0 oy
66 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar öncelikle merhaba eşim memur ama köyde yetiştiği için hep hayvancılık yapma hayalleri kuruyor. Biliyorum köye yerleşsek yapar zor durumda asla bırakmaz beni , bende ona yardımcı olurum elimden geldiği kadar ama. Köye yerleşirsek eğer 1 yıl kaynanamlarla oturmamız gerekiyor. Ve evleri harabe halde ve biraz pisler yani 1 yıl oturcak olsamda mutfak dolabı ve banyoyu yaptırmam lazım. Ayrıca kaynanama ait hiç bir eşyayı kullanmam mutfağımda kendi eşyalarımı kullanırım. yemek ve ev işlerinide kendi evim gibi hergün yaparım. Ama eşimin ailesi çok dengesiz birgün iyiyseler bir gün kötü oluyolar ortada hiç birşey yokken annesi ile anlaşıyorum ama babasına tahammülüm asla yok bir sey söylediğinde tutamayıp cevap veriyorum. 1 yılın sonundada evin üstüne kat çıkıp yerleşicez diyor eşim ve imkanım oldugundada sana arabada alıcam diyor sizce ne yapmalıyım. Hadi bir sene idare ettim ama onların evine siz olsanız masraf yaparmısınız?
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 350 göst.
0 oy
15 cevap 870 göst.
11 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 618 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu