun yavrum
(867 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım benimm
0 oy
(964 puan) tarafından
Ben Yemiştim hamileyken bir sorun yaşamadım canım. Canın çekmiş almissin yapta ye boşver aklını kalbini bozma hurafelerle
(867 puan) tarafından
Oohhhhh. Ben kavurmasini yapıyorum canım
(964 puan) tarafından
Hiç yapmadım da yemedim de cnm nasıl yapıyorsun
(867 puan) tarafından
Canım demin bir arkadaş istedi ona da yazdım şimdi kopyaliyorum.

Şimdi önce işkembeni iyice haşla ya da duduklude haşla
Sonra ayrı bir tencerede soğan ve yağ kavur sonra biber köy onları da kavur. Sonra salça ve domates de ekle onları da biraz kavurduktan sonra işkembeni al bu hazirladigin sosun içine koy ve bu sefer de böyle kavur biraz da işkembenin hasladigin suyuda bi kepçe kadar ekleyip öyle biraz pişmeye bırak. Biraz daha kavur sonra nmmmmm afiyet olsun. Bu arada baharatlar da tamamen ağız tadına kalmış pul biber ya da karabiber. He bi de tuzunu unutma afiyet olsuuunn
(964 puan) tarafından
Kız aynı saç kavurma gibi bişey oldu bu ☺ deniycem mutlaka Sağol canım
(867 puan) tarafından
Evet evet onun gibi yapılıyor aynen.  Kesinlikle dene canım. Ne demekkk :))
0 oy
tarafından
İşkembe çorbası yaptım içtim kendim kayınvalidemin kestiği kurbana aitti güzelce de temizledim yıkadım işkembenin zararı olmadığını, diğer sakatatların zararı oldugunu duymuştum bende :) bişey olmaz Bi kereden ya 
(867 puan) tarafından
Ben başladım mi durmam yaaa :)))) Ama canım da çok çekiyor o da ayrı mesele tabii. Yaptım vallahi şu an pişiyor
tarafından
Canını çektirmeyim ama bende sürekli portakala aşeriyorum aklıma gelince ağzım sulanıyor yesem de 2 dk sonra gene aynı durum :)) canın çekiyorsa ye tabi ne olacak zararı olmaz faydası olur işkembenin diye düşünüyorum :))
(867 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum aslında ama bir yerde iyi değil falan yazmışlardı da ondan. Ama yiyeceğim oh oh :)))
tarafından
Ye tabi ohh miss afiyet olsun sana canımm :))
(867 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benimmm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 267 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 971 göst.
29 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 249 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu