0 oy
463 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Hamilelikdi dogumdu, lohusalikdi derken o 1 sene geride kaldi, aslinda cok seyler yasadim psikoljik olarak bitmişdim ama geçiyo belki unutmuyosun yasadiklarini ama geciyo rabbim dogum dogum sureci gebelik en onemlisi lohusalikda daima yaninizda olsun zor biliyorum, hersey gonlunuzcee olsun . .:sleeping: simdi surekli pesindeyim dustu dusecek, zararli butun yerlerde gecem gunduzum hala karisik aman dusmesin aman kollayayim derken depresyona girdim stresden kilo aldim Annelik meşâkatliii Uzuuuncaaa birrr y○lll . . :sick:

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşuna dememisler cennet annelerin ayağı altındadır diye.   Zor olacak ki kıymeti olsunnn..
tarafından
Zorrr hemde cok zor ama olsun
Candan oteee can evlat feda olsun gencligim zamanim .
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Benimki 5 aylik canim darisi basima
tarafından
InsÂllah canim.
0 oy
tarafından
Lohusalık stres kaygı agrılar Allahım yardım etsin hepimize 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bak bu saat oldu ben de oğlum da parça parça uyuduk dişler geliyor ikimizde çok yorulduk şimdi derin uykuya daldı ve o uyuyor diye şükrediyorum inşallah bir kaç saat uyur yabrum da kendine gelir ahh bu dişler yaktı oğlumu Annelik duygusu bambaşka Allah hepsini korusun canım 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Çok zor inan anne olmak suan asagida ev sahibinin torununun cigliklarina uyandm oglumla yaşıt 5 yaşında babası annesi ayrıldı 6 7 ay oldu sanırım 15 tatilde devlet anneye hak vermis çocuğu gormeyi 1 hafta gitti kaldi cocuk geldi çığlık atio herkes anne olamaz zor bi süreç savaşmak çok önemli ben evlâdım için 6 senedir mücadele veriom herşey yeni yola girio :/

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 296 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 643 göst.
20 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 419 göst.
0 oy
33 cevap 2,332 göst.

378,150 soru