0 oy
3,200 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Ben şimdi öyle sinirliyim ki anlatamam yazarken ellerim titriyor 

Ya eşimle afedersinzi birlikte oluyorduk kapı çaldı sanki kapıyı kiricaklar. Üstümuz basimiz açık saçık esimle. Gelen kaynanam kaynatam kaynım
Haber verin ya dimi bıktım bu kaç kez oldu. Allah aşkına. Yarida kaldı ...
Kapıda bir de fısır fısır konuşuyorlar acaba napiyorlar elinin körü insan alo der. 
Eşime diycm kızlar sizde soylim dimi
Ama bn hincimi alamam kaynanama da diyeyim yoksa şuan suratını gördükçe ağzına iki tane vurasim var suratını asmis oturyo

41 Cevaplar

+5 oy
(531 puan) tarafından
Bu kdar özelinizi de yazmayin artik yaa bide yarida kaldi  yazmisiniz edep yahu
tarafından
Tamam canım sorun yok okuma oldu bir kere
-Reklam-
+2 oy
(159 puan) tarafından
nezaman oldu cnm simdimi kapiyi acmasaydiniz 
tarafından
Açtık malesef
(137 puan) tarafından
Niye açıyorsun ki canım. Bu telefonlar boşunamı icat edildi. Alttan alttan laf sokaydın ya, keşke gelmeden arasaydınız bişeyler hazırlamaya zamanım olurdu falan deseydin. Saygısızlar!!!!
tarafından
Kaç kez dedim ben öncesinde. Bilerek işte
(137 puan) tarafından
Eşin ne diyor peki bu davranışlarına. Demedimi anne neden aramıyorsunuz diye. Sonuçta evli barklı insanlarsınız. Afedersiniz birlikte olmak için kendinizi onlara göremi ayarlamanız gerekiyor
+2 oy
tarafından
Dust alamadnz gunah o sekilde durup.bebegine bakmak vebalini verebilecekmi saygisiz kaynanan?? Kusura bakma kuzum ama Allahm sna sabrlarn sabrni versin. 
tarafından
Aptallar ne var dicektiniz boyle zirt pisrt gelinmez. Ewliyiz soncta genciz dicktinizv
tarafından
Bn dedim kaç kez kuzumm
tarafından
Bilerek yapiyolrdir utanmazlar yaaa. Zamannda kaynanasida ona yapiyodu herlde toksa bu kadar terbiyesz olmak.imkansiz
tarafından
Aynen kaynanası da yapmış
tarafından
Terbiyesiz cekmis. Cok.mana bulmus demekji
+2 oy
tarafından
Cikmasaydin odandan esn acsaydi kapıyı bebekle ilgileniyor uykusuz bebeği uyutup haticede uyucak deseydi
tarafından
Salondayik kuzum yaa
tarafından
Hmmm anladm canim
tarafından
Bir de oğluma ** oğlu ** dedi kaynatam severek baba öyle deme dedim öyle surat etti ki kalkıp gtti sonra
tarafından
Karismasaydin keşke eskiler bzen oyle seviyo benim babam da essoglu eşek ah flan der kaynatamda demişti takmadim bile
tarafından
Ben gurelerek dedim hatta herkes güldü.
+2 oy
tarafından
Ben olsam kapıyı açmazdım defolup gitsinler geldikleri gibi 
tarafından
Basıyor Zile mecbur kaldim
tarafından
Edepsizlik diz boyu yani
tarafından
Sabır versin bana Allah
tarafından
Amin canım sana sabır kaynanan gile de edep haya terbiye versin
tarafından
Aminnnnn kuzum
+1 oy
tarafından
insanlarn özeline hic saygıları yok bence uyar alttan alttan
tarafından
Oğluma ** oğlu ** diyor bir de
tarafından
sansurlemis cnm ne diyo anlamadm
tarafından
İ t diyorrrrr
tarafından
hele host deseydn tövbe ya manyakmi ne
tarafından
Söyleme baba öyle deidm surat Edip gtri
+1 oy
(3,151 puan) tarafından

Cok iyi anliyorum bizdw bir otururken kizim bebekti gece 3 4 5 hic farketmiyordu kizim uykuda hik desr odaya daliyordu pat diye mık dese kapiya yapisiyordu daliyordu iceri kac kere yakaladi allahtan o şekilde görmedi sarılırken filan gördü sadece en son kapiyi kilitlemeye basladim bu sefer laf yapti surat döktü bak bak ben giriyorum diye kapı kilitliyor falan diye kilit bozulmuş meğer bi gece kilitledim gene sabah çıkamadık odadan k.peder kapıyı kırdı mecbur kavga çıktı bu sefer çok kötü ben de yine gelir diye o gece bilerek dekolte açtım bacağımı attım kocamın üstüne sarildim başımı da göğsüne koydum oda sarılmıştı öyle bassın diye bilerek bida da girmedi :D :D

(9,651 puan) tarafından
Bende tüm yazışmaları üşenmedim okudum :D ne kaynanalar varmis  be :)) demekki eskiler  boşuna hamamda gelin begenmiyolarmis :D
tarafından
ahahaha aynen kizlari komple inceliyolarmis ya:) hamama goturenimizde olmadi be
(9,651 puan) tarafından
He valla :) zamane kızları kendi kocalarını kendileri buluyo:D kaynanalarda herhalde sonradan merak edip gelinlerin oralarını buralarını mincirip bakıyo..
tarafından
:)) doğru tesbit
(2,849 puan) tarafından
Aynen katılıyorum **** kaynanalar hâlbuki beni kaynanam gorup begendi ogluna soyledi de ole tanistik ogluyla biz
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ya nasil dengesiz oluyo bazi insanlar oglumun evi her zaman gelirim mantigi var tamam gel eyvallah da oglunun saati belli oluyomu acaba :ermm:

tarafından
Alo de gel yani zor mu
0 oy
(725 puan) tarafından

Ne kadar ayıp birde kapida ne yapıyorlar diye konuşuyorlar miydi:ermm:Sizin em azindan arada kapı vardı Görümcem 2 hafta oncesine kadar da bizimle yaşıyordu afedersiniz biz odamizda beraberken kapıyı defalarca açtı beni defalarca çıplak gördü en son eşim le tartıştım kalkip eşimle olan mesajları okudu terbiyesiz neyse ki iyiki okudu da gitti burda:pinch:

(725 puan) tarafından
Küçücük henüz 25 yaşında:@
(1,063 puan) tarafından
Ufalsinda cebime girsin terbiyesiz iyiki gitmiş bak ben sinirlendim şimdi
tarafından
Hepsi berbat iğrenç şeyler
(725 puan) tarafından
Şükür walla şimdi bana hamilesin neden yankizsin falan diyorlar yooo diyorum yanlızlık güzel kimseyi istemiyorm
(725 puan) tarafından
Malesef:(:(....
0 oy
(159 puan) tarafından
surat niye asmiski onu anlamdim
tarafından
Oğluma ** oğlu ** dedi. Bana öyle dene dedim surat etti
0 oy
(13,648 puan) tarafından

Keşke tek kynanan geleydi de kapıyı saçın başın dağınık açydın kıkırdaya kıkırdaya:ermm: anlar utanırdı belki

tarafından
Öyle olsa nyse eşim battaniyenin altında kaldı salondayik
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Açmasaydınız canım yada esin açsın haticenin işi var desin  o halde hadi bebeğin ağlasa nasıl emzireceksin  günah öyle beklemek   düşüncesiz insanlar ya 
(6,136 puan) tarafından
Göğsünü çeşmede yıka canim yine emzirebilirsin korkma o konuda. Böyle durumlar da sadece göğsünü yıka illa abdestli olman gerekmiyor
tarafından
Ne blym mama verdim
(6,136 puan) tarafından
Hocaya da sor internette de araştır benim söylediğimi söyleyecekler merak etme
tarafından
Takma kuzum saol bir dahaki basılmaya öyle yaparım :))
(6,136 puan) tarafından
Kız sadece basilmada değil o anda bebek ağlarsa da yap yani
0 oy
(758 puan) tarafından
Yarida kaldiginami uzulimm bsildiginizami bilmiyorum valla canim acmayaydiniz da vurup vurup gitselrdi desem daha cok anlicaklardi bidee herks duyardi artik haticelere gittikde isleri vardi acmadilar die 
tarafından
Yarıda kaldığına mi :))) Ben olsam eşimle kavga ederdim bi daha da birlikte olunacağı zaman yapmazdim .. aileni  uyar bi daha habersiz gelmesinler derdim
(758 puan) tarafından
Bn aratirdim herhalde ara bi gelip gelmeyeceklrmi ona gore die :)
tarafından
Dedim eşime haber etsinler
0 oy
(905 puan) tarafından
Böyle  birdey başıma  gelse   esim kapiyi açmaz 
(905 puan) tarafından
Ne kdr anlaysszlar ya açmasaydın  durbunden bakip gitselerdi
tarafından
Arardilar nerdesiniz diye
(905 puan) tarafından
Ewde.dglz. deseydin
tarafından
Çocuk ağlıyor yer mi nere gidicz ki
(905 puan) tarafından
Arkdsina yasa esinin  arkdsna
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim gecemi oldu yenimi oldu. Hani bile bile gelmemislerdir yeni olduysa diye düşünüyorum.
tarafından
Yeni oldu canım. Ama arasalar daha iyi yeni doğum yptm blki uyuyorum belki de böyle bsy yani
(7,402 puan) tarafından
Tabi canim aramadan gelmeleri hic hos degil. Bu olayada denk gelmesi kötü olmuş valla :/
tarafından
Yarin olsn hele
(7,402 puan) tarafından
Hatice yi durdurana ask olsun :)))
tarafından
Şuan bsy demiycem yarın dycm. Kaç kez oldu bu yeter yani bunlardan çektiğim ne
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kapiyi acmazdiz giderlerdi ben  olsam acmam
tarafından
Mecbur kaldım valla
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Kuzum kapiyi niye açtınız hiç olmazsa evdelerdi ama kapıyı açmadı derler. ***** şeyler kime ne ne yaparsanız yapın :angry:

tarafından
Anlayış olsa gelirler mi var kapi
0 oy
(6,816 puan) tarafından
Keşke kapıyı acmasaydiniz  canım çalar çalar giderlerdi
tarafından
Ararlardi onlar açın diye
(6,816 puan) tarafından
Valla ne dengesiz insanlar  var ki baktın açılıyor çek git yada gelmeden bi ara
tarafından
Nerde o kafa
Nato mermer nato kafa
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun gerçekten çok zor ve sinir edici bi durum. Hem sadece kaynanan da gelmemiş. İnsan bi arar sorar müsaitmisiniz değil misiniz diye. Yeri gelince yaş küçük diye biz gelinler cahil oluruz ama işte kendilerini görmezler .. 
tarafından
Evet kiskancccccc
tarafından
Ayy işin daha zor o yönden oğlu bi hata yapsa da hep onun tarafını tutar seni kötüler aranızı bozmak için. Allah yardımcın olsun gerçekten
tarafından
Ohooo hep yaptığı sey
tarafından
Demek eşin annesine aldırmıyor ki aranız iyi bu çok güzel bişi Allah daim etsin mutluluğunuzu inşallah
tarafından
Amin kuzum...
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Ay ne kadar ayıp ya kıyamam kuzum benim çok üzüldüm senin adına kuzum 
tarafından
Sinir oldum hala geçmedi
(4,758 puan) tarafından
Valla insan sinirden deli olur nasıl sinir olmayasın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
13 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 318 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,612 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 195 göst.
23 Aralık 2023 Moda kategorisinde Nevbahar21 (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı