0 oy
490 göst.
Aile kategorisinde (1,064 puan) tarafından

Bugün temizlik yaptm o da hep playstation oynadı en azından makinayla evi alırdı bende silerdim ama yapmadı cok yoruldum saat 12 hala oynuyor bugn hc konusmadı benmle dogru düzgün tvyi ac izleyelm dedm dinlemedi bile öyle zoruma gittiki bu nedirki diyenler olur simdi ama biz cok zor kavgalar atlattk zamanında. Bazen diyorum neden evlendmki ne gerek vardı . hep üzülen kadınlar oluyor onların umrunda degıl:(

6 Cevaplar

+1 oy
(638 puan) tarafından

Hiç halimize sukretmiyoruz hic...! 

-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından

Ah be kardesim bu kdr büyütme gözünde . Üzme kendini ne gerek var genelde yardım ediyormuş işte ne güzel 

0 oy
(645 puan) tarafından

Erkeklerinde morali bozuk yada o an için içinden gelmeye bilir biraz biz kadınlar ilgi göstermemiz lazım olabiliyor sende gidip oyun oynarken eşlik etseydin yada bi iki tatlı şaka yapsaydın 

0 oy
(351 puan) tarafından

Erkekler bizim gibi ince düşünceli değil biz onların bi bakisindan  anlarız ama onlar kendimizi yirtsak anlamaz. :) Eşiniz zaten normalde yardim eden biriymiş ne güzel hic yardım etmeyen üstüne hor gören erkekler de var. Belli ki o gün kendine zaman ayırmak istemiş tıpkı biz kadınlar Nasil bazen tembellik ederiz :) bunlar görmezden gelinebilecek seyler kendinizi uzmeyin.

0 oy
tarafından

benim esimde hep yapiyordu simdide yaoiyor ama cani isterse onun keyfi geldiginde yapiyor:) esinin temizlik günü değildir:)

0 oy
(51 puan) tarafından

Aynen oyle kuzum bende bazan diyorum kimle evlenmisim benim esimde hic birzaman bana yardim etmez 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 234 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 322 göst.
0 oy
0 cevap 79 göst.

376,630 soru

11,272,760 cevap

34,658 kullanıcı

...