0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (4,995 puan) tarafından

Dün gece geçmeyen sancım oldu acile gittim bebeğime baktılar nstye bağladılar çok şükür sancım çıkmadı bebeğimin kilosunu gördüm 35+2 günlük şuan 2 kilo 868 gram çok mu ? Normal mi ? Bir de özele giderken epilepsi hastası olduğum için orası sezeryan diyordu devlette ki benimle ilgilenen doktor bir dâhâ ki kontrölün ne zaman dedi haftaya salı dedim sancın olursa dakika tut ev de çek burası soğuk dedi kontrölünden önce sancın olursa kanama su gelmesi olursa acile gelirsin dedi özeldeki doktorum normal doğum yaptırıp seni ve bebeği riske atamayız demişti haftaya salı gittiğim de devletteki doktoruma hastalığımdan dolayı sezeryan istediğimi söylesem beni dinlerler mi ? Normal doğum istemiyorum çünkü bilgisi olanlar cevap verirse çok mutlu olurum:angel:

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kilosu da normal zaten sezeryan olacaksan 38 haftada alıyor bebeqi o zamana kadarda 3 kilo 200 fln olr
(4,995 puan) tarafından
Devlet yapar yani benim isteğim ile dimi ? Hastalığım olmasa normali isterim ama o sancıyı çekerken bayılabilirmişim kendimi ve bebeğimi riske atmak istemiyorum
tarafından
Yapar cnm raporlarını fln qöster
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Acildeki doktora söylemedin mi cnm
(4,995 puan) tarafından
Dün söyleyecektim hemen çıktılar zâten acilde bakan doktor kadın doğum da olan doktorum bir de o hastanenin norölöji polikinliğine gidiyorum
tarafından
Sürekli aynı doktoruna qit cnm o seni sezeryana alr..
(4,995 puan) tarafından
Peki kuzum teşekkür ederim :)
+1 oy
(717 puan) tarafından
Benim bildiğim epilepsi hastaları sezeryan oluyor sen kendi doktoruna anlat durumunu şimdiye kadar hiç sormadınmi cnm 
(4,995 puan) tarafından
Biliyorlar zâten kuzum kadın doğumun tâkip kartın da hastalık olarak epilepsi ve kullandığım ilaç topamax yazıyor dün acildeki doktor doğum için hazırlıklı ol diyince korktum biraz çünkü normal doğum pek önerilmiyor epilepsi hastalarına
+1 oy
tarafından
33 haftalıkken benim kızım 2 kilo 685 gr di 3900 doğdu normal bence 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 127 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ...Merve... (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 712 göst.