0 oy
559 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından
Kizlar esimin gercekten buyuk bir araba takintisi var arabasinin uzerine cok titriyor birisi cizecek diye her yere park etmez gerekirse yurur sogukta kapisini hizli carptirmaz bana da hizli kapatnca kizar dikkat et der vs. Bunun disinda surekki olarak arabayla iligli seyler izliyor takip ediyor bir merak ondaki ama arabaya surekli olarak para harciyor surekli olarak arabaa ilgili parcalar siparis ediyor kendisi becerebiliyor boyle seyleri borcumuz oldugu halde vazgecmiyor soyledigi seyleri vazen kizmiyim diye is yerine soyluyor arkadaslari soyledi is yerine surekli kargo geliyormus ben bu duruma nasil engel olucam ya soz vermişti gecen yine gitmis bisey soylemis borcumuz da devam ediyor bitmis degil yani daha baska masraflar da yapmamiz gerekecek.

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onlar hep birikim oluyor ilerde arabaniz degerlenir canim
(667 puan) tarafından
Canm yok ya tamam dikkat etmesi belki degerini artirir ama bu kadar abarti masrf ne ise yarayacak
-Reklam-
0 oy
(12,793 puan) tarafından

Bazı erkekler öyle canım Benimki de öyle double ekran almış 400 liraya şoka girdim fşyatı duyunca Şimdi başka teyp almış Jantları değiştirmiş 

Arabamızın değeri artıyor diyor bende artık bir şey dememeye karar verdim Sadece araba ilgisi var gezmesi etmesi yok 

Her güzelin bir kusuru var iştee :)

(667 puan) tarafından
O dediginin hepsini yapti canm videolu teyp var :) sanki araba kullanirken izleyebiliyor jantlari da pisman olmus keske daha pahali bi model var ondan alsaymis bana da degeri artiyor diyor
(12,793 puan) tarafından
Vah vah deseydin:))
Benimki de öyle diyor değeri artıyor diyor göze hitap ediyormuş :))
0 oy
(245 puan) tarafından
Eger birdaha araba icin siparis verirsen arabani cizerim de:))
(667 puan) tarafından
Ici gider kiz :)
(245 puan) tarafından
Tehditle yaptircaksin bende esimin 3d yazicisi var hep onla tehdit ediyorum kirarim satarim diye:))
(667 puan) tarafından
Zaten ben de kiyafet alirim baska seyler alirim ozaman diye tehdt ediyorum canm:)
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yatırım gibi düşün arabanın fiyatı artıyor. Bide ne adamlar var parayı başka şeylere harcayan Adamin bir araba zevki var bence güzel güzel de borçları bitirelim ne alirsan al arabaya die .
(667 puan) tarafından
Borc olmasa sikinti etmem de borc varken bana fuzuli geliyor oyle seyler canim
(3,617 puan) tarafından
Doğrudur canim ama bunu konuşarak halledebilrsnz
0 oy
tarafından
Cnm malesef erkekler çocuk gibider su araba takintisinin bende anlamıyorum inan 
(667 puan) tarafından
Sorma,canimm
0 oy
tarafından
Tamam arabaya bıseyler yapıldıkca degerı cok artıo ama senon kocanınkı hastalık olmuss
(667 puan) tarafından
Aynen oyle canm
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Canım bak burda neler okuyoruz her gün milletin eşi parayı savuruyor ve kimin nereye harcadığı belli değil karıya mı kıza mı? Belli değil. 

Ama bak eşin arabaya kafayı takmış en azından nereye para harcadığı belli ne yaptığı belli. Sen istediğin kadar çırpınsanda o adamı bu sevdadan vaz geçirmessin bu yüzden bu duruma iyi yanından bak en azından paranın gittiği yer belli. Borç ödenir gider sıkıntı yapma eğer ki seni açta açıkta bırakmıyorsa eşine böyle davranma hatta ona katıl onunla birlikte arabalara bakın birlikte güzel olan parçalar seçin. Çünkü inan birsürü adam var karıya kıza para yediren karısı 3 kuruş isteyince vermeyen çok adam var.

Hem arabanız bu şekilde değerlenir:)

(667 puan) tarafından
Tabi o yonden iyi cok sukur baska yere harcamaz ama arkadaslari falan dedi cok alışverş yapiyor diye is yerine falan da soyluyormus sen engel ol dediler
(2,159 puan) tarafından
Canm eşiyin arkadaşları eşini kıskanıyor olabilirler mi?
Hani eğer evin erzağını senin ve bebeğin ihtiyaçlarını ihmal etmiyorsa bu konuda eşinin üzerine gitme derim sen bikirsin
0 oy
(491 puan) tarafından
canim benim esimde aynen bu şekilde .

bu durum beni rahatsiz etmiyor o arabayla bni heryere götürüyor ayagimizi yerden kesiyor o araba 
(667 puan) tarafından
Benimki her.gun araba videosu izler araba bakar hastasi resmen cnm
0 oy
tarafından
Benim eşimde abisi ile araba modellerine bakarlar ama öyle senin dediğin gibi aşırı fazla değil bak bizim arabayla ben kaza yaptım 500 lira lazım yaptırmak için öyle 6 7 aydır öyle duruyor çokta umursamıyor eşim o parayı arabaya vereceğime eşime harcarım daha iyi diyor 
(667 puan) tarafından
Seninki,umursamiyor o kadr canm benmki oyle olsa direk yaptırır
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Bence bırakın ilgilensin bütcesini tehlikeye atmaz.. Düşünür illa.. Cünkğ bir insan sevdigi  birseyle ilgilenmeli ki psikolojiisi iyi olsun hemde yanlısa düşmesin.. 
(667 puan) tarafından
Engel oluyorum canm zaten gecem gizliden almis ona.kizdim
0 oy
tarafından

Küçükken araba sevdası varsa eşinin aldıktan sonra daha kıymetlidir onun için hep yek vardıya o geldi aklıma kızımm benim sana uzanan elleri kırarım sen benim bitanemsin hahaaa 

(667 puan) tarafından
Babasi da ayni canm babasi daha fenaymis kaynanam soyluyor
0 oy
tarafından
Benim eşim de öyle yok jant alcam yok şunu alcam bilmem ne 2 ay önce park sensoru aldı daha arabaya takmadı bile kameralı ayna aldı nerede bilmiyorum hevesle fuzûlî şeyler alıp duruyor eve gelir sürekli araba bakar yeter artık derim jant bakayım o zaman der 
(667 puan) tarafından
Demek bu bi hastalik gibi canim onlarda
0 oy
(359 puan) tarafından
Arabanız mod3li ne canım benim eşim de öyle çok seviyor sürekli araba bakıyor netten falan az yüz versem sürekli araba alır satar çok seviyor adam napim 
(667 puan) tarafından
Golf kuzum ama degistrmek istiyor otomatik vites bir araba almak istiyor:)
(359 puan) tarafından
Ben takmiyom artık alıştım sanırım
0 oy
tarafından
Canım benim eşimde öyleydi ya bursada ne kadar honda civik marka varsa grupta birleşildi cümle alem kahvaltı yaptık arabayı 108 bine aldık eşim o yaptığı masraflarla kullandığımız yanımıza kâr kaldı 153 bine sattı 

Seninki satar mı bilmem ama o da onu zevki borcunu ödüyorsa sana hayatı sıkıntı içinde çektirmiyorsa onun da bi zevki o olsun canım ya ☺️☺️☺️
(667 puan) tarafından
Ay insallah biz de kar ederz canim yaptigi masrfa.deger:)
tarafından
Aracın markasını çok merak ettim kuzum ☺️
(667 puan) tarafından
Golf canm manuel :)baya bi modifiye etti arabayi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,590 puan) tarafından soruldu
0 oy