0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (354 puan) tarafından
34 haftalık doğum yapan annelere sorum kaç gün yattı bebeğiniz kuvezde benim açılmam ve bebeğin kafası tam aramdaymış erken doğum olur diye yatış yapıldı durdurmaya çalışacaklar.Çok korkuyorum bebeğim doğarda birşey olur diye.
Gebelik haftası 34+1

11 Cevaplar

0 oy
(3,617 puan) tarafından
34+3 um benimde sanki asagida bu gece ruyamda erken dogum yapiodum :( Insallah durdurdular canim 
(354 puan) tarafından
İnşallah vaktinde doğar evlatlarımız
(3,617 puan) tarafından
Insallah canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah

(354 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ne şikayetle gittin sancın falan mi oldu anlatsana bi⚘

ALLAH sana bağışlasın yavrunu inş durdururlar canım ya 
(354 puan) tarafından
Ben açılmam olduğundan şüpheleniyordum bide çok kasılmalarım oluyordu o şüpheyle geldim nstde filan sanci çıkmadı ultrasondada sıkıntı çıkmadı benim ısrarımla alttan muayene edince doktor anladi
(14,080 puan) tarafından
Korkma canım inş bisey olmaz 2 hafta daha dayanırsan çok iyi olcak ALLAH yar ve yardımcın olsun sağlıkla kucağına al inş
(354 puan) tarafından
Aminnnn inşallah canım
0 oy
(353 puan) tarafından
Dualarımız seninle ve evladınla güzel anne... Hayırlı haberlerini bekliyoruz. Rabbim yardımcınız olsun :(
(354 puan) tarafından
Allah razı olsun hepinizden
0 oy
tarafından
Canım çokta küçük değilsin inşallah durdururlar durdurulmazsada Rabbım sağlıkla kucagına alıp evine gitmeyi nasip etsin 
(354 puan) tarafından
Aminnnn canım inşallah
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ablam 35 haftalık ikizlere doğum yaptı sadece bir hafta kaldı bebekler kuvezde 
(354 puan) tarafından
İnşallah bende alırım kucağıma evladimi canim
0 oy
tarafından
34 de dogum yaptim kilosu iyi di diye almadi lar ama ucu ucuna kurtardık valla küveze almadi lar çok şükür 1 haftaya yakın kalır kilosu nasıl ona göre 
(491 puan) tarafından
canim senin kac kilo dogdu bebegin
tarafından
3.100 dü ama bir anda 2400 oldu
(491 puan) tarafından
anladim canm senin adina cok sevindim neden erken dogum yaptim benm bebisimde 2.900 34 haftaligim
tarafından
Senin kinin kilosu da iyi biraz daha beklersen inşallah 200 gram alsa inşallah küvezlik olmaz ben sinir krizi geçirdim bebegimin kalbi yavaşladı baya hemn aldilar
(491 puan) tarafından
ay kiyamam Allah korumuş Rabbim sana bagıslasın cok sevindim cnm bnm bebeginin iyi olmasina
0 oy
(1,093 puan) tarafından
33te yaptım ulrasona göre 34 tü.. 17 gün yattı.. Korkma kötü birsey olmaz allahın izniyle
(354 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,556 puan) tarafından
35 haftalık doğum yaptım küveze girmedi bebeğim çok şükür ciğer geliştirici vurulmuştum
(354 puan) tarafından
Banada ciğer geliştirici vurdular inşallah bende sıkıntısız alırım kucağıma evladımı
(2,556 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Kuzumm yengem yaptı 34 de hatta kendisi kadın doğumda çalışıyor hemşire  34 den sonra korkmayacaksın demişti 20 gün kaldı küvezde su an 1 yaş 3 aylık minnak bir canavarımız war :)Allah yardımcın olsun inşallah bisey olmaz <3

(354 puan) tarafından
İnşallah canım bende alırım kucağıma sağ salim evladımı
(6,053 puan) tarafından
Inşallah canım benim ☺

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy