0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebegim 2 aydir kuvezdeydi daha dun evimize geldik sukur cok guzel emiyordu anne uyum odasinda sute biraz protein katip verdikelri icin biberonla da besliyordum ama galiba biberona alisti gogsumu hic tutmuyo tutsa bile cekmiyo emmiyo oylece tutuyo...neyse bende sagip biberonla veriyorum tek ac kalmasin diye ama onda da bogazina kaciyo galiba surekli öksuruyo ve cok korkuyorum cigerlerine kacacak diye

7 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Canm göğüsüne sık sütünü alınca emmeye başlar inşaAllah emmeyi keserse sütun daha az gelebilir sağma yöntemiyle tüm gözenekler açılmıyormus 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım  bebek çekmeden süt akmayan biberonlar var onlardan al rabbim bir daha ayırmasın inşallah  gozün aydın
tarafından
Sagol cnm aminnn  cnm prematur biberon basligi aldm vok kucuk bi deligi var aslinda ictiginide cikariyo hep :((
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Rabbim hiç ayırmasın sizi ins.. göğüs ucu kullan canım ben öyle yaptım bı süre sonra artık kendi göğsümu tuttu.. bence bı. Dene derim..
tarafından
Tmm cnm deniycem insallah
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Memeni azına verirken sıktor7sut gelirse emer c seklinde tut memeni azına ver tutar emer canım bogazına benim kızım onda kavıyor du 35 haftalık dogmustı tam bılmedıgı7ıcın oyle olur dedi doktor dikkat et ama demıstı 
tarafından
Bizimkide 29+5 haftalik dogdu suan 39+4 rabbim onlari bize bagislasin sag saglim hayirli saglikli buyutmeyi nasil etsin insallahh❤
(4,061 puan) tarafından
Amin kuzum aminn bizde 3 bucuk aylık olduk
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Göğüs ucu kullanmanı öneririm canım 3 aylık olana kadar kullandım ben bebeğim mememi ememiyordu onun sayesinde emdi 
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(568 puan) tarafından
Canım ben şırınga ile ciğerine kaçırdım ondan sonra avent in biberonu aldım anne memesi gibi hemde hava yapmio ondan al istersen biraz pahalı 60 lira filan ama işini halleder bide 45 , acı olsun Allah'ın izniyle bişey olmaz sende Aptamil in eprotein ini al ben çok faydasını gördüm kızım i 1800 le huvezden çıktı 5 hafta oldu şuan 3.390 giram Aptamil prematüre ye başladım ben anne sütü de veriorm oldukça sağıp biberona koyuyorum sık sık kycagina al kanguru ol seni hissetsin emmeye başlar bizi bebekler tanımadığı için istemio ilk başlarda sonra alıştıkça kokuna emer ben 5 gündür emzirmeye başladım zor süreç Allah yar olsun hepimize 
0 oy
(568 puan) tarafından
Bide canım uzun oldu yazdıklarım ama önce altını aç sonra karnıni doyur cunki reflü oluo prematüre bebekler de ondan yediğini çıkarır yedikten sonra yan çevir gazını al sonra 3 5 dk geçince kucağına al 
(568 puan) tarafından
Üç defa uyandiriordum ilk zamanlar 2 2.5 saatte bir 35 CC mama yerdi şuan 3500 Gr oldu ağlamaya başladı acikior kendi kalkıyo 60 CC mama veriorm üzerine emzirmeye calisiorm
tarafından
Kaldirmama gerek varmi peki benim şuan 3 kilodur
(568 puan) tarafından
3 .5 saat geçiyor ve uyanmiyirsa kaldır cnm şekeri düşer
tarafından
Bazen 4,5 saat geciyo :( bende malesef uyuya kaliyorum
(568 puan) tarafından
Telefonu kur sürekli 3 saat 2.5 saat sonrası hesaplama yap çalsın alarmin hep aman deyim su birkaç ayı düzenli besleyerek takip et

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 320 göst.
0 oy
5 cevap 465 göst.
0 oy
4 cevap 251 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.

378,448 soru

11,328,001 cevap