0 oy
1,239 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından
bazi cahil insanlardan nefret ediyorum yanlis bir dusunceyi hele birkac kisi kisi ayni sekilde dusunuyosa cileden cikiyorum . anlaticaklarim tamamen benim vucudumla alakali olan seyler her dogum ayni degil dogum yapacak anne adaylari etkilenmesin lutfen . ben 15 ay once kizimi kucagima aldim sukurler  olsun 36+5 de suyum geldi 5cm aciklikla gittim hastaneye suni sanci verdiler bebegimin kalp ritmi bozuldugu icin sezeryan oldum . 5 gun sonra benim karnim sisti ateslendim hastaneye gittim iltihap oldugunu soylediler ve karnıma bastirarak bosalttilar iltihabi o bastirma ile icerden dikisler kopmus kan doldu karnim 5 ay boyunca vucudum onun etkisiyle kan ve su toplamaya basladi 5 ay iki gunde bir karnima bir doktor bir hemsire bastirarak sıktılar 3 kere dikis atildi agrilardan ve ilaclardan kizimi cok az emzirebildim ve sutum 3. ayimda kesildi cok seyler yasadim bu arada o agriyla 11 kisilik yatili misafir agirladim onu katmiyorum bile. bikac kisi bana diyo ki bu cektigin acilar Allah in sana cezasi sen normal dogum yapacakken sezeryan istedin Allah bana karsi geldin al sana dedi diyo kulaklarima inanamadim. bir kisi degil birkac kisi kis korkaksin normal doguramadin korktun cezani cektin dedi hepsini öldürmek istiyorum. E be gereksiz insanlar sezeryan oldum diye dogurmadimmi ben cocugumu mu aldirdim ne cezasi madem cok aci aci cektigimi biliyordunuz 11 kisi ne demeye geldiniz yemek temizlik bebek hepsini bana yiktiniz sürüne surune yemek yaptim. aglaya aglaya bebegimi emzirdim .cok cok doluyum biraz rahatlamak istedim uzun oldu kusura bakmayin

31 Cevaplar

+5 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Asıl kafanın içinde beyin varken saman yemiş inekk gibi konuşmak Allahın sana cezası nasıl bir iğrenç düşünce bu fesatlık hainlik akıyor bu düşünce de Allah sana sabır verns 
(2,241 puan) tarafından
o beyni bir kullanabilseler zaten olay cozulcek malesef boyle cahil insanlarla ugrasiyorum zamaninda demedi kimse boyle bu ara bir hortladi konusmalar birinolsa hadi tamam dengesiz derim bilac kisi olunca ben neyin icine düştüm diyorum
tarafından
Demekki hep birlikte saman yiyorlar bu kadar güzel Rabbimin mucizesini cezaya bağlamak cahillik ötesi ya
(62 puan) tarafından
Hepsini kovsaydın cnm
-Reklam-
+1 oy
(119 puan) tarafından
dogum kadına verilen en büyük mucizedir oyüzden anaların ayagının altında öyle söyleyenler *** yesin sinir oldum
(2,241 puan) tarafından
normal de sezeryan da olsa canindan can gidiyo dunyaya bir insan getiriyorsun nasil bir cahillikle ugrasiyorum inanamiyorum cidden
(119 puan) tarafından
fatketmez normalde aynı sezeryanda ikisindede açı aynı sadece sezeryanda dogumda hissetmiyorsun bişey somrası cekiyosun  cqhille ugrasmak zor
(2,241 puan) tarafından
aynen hic fark yok ha normal dogumu yasamadim ama sanirim on kez normal dogurdum 5 ayda
+1 oy
(3,136 puan) tarafından
Ne alaka saçmalamışlar resmen. O zaman her normal doğum yapmayanlara allah ceza vermiş mi oluyor. Ne geri kafa cahil insanlar var anlamıyorum. Böyle insanları boğasım  geliyor.  Yeni doğum yapmış moral verelim demezler tam tersi moral bozmak için ellerinden geleni yaparlar
(3,136 puan) tarafından
Kim kime yardim ediyor ki bu zamanda canım. Annen kardeşin olmadığı sürece gerisi boş. Bir buçuk yıl olacak halen konusu ne diye açılıyor harbiden boş konuşmak için yer arıyorlarmış
(2,241 puan) tarafından
annem az kalabildi yanimda oyle rahattim ki aglarsa anam aglar cok dogru bir soz valla . dimi en azindan dogum zamani soyleyin şimdi ne halt yiyonuz
(3,136 puan) tarafından
Anne başa taç valla herşeyimize yetişiyorlar iyi ki  iyi ki varlar hakları ödenmez. Üzerinden koca zaman geçmiş amaçları ne ki böyle söylerek
(2,241 puan) tarafından
iyiki varlar canim . artik kardesi olsun diyolar bende yok henuz toparlanamadim deyince nasilsa iki dakikada sezeryanla dogurursun gerci sonra boyle cekersin cezani dediler oyle basladi konu
(3,136 puan) tarafından
Dengesizler çekiyorsun veya çekmiyorsun onlara ne sonuçta can senin canın sanki gelip üzülenler bakanlar onlarmış gibi. Hemen yapma canım yaa biraz daha toparlaan zaten zor olmuş senin ki
+1 oy
(1,772 puan) tarafından
Cahil insanlar iki türlü de bi meleğin annesi oluyorsun Rabbim böyle layık görmüş böyle olmuş tıka kulaklarını kimseyi takma herkes bişey der ben de normal istiyorum diye arkadaşlarım geri kafa muamelesi yapıyor bile bile acı cekilirmiymis yok rahmin sarkar çirkin olurmuş herkes bişey der 
(2,241 puan) tarafından
normal dogursan geri kafali sezeryan olsan kolayci oluyorsun ne yapcagimizi sasirdik rabbim nasil nasip ettiyse oyle oluyo sonucta
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bunu diyenler aynısını emin ol yaşar ya kendisi ya çocukları . Zamanında benimle ilgili büyük konusanlar vardı aynılarını kendi kızları bir bir yaşadı . Allah çok büyük canım hiç canını sıkma sen
(2,241 puan) tarafından
o acilari rabbin kimseye yasatmasin ama inan aklimdan gecti baslarina gelsin diye rabbim affetsin
(1,105 puan) tarafından
Geçirmesen bile kalbin kırılmış canım rabbim herşeyi goruyo biliyo
(2,241 puan) tarafından
Allah'a havale ettim canim
0 oy
tarafından
Canım gerçekten takma o insanları Allah ıslah etsin onlar cahil bile değil kör cahil.

Ver ağızlarının payını hiç susma
(2,241 puan) tarafından
kendimi tutuyorum yoksa sert konuscam bu sefer esimle kotu olcam gerekli cevabi verip kapatiyorum telefonu uzatmiyorum bile. beni zaten patlatan arayip da ikinci cocugu yapin nasilsa iki dakikada sezeryanla dogurursun demeleri oldu
tarafından
Sanki sezaryan çok kolay Allahım ya bence sezaryen normal doğumdan daha da zor canım takma sen
(2,600 puan) tarafından
Suç esinde zaten
Eş falan dinlemem agizlarini ortadan cart diye ayiririm
(2,241 puan) tarafından
benim icin sezeryan zor oldu rabbim kimseye cektirmesin kolay dogumlar nasip etsin .
evet esimde buyuk suc var hadi ben el kiziydim ama esim anlatabilirdi o durumda hizmet edemeyecegimi
0 oy
tarafından
Ay o değil de kendini bilmez gereksiz oksijen israfı mahluklar yüzünden sen moralini bozuyorsun ya ben sana kızdım boş ver i.t ürür kervan yürür sen takma öyle dengesizleri kafana 
(2,241 puan) tarafından
normalde takmam canim cidden oyle yapim yok ama sacma bisey denilince susamiyorum esimle kotu olmayim diye de konuşamadım icimde buyudu iyice
tarafından
Sen kendini bildikten sonra öyle insanlara zaten cevsp verilmez canım bozma moralini güzel annem ❤
(2,241 puan) tarafından
yaa burayi seviyorum iste :) saol canim hepimiz meleklerimizi oyle guzel yetistirelim ki vicdan sahibi insan olsunlar
tarafından
Evet canim en önemlisi vicdan ve merhametli olmaları
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Canım takmaaa insan yerine koyma pis cahil insanlar sezaryan oldu diye mi bunlar başına gelmiş. Hıı ağzı olan konuşuyor.sana yazık takma onularinda kizlari var elbet gelinleri olacak elbet 
(2,241 puan) tarafından
dogru diyosun canim kinayan yasar sonucta . hicbiri gozumde yok artik inan
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Ah bu cahil insanlar!!!

Bende 17 ay önce normal doğum yaptım hala iyileşmedim bazı günler çok acıyor yanıyor bende normal istedim diye mi cezasını çekiyorum 

O insanlardan ruh sağlığın için uzak durmak en iyisi canım
(2,241 puan) tarafından
Rabbim agrini dindirsin canim dogum cok zor cesidi ne olursa olsun birakin iyileselim birakin mutlu olalim kotu yorum yapmak yerine yardimci olun demi
(12,851 puan) tarafından
Yok kuzum olurlar mı hiç İşeri güçleri fitne fesatlık
(2,241 puan) tarafından
baska ise yaramiyolar
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Olumu hak ediyolar 

Soyleyenleerin oglu kizi var olmasa bile gelinleri torunlari var 

2 cocugumu sezeryan dogurdum napayim olimmi yani gercekten o insanlar rabbimin onlara verdigi her turlu cezayi hak ediyolar 

Peki sen onca misafiri agirlarken esin nerdeydi diyemedimi defolun gidin karimin halinu gormuyomusunuz
(2,241 puan) tarafından
dogumun her cesidi mucize canim bunu anlamiyolar bu yorumlari yapmak yerine yardimci olsalardi hersey guzel olurdu . esimden de sogudum zaten dogumdan sonra evet buraz olsa yardim etmeye calisti ama agzini kimseye acmadi malesef
(2,600 puan) tarafından
Gerçekten cnm el kizi olunca noluyi ki sende bi annenin evladisin suç esinde iste o kadar acilar çekmissin okuyunca bende hissettim çunki bilirim o aciyi sezeryen ken insan zor nefes alir oksurugim gelince dua ederdim oksurmuyumde agriycak cunki 3 ay oldu sezerysn olali dikislerim hala iylesmis degil

Benimde esim bisey soliyemiyodu onda suç bulmadim cinki 80 yasinda ninesi ne desin ama bilyomusun noldu kaynanam esim esimin yengesi ard arda amelyat oldular 2 santim kesiye esim dayanamiyodu o zmn anladi beni ikinci sezeryeni mi olmaya gidince agladi nasil dayaniyosun dedi

Emin yasamadan olmezler bundan emin ol.gonlunu ferah tut
(2,241 puan) tarafından
canim biran once iyilesirsin insallah :) ben diyemedim o da demedi keske daha cok sesimi cikarabilseydim oyle boyle gecti o zamanlar ama hala kin vardir icimde cocugumu emziremememin sebeplerinden biriler cunku . ah bur bilseler defalarca normal dogum yaptim nasil dogumda karnina bastirirlar bebek ciksin diye ondan kac kat fazla bastiriyolardi ta parmaklarima kadar uyusuyodum . eminim cekecekler onlarda
0 oy
(759 puan) tarafından

Bizde Azerbaycanda bele bir söz var Doguma girdiyin ana  ve çıktıhın ana kadar ne günahın carsa hepsi siliniyor dünyaya yeniden geliyoruz. Bən bu lafı annem edince çok sevibdim çünki benim dogumum çok kötü gitmisdi ve kanamam olnustu ve narkoz vermeden yaramı tikmislersi Sən onlara kulak asma Dünyaya yeniden geldin bembeyaz kagıt :):angel:

(759 puan) tarafından
bu sezeryana hepsine ait
(2,241 puan) tarafından
canim ya cok sukur rabbim bize boyle bir imkan vermis bir can vermisiz dunyaya inan canimin acisini unuttum bile ama bu insanlar daha cok can yakiyolar . insallah meleklerimizi guzel yetistirip vicdan sahibi insanlar olarak buyuturuz
0 oy
tarafından
Bu devirde hala böyle geri kafalı insanların olduğunu görmek cidden beni çok üzüyor Ben de kendi isteğine bağlı hiçbir sıkıntım olmadan normal doğum yapabilecekken sezeryan oldum ve hiç de pişman değilim normal doğum bana akıl kârı gelmiyor açıkçası Üstelik bunu bir sağlıkçı olarak söylüyorum Şu anda ben de mi anne olmuş olmuyorum yani bebeğim sezeryanla dünyaya getirdim diye Ne kadar saçma bir düşünce
(2,241 puan) tarafından
benim doktorum dedi ki normal ya da sezeryan iki turlu dogumda da kimse sana madalya vermiyo ama iki turlu de sen bir anne oluyosun kimseyi dusunme ne istersen gidisat nasil olursa oyle dogumunu yapariz demisti.benimde kismet boyle oldu ikisinin de sancisini cektim ama kimse bunu gormuyo Allah gorsun
0 oy
tarafından
Çüş ya şoktayım yemin ederim ne alakası var bunlar Allahın sana imtihanı sana düşen sabredip ecrini almak bu kdr böyle diyenleri de Allah bildiği gibi etsin ne biliyorlar da böyle konuşuyorlar gaybı bi tek Allah bilir 
(2,241 puan) tarafından
Rabbim nasil isterse oyle olur böyle insanlara kiz cocuk verirsin neden erkek degil derler dusuk yaparsin dikkat etmedin olur sezeryan olursun tuh normal olaydi olur ne yapsan yaranamazsin Allah gorsub
tarafından
Ben 39.haftada ölü doğum yaptım 15 gün önce kaynanam bni suçladı yok telefonla ilgilenmişim güzel oturmamışım bilmem ne yapmışım sabahtan akşama kdr yemek yaptırırken sorun yoktu ama
tarafından
Kız bebek demişken benimki de kızdı cinsiyetini öğrendiğimiz zamanlarda soranlara kız dediğimizde surat buruşturuyorlardı varya deliriyordum Allahın verdiği bi canlı sonuçta ya zaten melek oldu uçtu yavrum kurtuldu
(2,241 puan) tarafından
rabbim sefaatci eylesin sana canim cok uzuldum . o nasil laf ya telefonla oynuyon ne . telefon sendenndaha az zararli diyeydin . bende kiz deyince olsun o da cocuk uzulme diyenler oluyodu . ben niye uzulcem rabbim nasip etmis de ya valla dengesiz cok
tarafından
Etrafımızda o kdr cahil insan var ki sadece zararları dokunuyor sağol bu arada Allah razı olsun
0 oy
(625 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış. Bir kadını bu kadar incitenlerin Allah belasını versin inşallah yazık eşin odun mu seni düşünmüyor mu kıyamam sana ya geçmiş olsun  Allah senin acılarına onlara versin
(2,241 puan) tarafından
Allah razi olsun canim evet odunun onde gideni cidden dogumdan sonra ondan da sogudum beni bu denli ezdirdigi icin . ama kizim icin ayaktayim
(625 puan) tarafından
Kendini ezdirme cnm benim  eşim karismaya hakkı yok
0 oy
tarafından
Patavatsızlık üzülme hamile kaldım çok sorun yaşadım doğumum doğumdan sonram çok çok kötü geçti 6 aylık şuan oğlum hala şoku atlatamadım depresyonuna girdim üstüne Allahın cezası olarak değil bir imtihan olarak düşünüyorum buda senin imtihanın üzülme sezeryanla doğum yapanın acısı ömür boyu geliyor normal doğumun acısı 1 sene o yüzden benim gözümde sezeyan daha ağırdır 
(2,241 puan) tarafından
rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin canim . cidden zormus hem normal dogumun sancisini cektim hem sezeryanin dogumun her cesidi zor
0 oy
(396 puan) tarafından
Bunu sana söyleyen hangi gereksiz aklından zoru mu var ne alaka ya sezaryen doğum yapan günah mi işlemiş oluyor bebeğin kalp ritimleri bozuldu diyorsun normal yapıp bebeğini riske atmanı mi istediler anlamıyorum öyle yapsan bebeğe bsy olsa onu da sana yıkarlardı hic sessiz kalma bacım ağızlarının payını ver zaten cektiklerin yeterinde ağır ve zor bi de boş insanların boş laflariyla uğraşıyorsun keşke orda olsam da bn versem cvplarini
(2,241 puan) tarafından
canim cok saol . cidden cevaplarini veriyorum ama hic dinlemiyolar insani resmen sulalede adim kendi luksu icin normali tepen kadina cikti :)) hayir sezeryan sonrasi rahat olsaydim da gam yemezdim
(396 puan) tarafından
Nefret ediyorum su bencil insanlardan ya snde evet kendi luksumu düşündüm evlat da bnm can da bnm de hayret bsy ya valla dış milletten cok sulaledekiler adamın akli dengesini bozar
(2,241 puan) tarafından
en cok yakinin canini yakiyo zaten canim uzak olsa sanane dersin susar da bunlar laf ariyo
(396 puan) tarafından
Aman boşver kuzum canini sikanin snde canini sık kimseye ezdirme kendini herkes yerini bilsin hic bsy snin ve bebeğinin sağlık durumundan kıymetli değil
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aboooo çüşşşşş yok artık yaaa ulan parçalarım onları inşallah onu diyenler daha beter sezeryan yaşasınlar 
(2,241 puan) tarafından
ayy rabbim kimseye bu acilari yasatmasin ama isterdim ki benim nasil kivrandigim gozlerinin onune gelsin iki dakika da olsa gelsin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Söyledikleri çok iğrenç.Cahil ve geri kafalılar resmen.Benim kafam yatıya gelen 11 kişide kaldı, neden geldiler ve yardım etmediler, eşin ikaz edip göndermedimi hem ağırladın hem laf işittin , kovsan iyiymiş 
(2,241 puan) tarafından
esim tarafi uzaktalar guya bebek görmeye geldiler gelmeseler daha iyiydi 1 ay kaldilar gezdiler tozdular eve geldiler aciz biz diye eve bir kere supurge tutmadilar yerler ekmek oldu carpilcaz diye ben supurdum 3 ogun yemek yaptim gece kizim uyumazdi uyusa bile beni uyutmazlardi ki meyve getir diye hakkimi helal etmiyorum esime de bu konuda cok sinirliyim kimseye bisey demedi
0 oy
tarafından
Brn olsam birini bile evime sokmazdım o kadar ağrı acıyı çektikten sonra böyle dicek ler hepsinin lafını verirdim
(2,241 puan) tarafından
bir yere kadar imada bulundum ama anlamadilar canim aman ben kotu olmayim dedim sustum ama keske susmasaydim
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Görülüyorki cahillik konuşma ile anlaşılıyor tamamen cahillik başka bisey değil yaptıkları
(2,241 puan) tarafından
cahillikden kor olmuslar

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 666 göst.
0 oy
35 cevap 941 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,000 göst.
17 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Tuğramın Annesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 506 göst.
11 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem bolatat (261 puan) tarafından soruldu

376,975 soru

11,282,151 cevap

34,684 kullanıcı

...