+1 oy
1,396 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kemoterapi aliyordum ..almak istemiyorum artik diye post acmistim ztn ve bu ay ilac almaya gitmedim çünkü 6 aylik bebegim var ona bakmak zorundayim...

Neyse 2,3 gundur esim kahvelere gitmeye basladi bacaklarimda ödem oluşmuş ve cok agriyor bebegime bakamiyorum nefes nefese kaliyorum nefesim tukeniyo ev işi temizlik feln derken iyice tukeniyorum.. istiyorumki kahveye gitmek yerine gelip evde bana yardim etse dayanamiyorum artik cok degisti ben babamin evine gidicem diyorum gidersen git bu kapidan cikisin olursa bidaha giremezsin diye kafam cok karisik dayanamiyorum artik hayat cok yoruyor ve 20 yasindayim bunlari yazakern bile agliyorum tukeniyorum artik...akil verin lutfennn

34 Cevaplar

+11 oy
(7,972 puan) tarafından
Kötü gününde yaninda olmayanin iyi günde hissesi olmaz diye bi laf vardır bu kadar zor bi hastalik gecirmene rağmen sana böyle davraniyosa bncede o evden cikisin olsun dönusun olmasin.
tarafından
Inanin bende boyle düşünüyorum bu durumda yanimda olmayanin varligini napayim ki ben cok kafam karisik cokk valiz hazir bi köşede duruyor ne yapacagimi bilmiyorum
(196 puan) tarafından
ailen destense bence düşünme bile arkadaş çok doğru söz söylemiş insan hastalıkta  ve sağlıkta diye imzasını atıyor hastalıkta yanında olmucajsa hele bide en moral olması gereken hastalıkta bu saatten sonrada olmasın evladın ve sen sana huzur veren  destek olan yerde olmanız  lazım
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun, şifalar versin inşallah
tarafından
Amin insallah
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım. Seni kaybetmekten korkmayıp birde bunu dile getiriyorsa orada mutsuz olma. 
tarafından
Onceden aşırı derecede kaybetmekten korkuyordu gidecem deyince kapilari kitleyip yatiyordu ama simdi hiic umrunda degil gidicem diyorum gidersen git diyor
(10,784 puan) tarafından
Bırak sal o davarın ıpını sen mutlu huzurlu olmalısın bu donemde herseyden cok
tarafından
Tersine hergun aglatiyor hergun..
(10,784 puan) tarafından
Saglık herseyden onemlı cnm bunu ailenle konus
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun şifa versin canm ya
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun şifalar versin canım eski postuna baktım şimdi evet o kemoterapi çok sancılı bir süreç ama evladın için çabalamalısın tedavini bırakma sonuna kadar savaş.. madem eşin umursamıyor sende umursama git ailenin evine orada mis gibi bakılırsın bu gününde destek olmayan adamdan daha ne bekliyorsun 
tarafından
Arabayla gidip gelmem gerekiyor kemoterapi aldigimda o yuzden annemle gidemem inanin ne yapacagimi bilmiyorum kemoterapi almak istemiyorum ama agrilarim basladi tekrardan çaresizim hemde çok
(2,593 puan) tarafından
o zaman eşini görmezden gel ama tedavinden vazgeçme evladın için savaş benim babamda 8 ay boyunca gördü o sıra covid oldu ışın tedavisi gördü ama çok şükür atlattı pes etme nolur
tarafından
Işin tedavisi nasil oluyor acaba o da zormu
(2,593 puan) tarafından
babamın boğaz bölgesindeydi ışında verdiler ve çok zordu ağzının içinde boyun kısımlarında hep yaralar oluştu ömür boyu ağız kuruluğun olacak dedi doktor çünkü tükürük bezleri falan hep ışından dolayı yandı
(196 puan) tarafından
peki hastaneden destek isteseniz bu konuda olmaz mı ailenizin yanındayken bence hastane idaresiyle bi iletişime geçin sorununuzu anlatın  yardımcı olur lar en azından ambulans desteği verirler kemoterapi gününüzde
0 oy
(802 puan) tarafından
Cnm rabbim sana acil ve kesin şifalar ihsan eylesin, kimseye muhtaç etmesin, sağlık sıhhat versin, dertlerini def eylesin. Amin
tarafından
Amin sagolun
0 oy
tarafından

İşde iyi gün kötü gün deyince sonsuza kadar evet derler asıl böyle durumlarda kol kanat el ayak olacağı yerde sana yaptıklarına bak git yavrum o evden annenin evinde daha mutlu olursun inan bana ana gibisi varmı eşin adam olmaz kör olasıca zip zip  herif 

tarafından
Hersey yalan iste
tarafından
Üzülme bu adam için sen kendini düşün evladın var herşeyden önce onun için dayan
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Üzülme canm..Allah sifa versin inşallah. erkekler duygularini belli edemez kendini disariya atıyordur belki herkesin karakteri farklı sana yansitamiyodur aslinda yetistirilme sartlari öyle erkek duygusal olamaz erkek uzulmez gbi yetistiriyolar onlsr da bize öyle yansıtıyo aksi durumda zayif algilandiklarini düşünüyorlar bence..
0 oy
(3,559 puan) tarafından
Üzme kendini bu adam için değmez senin ilk önce kendini düşünmen gerekiyor 20 yaşında çocuğun var hem hastalık hem çocuk hem ev işi ne kadar güçlü bir kadınsın üzme kendini toparlan hadiii iyileştim çocuğumla çok mutluyum postunu açtığın günü bekliyoruz biz
tarafından
Inanin bende o gunu bekliyorum..
Yaziyi gorunce dayanamadim agliyorum suan
Ama yapamiyorum tukendim ben cokdan pes etmisim bile
(3,559 puan) tarafından
Kendini hirplama boşuna ilahi adalet diye birşey var bekle gör seni bu durumda böyle cararesiz bırakanlari Allah görüyor Allah sana şifa versin dualarım seninle ilaçlarında ihmal etme bu hastalık sinir stres sevmiyor kendini bu adam için sakın ama sakın üzme
tarafından
Üzülmemeye calisiyorum ama olmuyo bi müddet sonra dayanamiyorum
0 oy
(4,006 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabb'im sifani versin evladına bağışlasın inşallah
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Allah sendeki derdi alsın ona versin demek isterdim ama hem beddua etmek hiç hoşuma gitmiyor hem de yine rezil olan sen olursun biz kadınlar eşimiz hasta olsa her türlü kapımızı kapatır namusumuzla evde oturur yoklukta zorlukta olsa da bakarız ama erkeklerin çoğu böyle namusuz o yüzden Allah sana bir an önce şifa versin o istesin yeter ki sana sağlıkta kendi ayaklarının üzerinde durma gücü de verir bol dua et canm 
tarafından
Dua etmekten baska birsey gelmiyor elimden zaten
0 oy
tarafından
Valizinde hazırsa seni de gidecek yerin varsa hiç durmazdım arkama bile bakmazdım böyle bir durumda mutlu huzurlu olman gerekiyorki çocuğun kimseye muhtaç olmasın ileşki perişan olmasın ilaçlarını al ne gerekiyosa yap ha gidecek yerin yoksa adamı eve alma aklı başına gelsin ama sakın tedavini yarım bırakıpta çocuğunu kimseye muhtaç etme babası bakarmı görüyosun bakmaz ama anbe herzaman bakar büyütürde kimseye muhtaç etme
0 oy
tarafından
Allah yardımcı olsun rabbim hayırlısıyla şifa versin inşaAllah. bu cuma günü hürmetine dualarımıza icabet etsin, sıkma canını sabret unutma Allah sabredenlerle beraberdir güzel bir dille söyle güzel bir dille konuş şikayet ederek söyleme belki düzeltir kendini Allah ahlakını güzelleştirsin inşaalah
tarafından
Cok konustum cokk gitme kahveye bana yardim et diye cok konustum tek dedigi sey ben işe gidince cocuga nasil bakiyon da simdi bakamiyon diyo
tarafından
Bakamıyorum değil zorlanıyorum de  yardımcı olursan daha iyi hissederim de çok çok üzüldüm bu durumuna Allah yardımcı olsun :'(
tarafından
Aminn insallah teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım 

Bu zor gününde yanında olmuyorsa bir de küçüçük bebek var iken ben o evde 1 dk bile durmam artık 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Rabbim şu güzel günün hatırına sana şifa versin, yavruna bağışlasın inşallah. Senin morale sevgiye ihtiyacın var Allah eşine hidayet versin inşallah. 
0 oy
tarafından
Öyle bi adam sana ne koca olur ne de evladına baba ben olsam senin yerinde adam zaten seni gözünden çıkartmış kahve de bahane giderim babam in evine bu da bokuyla güle oynaya kalsin 
tarafından
Inanin oyle bi çıkamazin icindeyimki
0 oy
(415 puan) tarafından
Canım benim ya bende okurken kendimi senin yerine koydum Allah'ım şifa versin çok zor  çok. Üzüldüm ya adamlara bak sen senin durumun zaten zor moralin hep yüksek olsun moralle yenilir bu hastalık kaç kişi hep moralini yüksek tutup yendi 
tarafından
Ben yenemeyeceğim bunu biliyorum
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Allah seni evladına bağışlasın canm şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah .
tarafından
amin insallah
0 oy
tarafından
Sen zaten zor bı dönemden geçiyorsun kendini sürekli motive etmen ve mutlu olmaya bakman gerek iyi hissetmeye ihtiyacın var sıkıntıya strese değil biraz uzaklaşmak iyi gelir kafanı dinle mutlu etmeye bak kendini 
0 oy
tarafından
Çok ama çok üzüldüm inan. Öncelikle acil sifalar diliyorum. Rabbim sana tez zamanda sifani göndersin . Sen ailen arkandsysa git canım . Çünkü zaten onu istiyor belliki
tarafından
Evet onu istiyor gibi babama gelmek istiyorum diyemiyorum cunku kacarak evlendim :(
tarafından
Ailen yanindaysa gururunu bı kenara at hastasın sonuçta seni sokağa atacak halleri yok

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 434 göst.
0 oy
9 cevap 584 göst.
0 oy
7 cevap 688 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 517 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu

378,473 soru