0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (491 puan) tarafından
kizlar eşim hic bir özel günü atlamaz evlilik yildönümü sevgililer günü 

bnm dogum günüm hep güzel sürprizler yapar kadinlar gününde bile atlamaz 

ve yarında eşimin dogum günü bn 33 haftalik gebeyim yarinda hastanede kontrolüm var ve yakin bi arkadaşımında oglunun bir yas partisi var aksam orayada gitmemiz gerekiyor onlar bizim herseyimize gelir 

simdi bn esimin dogum gününü nasil kutluycam gözümde kesmiyor cok ağırlaştım şiştim 

bi yandan yarin hastane isim var bi yandan hic param yok 

5 Cevaplar

+6 oy
tarafından

Aynaya yazdigin guzel bi not, montunun cebine biraktigin bi yazi, hazirladigin guzel bi kahvalti gulerek karsiladigin hergun, cayin yanina uzattigin kek, bi bakisin bi gülüsün bi sarilişin, yaptiklarini takdir edişin, varligina tesekkür edişin, en guzel ciktiginiz fotografin altina yazdigin bi sözün, huzurlu gecirdiginiz her aksaminiz birer hediyedir<3 inan parayla alinacak cogu seyden daha kiymetlidir. 

tarafından
Ahhhh çok haklııııı ☺️❤️ benden sana bir artı
(5,436 puan) tarafından
Demek istediklerimi demissin artiladim seni romantik kadın ❤
(491 puan) tarafından
cok haklisiniz canlarim hepjnize tesekur ediyorum söylediklerinizi yapicam insallah aksam
(2,692 puan) tarafından
Ya her zamanki gibi çok tatlısın :)
(12,524 puan) tarafından
+++++++
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşinden para al. Doğum gününden eve biraz erken gel ve küçük bir pasta kes. Eşinin yerinde olsam çok kırılırım. 
0 oy
tarafından
Tabikidee alının

En azından küçük bir pasta ile kutla 
(491 puan) tarafından
bn yaparim pastayi hediyeyi de param oldugunda alirim suan hic param yok olan param pastaya bile yetmeyebilir
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Alınır bence cnm elinden geldiği kadar ufak bi hediye pasta vs olabilir 
(491 puan) tarafından
aynn onun yaptigi jestlerin yaninda cok soluk kalicak ama napiyim bilemedim de maddi imkanim yok suan
(5,436 puan) tarafından
Cnm benim de hiç hediye alma imkanım olmuyor köyde oturuyorum çünkü, bi kere slayt hazırlamıştım bi öpücük bi mesaj bile yetebiliyor bazen eminim esin takilmayacaktir buna
0 oy
tarafından
Her şey parayla degilki canım güzel bir sofra kur minik notlar yaz hatta bebeğinizi  ağzından bir mektup romandık bir gece gecirin önemli olan hatirlanmak 

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 362 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Azize89 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 205 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,168 puan) tarafından soruldu

396,988 soru

11,873,965 cevap

35,989 kullanıcı

...