0 oy
933 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Uzun zamandır kulağim cinliyordu ara ara ben de biri beni konusuyor saniyordum ama son zamanlarda canim çekilmiş gibi hissediyorum asiri kotu hissediyorum zaten bogazimda bir kac kitle vardi bugun aynaya baktip bademcigime baktim Allahim o da ne cok garip degisik duruyor ne desem boş ölümlü dünya hastaneye de gidemiyorum eşim calisiyor  bebegimizin rahatsizligi yuzunden cok izin aldi gerci esimi ve isini bahane etmeyeyim bekarken de ustune dusmedim rahatsizligimin  

23 Cevaplar

+1 oy
(5,519 puan) tarafından
Google gibisin ya 

bademcikten kulan cinlamasindan nasil kansere geldi olayy
tarafından
Yok benim bogazimda nodül vardi canim  bademcigim cok kotu gozukuyor normal degil
(5,519 puan) tarafından
Boyle bir sey dusunuyosan niye doktora gitmiyonn
tarafından
Doktora gittim varsay ki kansersin dedi ne yapacam
(5,519 puan) tarafından
Niye bunu dusunun yaa guzel seyler dusun lutfenn
tarafından
Ne demek ne yapacam? Tabi ki tedaviye baslicaksin. Bir çok hastalıkta erken teşhis çok önemli allah korusun kanser değilse başka bi şeyse de gitmen gerek bir an önce bence
-Reklam-
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Ağzını hayra ac canim nasil diyosun oyle. En kisa zamanda bi doktora git insa Allah 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Yaaa saglikla oyun olmaz hem aklina iyle sey getirme allqh korusun cok gecmis olsunn
tarafından
Rahmetli dedem de girtlak kanserinden öldü
(1,755 puan) tarafından
Yaaa oyle demeee sacmalamaaa;(
0 oy
(3,854 puan) tarafından
kanser nerden geldi aklina Allah korusun ya
0 oy
tarafından

Sacmalama yaa git bi hastanrye görün sagligin ihmali olmaz :ermm:

tarafından
Insan kendi vucudunu tanir hatta bir keresinde bogazima bir agri saplandi nefes alamiyordum gecti hemen
tarafından
Ya lütfen git bi baktir ya herseyin caresi var artik Allah dert vermis dermaninida vermis
tarafından
Kansersem hic tedaviyle ugrasamam
tarafından
Ya Allah rizasi icin git bi kontrol ettir ya sinir etme beni
0 oy
tarafından
Cok sacmaladin suan nolursa olsun bi dr git
0 oy
(1,524 puan) tarafından
O illetin tek belirtileri bunlar olamaz da sen öyle olsa bile kabullendin galiba son evreye gelmesini bekliyorsun anlaşılan.. 
tarafından
Evet haklisin kabullendim ölümü
(1,524 puan) tarafından
Belli zaten. Eğer şüphelendiğin şey gerçekse sen son zamanlarını hastanelerde geçirirken gözün kapıda pencerede kalır evin evladın burnunda tüter yaşamak istersin ama çoktan kaybetmiş olursun.. Öyle kolay değil.
tarafından
Oyle bir sey gercekten varsa herkesten esimden bile saklayacam ogluma bir suru ani birakacam
(1,524 puan) tarafından
Sen saçmalıyorsun o dediklerin öyle kolay şeyler değil ve ben daha fazla konuşmak istemiyorum hadi Allaha emanet
0 oy
tarafından
Cnm öyle şeyler ihmale gelirmi hiç Allah korusun kötüsünü düşünme Allah yardımcın olsun en kısa sürede bir git görün doktora
0 oy
tarafından

Kız suss suss deme öyle allah korusun kolay değil kanser denilen şey ben biliyom bizim yengemin abisinin oğlu daha 20 yaşında yatıyo hastanede bi Üzgünüm anlatamam :(

tarafından
Benim riskim vardi 2015 de biyopsi yaptirmam gerekiyordu ama ben yaptirmadim
tarafından
Napıp edip gitmen lazım
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Nasıl teshis koyuyon kiz.. 

Dün selena'yi izliyo oglan orda aslı başı dönüyo nette bakio ben kanserim dio o aklıma geldi dra gitmeden kendini ne die bunaltion allah etmesin. 

Bi dra git en kısa zamanda...
0 oy
(586 puan) tarafından
Ağzını Hayri aç deli o nasıl kelime tobe tobe de hemen Allah Allah daha bilmeden kondurdun cümleyi ;((((
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah  korusun kiz insan o pis hastalığı  yakistirimi kendine  
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Ağzını hayra aç Cnm sağlık bu gitmelisin kendini ihmal etme cnm 
0 oy
(451 puan) tarafından
Allah korusun ya kotu dusunme sakin 
0 oy
tarafından
Hemen öyle düşünme canım Allah korusun
tarafından
Gozlerim bile karariyor elimden bir is de gelmiyor kotuyum kotu hissediyorum
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Allah korusun canım inşallah mühim birşey yoktur 
0 oy
tarafından
Valla babmnda kulagi cnliyo gittigi doktor kalmadı kulagndaki kristaller varmış onlar oynamış buda çınlama yaparmış yani benm bı ablam var kafasına tost makinasini dusrmus sonra gdp röntgen cektrms orda haff içte kanama olmuş röntgen de çıkınca beynimde tümör var diye çıktı ortalama kendi başına millet üzüntüden hasta oldu kendindende bişey olmadığı ortaya çıktı bu sefer anam düşünmekten hasta oldu kendnize hastalığı yakstrmayin kondurmayin ne kadar basit diyosunz ablamin bu huyundan nefret ediyorum ve kendine hastaligi layik gören insanlar Kendi başına koyduklari tesise çok kızıyorum supen varsa doktora git sen kendin için yasamiyosn artık cocgn var bunlari goz önüne alalm lütfen 
(1,524 puan) tarafından
Çok güzel yazdın canım..
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Simdi sana morel verecek seyler yazmak isterdim fakat... ölümü kabullenmek ne demek ya hastane ne kadar uzak olabilir yok esim izin alamaz falan birde bebek var elin ayagin var kardesim git baktir yok bebeğime anı birakcam falan sensiz buyurse yemişim anısını kendi teshisinide koymuşsun zaten şüphen varsa git baktır 
0 oy
(422 puan) tarafından
Eeee sonuc 

.n alaka ya nasilda raht yazion 

Hele bi bi git doktra belkide turp gibisn
0 oy
tarafından
 öyle nasıl kendi kendine teşhis koydun ki yani iyi düşün iyi olsun har şey bi kulak cinlemesiyle insan kanser olmuyor Allah korusun de

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 528 göst.
14 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Damlakaramuk (45 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 1,397 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 552 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,232 soru

11,351,840 cevap