0 oy
962 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben 14 haftalık hamileyim daha erken biliyorum ama merak ediyorum kızmayın tamam mı :(

Şimdi benim arada karnımda bir seyler oluyor değişik hareketler ama sancıyla birlikte özellikle bebisin olduğu sol kasığımda bu bebiş hareketi olabilir mi 

Siz kacta hissettiniz 

Teşekkürler :D

16 Cevaplar

0 oy
(27,337 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ay bukettt tarihe bakmadim bı şok yaşadım tarihi gördüm kendime geldim 

tarafından
Ay allah korusun kiz ben bile korktum ☺
(27,337 puan) tarafından
Allah seni ahahahahha
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim 19 haftalik  yeni hissetmeye basladim sayin buketcimm :D

tarafından
Bebek iste o :D  tepinmeye baslamis
tarafından
Valla mi ay o dur inşallah tepinsin sıpa:))
tarafından
Evet kizzz
tarafından
Sagolasin kuzum ya çok mutlu oldum
(24 puan) tarafından
Bebek kordonudur ben bebeğimi 24 25 haftada hisettim
0 oy
tarafından
14. Hafta da zor canım ya biliyom sabırsızlıkla bekliyorsun ama az daha sabret :)
tarafından
Çok merak ediyorum ya şimdi hamile gibi hissetmiyorum bi başlasa havaya girsem :))
tarafından
Az kalmis annesi yakında içerde tepinmeye başlar merak etme :)
tarafından
Ay başlasın kiz hissetmeyi çok istiyorum
0 oy
tarafından
Ilk hamılelıgın oldugu ıcın gec hıssedersın ben guclu bı tekme hıssetmıstımm ılk defa 19 haftalıktık bıraz daha sabır canomm :)
tarafından
:( benimki tembel biraz galiba hep yatiyo zaten :)
tarafından
Tembel degıll smdı canı nekı nası vursun :)
tarafından
Vursun banane :)) doğru kuzum çok küçük ama insan sabırsızlanıyor iste
tarafından
30. Haftada daha sert vurdgunda gorecemm seno :)
tarafından
O zamanda yazıyormuşum bu sıpa hiç durmuyor:))
0 oy
(14,079 puan) tarafından
O hissettiğin bebekte olabilir gaz da olabilir genelde bebek hareketleri 20 haftadan sonra hissedilir ilk anne olanlarda daha geç haftalarda da olabilir ama hamilelik geçiren anneler daha erken hisseder.sende en yakın zamanda hissedersin emin ol sağlıklı olsunlar vaktinde gelsinler de varsın geç oynasınlar☺☺☺
tarafından
Çatladım meraktan ya hissetmeyince yokmuş gibi geliyo :)
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Ben 12 haftalık  hissettim  

Hissetim.diyenlere kızmıyorum  kuzum  bu yuzden  

Hayırla  sağlıkla  gelsin  inşallah :)

tarafından
Ay sağol kuzum ya benim de 13 14 iki haftadır oluyo birşeyler ama o mu bilemedim
(12,264 puan) tarafından
Hafif  seyrelti  gibi  gaz  degil ysni insan anlıyor
(1,462 puan) tarafından
Heh aynen canm valaa bende 12 haftadan beri ara ara hissediyorum yok olmaz erken diyorlarsa ki ben bilmiyorum karnımın içinde ne olup olmadığını :)
tarafından
Evet kuzum değişik bi his inşallah bebistir
0 oy
(586 puan) tarafından
Hiseden oluyor bazen cnm erkekler çabuk hisediliyor ben şahsen 3 aylıkken Hüseyin ve doğru çıktı önce sanki karnimda bir kelebek var gibiydi sonra gittikçe kuvetlesti oğlum 
tarafından
Ay benim de öyle oluyor kuzum çok hafif hareketlenme
(586 puan) tarafından
Evet cnm bide erkekler daha erken hisediliyor diye söylerler eskiler de bilmiyom
tarafından
Kuzum 13 uncu haftada bir doktor erkek diğeri kiz dedi bilmiyorum cinsiyetini hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah
(586 puan) tarafından
Amin cnm sağlıklı olsun erkek kız farketmez b
tarafından
Öyle tabi kuzum
0 oy
(119,086 puan) tarafından

Seni linç edicem :woot:

tarafından
Et beni linç et :* bebişin napiyo kuzum durumun nasil
(119,086 puan) tarafından
Uyumuyoo :((( gogsum felc  :((emdikce ayaklarima kadar sizlama oluyoo ama bi gulumsemesi yetiyo insana darisii basinaaaa❤❤❤❤❤❤
tarafından
Ay yerim ben onu ya allah bagislasin kuzumu rabbim yardım etsin sana da ❤ amin inşallah
0 oy
(3,617 puan) tarafından
20. Haftadan sonrs net hissettm
(3,617 puan) tarafından
Oglan 5  buçuk yaşını doldurcak kiz bebislikten cıktı :D
tarafından
Oh maşallah kiz iyi buyutmussun bebiş ama o yine de :))
(3,617 puan) tarafından
Bide kendisine de :D ben abiyım abı bebek degilim dio :D
tarafından
Oy yerim ben onu kiz abi tabi şapşal nasıl sever kardeşini simdi
(3,617 puan) tarafından
Şimdiden cok seviyor masallah :)
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Olabilir canım ben 13 haftaligm daha ve iki gündür hissediyorum ara ara ikinci gebeligm her ne kadar bazilari inanmasa daha erken cesede ben eminim canm bebek olduğuna çünkü ilk değil ikinci gebeligim biliyorum yani hem bana doktorda dedi maşallah çok hareketli diye :)
tarafından
Doğrudur kuzum ikinci de daha erken hissediliyormus çünkü anne biliyor hareketleri ben de hissetsem keske
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım eğer kasığına herhangi bir yerinde en ufak ağrı yada sancı varsa doktora git. Bak Bnim çok hafif ağrım oluyordu etrafımdakiler karnın büyüyor ondandır dediler doktora gitmedim sonra ağrılar arttı doktora gittim meğerse enfeksiyonun varmış. Ve o ilk ağrım olduğunda gitseydim doktora enfeksiyondan kurtulmak çok daha kolay olacaktı her halükarda sen konuş bunu doktorunla.

Bn 20. Haftada hissettim bebeğimi canım
tarafından
düzenlendi
Kuzum kasıklarımda sürekli var enfeksiyon da var ama ilaç vermediler bol su iç dedi doktor
(2,159 puan) tarafından
Ha anladım 14 haftalık mısın daha. Ondan vermemişlerdir ilk 3 ay bebeğin organları oluştuğu için ilaçlar bebeğe zarar verir diye vermemişlerdir ilaç.
Ama ilaçsız çok zor geçmiyor enfeksiyon.
Biraz bebeğin büyüsün ilaçla tedavine başlar doktor Allah sağlık sıhhat versin canm hepimize
tarafından
Amin sagol kuzum hepimize
0 oy
tarafından
Bende 19 da yavaş yavaş hissetmeye başladım şimdi 30 oldu masallah net hissediyorum tabiki 
tarafından
Daha erken biliyorum canim ama merak ettim
tarafından
Valla ben 19. Haftada doktora yavaş yavaş hissetmeye başladığımı söylediğimde imkansız bilmem ne falan deyip beni sinir etti ama olabilir ya ben 19 da hissettim ama 16. Haftada segiriyordu karnım o da bebekten mesela olabilir yani insan bı an önce bekliyor
tarafından
Evet kuzum segirmeler oluyor bir de daha önce hiç olmayan bir şey olunca insan bebise yoruyor
tarafından
Evet kimisi bağırsak hareketi dedi bana ama bence değil normal zamanda neden böyle bı his olmuyor madem bağırsak hareketiyse
tarafından
Aynen kuzum ya bağırsak hareketi hep olur da bu farklı bir şey insan anlıyor ama emin olamıyor sadece
0 oy
(751 puan) tarafından
Erkek bebiş çabuk oynar canım artık hareketleridir 
tarafından
Ayy inşallah kuzum oynasın da hissedeyim artık ya
0 oy
tarafından
Kuzum bebeğin ilk hareketi ya kalp atıyor gibi olur yada içinde birşey kayıyor gibi
tarafından
Eglenceli bi şeyler hortlat derya aksiyon olsun gece gece bugün herkes kocişiyle tatsız zaten :)
tarafından
Durun özel konu olanları hortlatayım☺☺
tarafından
Sus la betüş allah korusun ☺ yözgeee yözgeee ☺❤❤
(9,146 puan) tarafından
:D buko buko postlarn hortluyor :D
tarafından
He ya baktılar bende iş yok postumu hortlatiyorlar ☺
0 oy
tarafından

Adaşım postun hortlamış :D

tarafından
He bu yaramazlar durmuyor yerinde ☺
0 oy
(183 puan) tarafından
17de hissettim ama çok hafif hafif. Şimdi 21 haftalık hissediyorum artık net... 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 454 göst.
30 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤☀️Güneş'im ☀️ ❤ (1,964 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 719 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 384 göst.
12 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni Dertli Gelin (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 225 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde rumeysataskin (262 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,934 cevap

34,762 kullanıcı

...