0 oy
965 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Gunluk bakiminizi yapabiliyor musunuz kizlar?ben bazen pijama aaclar topuz kaliyom yetismiyor arada napim☺☺

28 Cevaplar

+1 oy
(742 puan) tarafından
Yüzümüzü yikiyoz ya iste  bakım o ☺valla ben yatiom surekli
(742 puan) tarafından
Ay ne biliyim bi postta birine  cevap verdim başkası heralde  asamadigi problemler var   bana gelmis aklını kndine sakla dio uslupsuz  dio ba bak bak bak  kendisi ni üslup ve akıl hocası sanmış belliki  lafım galiba olmayan bi yerine  batmış olcakki bana  laf  atio  bnde ona  hakkını verdim geldim hepde  beni buluyo ay   bana dio laf cambazlığı yapma    250 gramlık beyniyle  20 0 gramlık akıl verio bana   kendine  kalan 50 gram  bnde  ona aklını iade ettim başka sey de kullansın die
(964 puan) tarafından
Hahaha ☺☺ iyi yapmışsın
(742 puan) tarafından
Ay yeminle  ya  direk  beni buluo    nerden buluo anlamiom   rabbim akla ihtiyacı olan insanları benim karışıma cikartio  kavga ettirio ki akıl vereyim ☺
tarafından
Allah allah kimmis o ya
(742 puan) tarafından
Dur burda yazmayım  özelden yazcam
-Reklam-
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Ben hamileligimden beri saldım çayıra mevlam gayıra geziyorum öyle :D :D
tarafından
Cok zor mervecim ya inan yetismiyor
(1,983 puan) tarafından
Valla ben şimdiden böyleyim bebiş doğunca daha da dağıtırım heralde kendimi :D
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Hic bise yapmıyorum evin icinde yapmamda dışarıda çıkınca da 1 kalem en fazla.j
tarafından
Ya esim isten gelincs gozu gonlu acilsin istiyom☺☺☺
(3,617 puan) tarafından
Benim esim sevmio ole seler :D
tarafından
Sevmeyen erkek yok bence☺☺☺
(3,617 puan) tarafından
Var demek ki yapsam kızıyor sen zaten güzelsin badana boya gerk yok onu çirkinler yapar dio :D
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Yaparım tabiki günlük topumuzumu yenilerim :)) bazende kendimi simartir örgü modeli yaparim:))
tarafından
Hahaha allah seni ya☺☺☺bende oda yok hep topuzz
(2,201 puan) tarafından
Hahahah :)) napalim artik yaocak bisi yok:))
0 oy
(422 puan) tarafından
Cok nadir yapmadim zamnlar olio
tarafından
Bazen yetismiyo cnm
0 oy
(3,750 puan) tarafından

Saçlar kıyafetler hep Bi yana kapalıyım dışarı çıkınca biraz çeki düzen veririm kendime onun dışında evin içinde tarladan gelmiş gibiyim. :)

tarafından
Ben onceleri cok cok yapardim simdi no firsat
0 oy
tarafından
Genelde yaparım ama şu sıra bıraktım :)
tarafından
Sen niye biraktin kiz
tarafından
Dişim ağrıyor canım yanıncafa bir sey yapmak gelmiyor içimden pijama topuz candır diyorum şu sıralar :)
tarafından
Uuu gecmis olsun canim dogrudur
tarafından
Saol kuzum
0 oy
tarafından

Aynaya hiç bakmiyom normalde paspalım diye  ama bazen bakasım geliyo  oda ne pala remzi gibi bıyıklar uzamış kaşlarım Birleşmiş valla bak ondan sonra aklım basima geliyo valahoyyyy valahoyyy :D

tarafından
Rahimemmm sonra kocislerimiz kacacak bizddn☺☺☺☺
tarafından
Hahaa çocuk uyuyunca hallediyom bende
0 oy
(3,860 puan) tarafından

Valla altta don üstte kazak saç tepeden topuz kaş bıyık desen orman yemek zor yiyorum kaldı ki kendime bakiyim :D

tarafından
Niye boyle oluyoki hic alisamadim ben ya
(3,860 puan) tarafından
Valla bilmiyorum çocuktan önce güzelce giyinir saçımı yapardım ama artık yoruluyor insan bence ondan bakamıyoruz
tarafından
Aynn cocuktan once evde artist gibiydm☺☺
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Aksam uyuyorum sabah öyle devam ediyor diğer akşama kadar darmağınım öyle hiç içimden bakım falan gelmiyor elim kalkmıyor 
tarafından
Kalk biraz kiz birbirimizi tesvik edelm
(14,081 puan) tarafından
Huzursuzluk sendromu var galiba biz kadınlarda kış ayı olunca nedense hiç bisey yapasım gelmiyor evi bile temizlemek istemiyorum ya
tarafından
Bak o dogru kisin icimiz kapaniyo karariyo
0 oy
(964 puan) tarafından

Yüzümü yıkamak en büyük bakimim oluyor :D

tarafından
O kaxar diyon yani☺
(964 puan) tarafından
Yaniii o kadar olmasa da ironi yaptım canim ☺ her akşam duş alırım ondan taviz veremiyorum malesef. Ama öyle cilt bakımı maskeler falan yapamıyorum önceden çok yapardım şimdi hepsinin tarihi geçmiş ☺☺
tarafından
Ooo dus hergun iyiymis vala ben anca 2 gunde 1
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ben yok dişlerimi fircalarim yüzümü yikarim hafta bikere biyiklarimi alirim odur.. ama dişari cikinca baska..alle icinde yapiyorum herseyimi
tarafından
Sen bizden iyi ciktin kiz helal☺☺
0 oy
tarafından

yalniz degilsin anam :Dben ust degismemek icin hep pijama yada eşofmanla kalıyorum  kafama bere takıyorum :D cogu zaman yuzumu yikamadigim oluuor valla

tarafından
sorma ya kizim kardesine cok kotu davranıyor oglan da aşırı yaramaz sabah 6bucuk da bersber kalkiuoruz basindsn ayrılamıyorum valla uyudugu zsmsn anca soba icin odun ayarlıyorum evi topluyorum oksdr valla iki gundur mutfağa da girmedim
tarafından
Sendede var demek soba derdi
tarafından
ya aslinda ben seviyorum sobayj kayinbabam cirpiuo odunlari da kirip birikririyor merdiven altına ben.sadece gunde iki.kova dolduruyorum tek şikayetim kizimla oglum durmuuor yoksa dert etmem yakinca cok huzel isitiyor insani :))
ya benimkj bide firinli :)) çayım hep üstünde sicak suyum da hep hazir cogu zaman yemegi boregi yspsrim deminde kek yaptım seviyorum cok sukur
tarafından
Sobanin cok guzel yanlari var tabiki ama isi biraz zor kuzum
tarafından
evet canım ayni bi cocuk gibi hep ilgi bakim istiyor soba
0 oy
tarafından
Ben yaparım fırsat bulduğum her an
tarafından
Gorduk seni ☺☺misss gibi kuafore gityin baci
0 oy
tarafından

Normalde her sabah kalkar oğlumu doyurur hafif makyaj yapardım bir eşofman veya bir kot tişört çekerdim üstüme akşam eşimin gelmesine yakın da ağır bir makyaj yapardım tesettürlü yum disarda asla yapmam ama bu bir aydır kalem bile çekmedim gözüme evde savastan çıkmış gibiyim esim makyajsiz görünce hastamisin diyor evde :D 

tarafından
Eee hakli adam alismis makyajli haline
0 oy
tarafından

Arada sirada yaparim oglumun uslu oldugu vakitlerde oda nadir zamanlarda oluyor o kadar gec gec yapiyorum ki esim gordugunde bi yeremi gidicez der :D

tarafından
Benimki eskiden demzdi ama artik oda oyke diyo demek baya salmisim☺☺
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Arada farklı pijama giyiyorum :Ddd
tarafından
Cansinn yaaaaaa
0 oy
tarafından
Yapıyorum sabah kalkar kalkmaz makyaj yaparım işlerim falan bitince akşama doğru üstümü değişir saçımı falan yaparım 
tarafından
Kiz makyajli nasil ev isi oliyo☺❤
tarafından
Niye olmasın kız mis gibi oluyor
0 oy
tarafından
Bakım yapmadığımda kendimi çok kötü hissediyorum o yüzden Elimden geldikçe yaparım kızım beni izler konuşurum onu oyalar bi şekilde süslenirim Saçları fön Kıyafet falan filan :)
tarafından
Oooo supersin bebemm ozendim vala kalkip yapcam bende
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benki eskiden bakimli alimli çalimli kadin

Şimdi ne hallere gelmişim banyo olmaya üşeniyom valla hamilelikde böyle herhal:)))))))
tarafından
Hele bi dogsun insallh o zmn gor bak☺☺
(7,972 puan) tarafından
O zaman bit düser artik
tarafından
Ahahahhhhhhaaaaa

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,109 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 264 göst.