0 oy
718 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu hastahane çıkışı setleri var ya onlardan üç tane 5 li aldım bir tane de 10 lu.

Sorum şu bunlari ne zamana kadar giyer bebiş?

Bir de ekstra ne almam lazım zıbın falan kaçar tane alayım?

11 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Naptin örtmenim cok almissin yaa ben bi tane 5 li aldim yettide artti bile 10 15 gun anca giyiyo 20 gun em fazla benimki 15 gub ya giydi yaa giymedi hepsini kullanma valla yazik olur dursun acma belkim birine hediye ne goturursun
tarafından
Valla mi sevdoşum bi arkadaşım geçen yıl doğum yaptı o bana dedi o kadar al diye olmasa kullanmam hepsini dediğin gibi birilerine veririm
Hee gii valla kuzeye 5li yettide artti bilem
tarafından
Gel kiz nerdesin olaylar olaylar ☺
Noldu ortmenim nere gelim
tarafından
Postlara bak kuzu herkes birbiriyle kavga ediyor özellikle eşle alakalı postunda ordan başladı kavga
-Reklam-
0 oy
tarafından

Vayy buketim bugun uzgun emoji yapmadin:D

tarafından
Kac haftalik oldu gı bide kiz miydi
tarafından
He kuzum kiz 25 oldu teyzesi ☺
tarafından
Maşallah ya bal kiza  ♡♡♡♡♡♡
tarafından
Sağol kuzum benim post a gel eşle alakalı diye kavga var ☺
tarafından
Tamam
0 oy
tarafından
Çok fazla gibi gibi 40 na kdr olur bnce zibinda lazım olur 10 tane olsa yeterli gelir
tarafından
Çok oldu demi kuzum bilemedim ya. Tamam kuzum benim teşekkür ettim
0 oy
tarafından

Ballikkkk zıbın sürekli batırır ne bilim arkasından falan çıkar iyi olur kirli cikana kadar giyer benim ki 5 aylık oldu bugün alttan zıbın giydirir üstüne külotlu çorap giydiririm 

Öyle hepsini küçük alma citcitli badi al onlar çok kullanışlı ve iyi çocuk zaten hemen büyüyor az büyük al ki uzun süre giysin<3

tarafından
☺ kiz insanın Her şeyi alası geliyor zaten zor tutuyom kendimi bi de ilk hiç bir şey yok bastan alınacak hepsi takıldığım yerde rahatsız ederim kuzum ❤
tarafından
Bize kalsa zsten al içine sok hepsini çok tatlılar
Tamam ballikim sen rahatsız et yeter ki :)
Başka bir posta ekşin var kiz sen burda çıkma snsnsj☺️☺️☺️
tarafından
Nerde kiz de gelim hemen☺
tarafından
Eşle alakası sorun yorumlara koppp☺️
tarafından
Du geliyom ☺
0 oy
(1,142 puan) tarafından
Valla benim oğlum şuan 10 aylık bi hastane çıkışı almıştım 6 aylık olana kadar giydi hattta zıbınını hala gitiyo başla bi hastane çıkışını ise 1 ay belki gitmiştir. Boyutuna görede bebepine görede değişiyo canım
tarafından
Anladım kuzum ben biraz fazla aldım galiba giyer inşallah hepsini baya. Çok teşekkür ettim ❤
(1,142 puan) tarafından
Valla banada çok falan dediler ama hiçte çok olmuyo illaki pisleniyo vs ilk zamanalr insna fotografa çok meraklı oluyo çeşit çeşit giydirip çektiriyosun. Bize aldıklarımız az bile geldi. Çoğunuda uzun süre giydi benimki bazıları çok ufak oluyo oyle bir takımı varfı bitek onu giyemedi. Seninkide sağlıklı günlerde giyer inşallah ❤️
tarafından
Amin kuzum benim inşallah ❤ dediğin gibi bebek bu sagi solu belli olmaz az olmasın da çok olsa iyi tabi
0 oy
(11 puan) tarafından
Canm bebis hemen büyüyor fazla alma yeni doğunca olan kıyafet 2 ay sonra olmuyor

...  
tarafından
Sağol kuzum benim bunlar yeter çok bile galiba artık zıbın falan alırım
0 oy
tarafından
Bişey olmaz kullan gitsin canım zaten bebek altına yapınca çeşit çeşit değiştir
tarafından
Sağol kuzum kullanırım inşallah ❤
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Benim kızım kilolu dogmasina rağmen 3 ay boyunca giydi hastane çıkışlarını canım zibin 10 kadar al kaka çok çıkıyor 
tarafından
Anladım kuzum teşekkür ederim ❤ benim ki de o kadar giyer inşallah
0 oy
(1,126 puan) tarafından
O aldiklarin yeter ben bebegime  onları 4-5 ay giydirdi m. Zibini da 5-6 tane alırsın ilk etapta yeni doganken cıvık yapiolar  sızdırma çok olabiliyor cabuk kirlenir zibin
tarafından
Sağol kuzum inşallah benimki de o kadar giyer boşa almamış olurum
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bende 4 tane hastane çıkışı aldim birtane tam set biberon seti aldim bitane ikili bitanede  tekli aldim  7 cift corap  3 tane takim bide butun bebek setini aldim sampuanidir camasir tozudur yumusativisidir tırnak  sac bakim setleri daha aklima bisuru sey gelmiyi ama yinede cok eksigim var bence ben biyandan abartiyom cok sey aldim ama sadece biberonla ha bide emzik 6 tane aldim onlari fazla dan aldigini düşünüyorm gerekli olan ne varsa alcam iste mecbur
tarafından
Sorma kuzum o kadar çok şey gerekiyor ki ben daha yeni başladım almaya bir sürü eksik var almayınca da olmuyor
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Eğer havaların sıcak olduğu dönele dehk gelirse zıbın ağırlğklı al. 0-3 aylıklar 3 5 tane al fazla alma. 6 aylık al 10 tane falan. Elindekilerle beraber yaklaşık 20 zıbınğn olur. Alırken her zaman bebeğinin boyundan biraz uzun al çünkü bez kullanırkeh rahat oluyor. Benimkiler prematüre olduğuhdah ben uzun süre kullandım çocuğun doğum kilosu önemli. Mümkün olduğuhca alışverişini 6 ve 9 ay yap. Bu arada aldıklarıhda façla değil normal kıyafet takım gibi giydirirsin hem battaniye eldiven ve şapkalırnda olmuştur  bu sayede hepsini ful takım yaharak giydirsish
tarafından
Sağol kuzum benim ağustos basında doğum olacak ben şimdiden başladım dediğin gibi yaparım teşekkür ettim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 417 göst.
11 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 962 göst.
0 oy
7 cevap 381 göst.
12 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni Dertli Gelin (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sadece cocuk (247 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...