0 oy
1,138 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Morelim bozuk galiba ben anne olamayacağım her ay anne olacağım ümidi ile kahroldum galiba bu ayda olmadı hem kendimi hemde eşimi üzüyorum 10 gün boyunca hamilelik belirtileri yaşıyordum adetime 5 gün kalasıya test yapayım dedim ve az önce yaptım ve tek çizgi yine ben artık istemiyorum eşimde bu durumu açıklayacağım şuan nöbette dün geceden beridir düşünüyorum gecelerim gündüz oldu yoruldum

21 Cevaplar

0 oy
(4 puan) tarafından
Vazgeçme rabbim nasip eder hayırlısı iste  sabret canım 
(23 puan) tarafından
Haktan hayırlısı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Bi ara ben oyleydim dedm artk olursa olur takmicam kafama die hamileligi dusunmeyi braktm ama korunmadkta yani o ay hamile kaldm suan 34+6 yim cok sukur rabbim kmsenin kucagini bos brakmasin test yaptkca morali bozuluo insanin dusuk yapmistm 6 ay boyunca denedk dusukten sonra her ay 3 4 test alrdm her sefernde aglardm  fazla test yapma
(23 puan) tarafından
Aynı durumdayım seninle şuan herdefasında aynı şey yoruldum çok zormuş gerçekten Bende düşük yaptım sonra olmadı
(2,107 puan) tarafından
Kac ay oldu dusuk yapali canim gercekten artk kafana fazla takma testte alma yapma ben adet oldgm halde bile test yapip agladgmi hatrliyorum
0 oy
(189 puan) tarafından
Umudunu kesme canım ne kadar süredir evlisin rabbim hayırlısıyla sanada nasip etsin inşallah 
(23 puan) tarafından
Bir yıl olacak canım hayırlısı olsun hakkımızda
(189 puan) tarafından
Amin canım inşallah benim eltiminde 1 sene sonra olmuş ama stresi bıraktığı ay hamile kalmış stres yapma lütfen rabbim sanada nasip eder inşallah
0 oy
(487 puan) tarafından
Ayyy kuzum Allah tan umut kesilmez rabbim tez zaman da hayırlısıyla saglıklı sıhhatli uzun ömürlü hayırlı evlat nasip etsin sana inşallah üzülme ne kadarlık evlisin ki benimde olmuyo
(23 puan) tarafından
1 yıl olacak neredeyse amin cümlemize inşaallah tam unuttum diyorum aileden biri hatırlatıyor yine geliyor aklıma
(487 puan) tarafından
Daha yenisin kuzum üzme kendini stres yapma hayırlısı olsun hakkında olur inşallah niye olmasın ki Rabbim nasip ederse şu başkalarının sözünü de takma hiç düşünmüyoruz zamanı War hayırlısı falan diyerek geçiştir takma kuzum walla benimde olmuyo bana da soran çok ama takmamaya çalışıyorum napıyım olmuyosa wardır rabbimin bildigi diyorum kendimce
(23 puan) tarafından
Rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin inşallah canım
0 oy
(327 puan) tarafından
Bende oyleydim inan bana 8 ay bekledim her ay ayni hayal kirikligi ama hic merak etme onun zmani var o ne zman gelecegini bilir simdi cok sukir 4 aylik kizim
0 oy
(860 puan) tarafından
Öyle deme Allah büyüktür hiç umudagin bir anda çıkıp gelor 
(23 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
tarafından
Canım uzulup strese girme. Verecek olan Allah. Ona sığın zdua et ve umidini kaybetip kendini de esini de üzme. 10 gun hamilelik belirtisi yasayip adetten 5 gun once test yaptim diyorsun. Kafana fazla takiyorsun belli ki o belirtileri psikolojik olarak da yasıyor olabilirsin. Kafana bu kadar takma sen duanı edip normal hayatina devam et. Raabim nasip etsin insallah
0 oy
(798 puan) tarafından
Sogan suyu ictinmi cnm?
(23 puan) tarafından
Duydum ama denemedim
(798 puan) tarafından
Bi arastr bence kac aydr olmuyo?
(23 puan) tarafından
8 ay oldu düşüğüme
(798 puan) tarafından
Benimde 7. Ayda olmustu son ayda sogan suyu deniyim dedim 15 gun yazio tarifte ben dayanamamistim kokusuna bi hafta icebilmistim. Bide streste etkiliyor aman olmazsa olmuyor moduna girmustim cok uzuluodum stres yapiodum cunku. Ne zaman kafamdan attim diger ay hamile kaldim sukur. Ya sogan suyu yada stresi atmam yada her ikiside etkili olmus olabilir. Hersey Allah tan tabi ilk basta. Allah gonlune gore verir inşallah hic stres yapma dua et bol bol.
(23 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kuzum bizim 3 seneden sonra oldu butun umutlarim bittiginde. Pes etme dua et..
(23 puan) tarafından
Haklısın canım rabbim ol  derse olur rabbim inde bildiği vardır elbet
tarafından
Unutma allah geciktiriyosa guzellestiriyodur. Kac yillik evlisin ki
(23 puan) tarafından
1 yıl dolmadı daha canım
tarafından
Daha cok erken :)) bak ben 3 sene snra oldu diyorm
(23 puan) tarafından
Doğrudur bakalım nasip kısmet herşey
0 oy
tarafından
Ne kadar zamandır deniyorsunuz olmuyor canım 
(23 puan) tarafından
8 aydır aslında hamile kaldım ama düşürdüm sekiz ay önce pıhtılaşmadan
tarafından
Doktora gitmiyormusunuz  peki
(23 puan) tarafından
Daha gitmedik bir yıl dolsun istedik sonra düşünürüz diye karar aldık
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Çok kafaya takıyorsun canım biraz akışına bırak bak sana kendi hikayemi anlatayım evlendim 8 ay sonra hamile kaldım 5 haftalikken düşük yaptım ondan tam bir yıl sonra tekrar hamile kaldım 7 haftalikken kalbi durdu kürtaj oldum sonra psikolojim bozuldu hamile kalmak için her yolu denedim herkesin dediğini yaptım ama olmuyordu sonra bigun oturup düşündüm eğer Allah bana bebeği nasip etmiycekse ben ne yaparsam yapayım olmazdı herşey nasip sonuçta sonra düşünmeyi bıraktım o ara eşim askere gitti o döndükten sonra rahim filmi çekildim ve sonraki ay hiç beklemezken hamile kaldım şimdi kızım 1 buçuk yaşında ve ben 7 aylık hamileyim herşeyin bi vakti var kuzum her zaman hayırlısını iste Rabbim inşallah sana da isteyen herkese de nasip eder 
(23 puan) tarafından
Aminn canım benim inşaallah
(2,039 puan) tarafından
Kendini oyalayacak şeyler bul canım mesela fazla kilo varsa diyete gir sağlıklı beslen elisi biliyorsan dantel örgü filan onlardan yap kafanı dağıt mutlaka göreceksin hiç beklemediğin anda mutlu haberi sende alacaksın
(23 puan) tarafından
İnşaallah canım herşey deniyorum kpss kursuna yazıldım unuturum evden dışarı çıkınca belki  memlekete atanayım diye hemşireyim bu arada aklımdan mümkün değil çıkmaz ama takmamaya çalışacağım artık
0 oy
(54 puan) tarafından
Canım benimde 7 sene olmadı ortada bir sorun olmadığı halde. Şimdi üçüncü kızıma gebeyim.. büyüğü 4 yaşında. Küçüğü 1 yaşında. Şuan da 17 haftalık hamileyim. Rabbim ol deyince oluyor. Ümidini kesme
(23 puan) tarafından
Bakalım kısmet artık hakkımızda hayırlısı olsun inşallah rabbim bu güzel duyguyu tüm isteyenlere nasip eder inşallah
0 oy
tarafından
Niye bu kadar takıyorsun ki tamam herkes anne olmak ister ama böyle yaparak eline hiç bir şey geçmez. 
tarafından
Öyle kuzum kendini yıpratma kaç yıllık evlisin bilmiyorum benim üç bitti yeni hamileyim ve emin ol senin kadar yıpranmadım teslimiyet çok önemli her şeyin zamanı var
(23 puan) tarafından
Aynen yok öyle artık yıptatmayacağım daha bir yılımız dolmadı herşey nasip kısmet ben çok kafama takıyorum bide dayımın kızını eşi çocuğu olmuyor diye boşayınca ondan çok etkilendim ondan galiba
tarafından
Takma gerek de yok ben ameliyat oldum bir sürü tedavi gördüm eşim çok istiyordu ben çok umursamadim ama olmadı ve artık ikimizde kafaya takmadigimiz anda oldu
(23 puan) tarafından
Herkes aynı şeyi dediğine göre doğrudur ummadık biranda gelecek  bende artık inandım eşimede inandıracağım
tarafından
Öyle canım sabret dua et
0 oy
(194 puan) tarafından
Canim oncelikle rabbim buyuktur altinda bir hayir ara isyam etme insallah.Rabbim sana en kisa zamanda sagliki bir.evlat nasip etsin.rabbim.hayirli saglikli cocuklar.versin insallah zamani geldiginde.
(23 puan) tarafından
Asla isyan etmem ama sadece çok üzülüyorum ama olsun rabbim daha iyisini bilir
0 oy
(776 puan) tarafından
Canim ben 1.5 yil ugrastim bir dusugum oldu isimden istifa ettim stresten dediler denedik olmuyor sonra asilama karari aldik nasil olsa bir dahaki ay asilama olcak diyoruz 10 kg tursu tasidim iktire kaktira temizlik yaptim esime acayip sinir olmaya basladim tencere tava firlatiyorum o kadar komsum dediki aen bir test yap bir baktim hamileyim hemen ozele gittik test yaptilar hamileyim esimle tanisma yildonumumuzde hamile oldugumu ogrendim buda giderse durur mu derken oglum simdi 5 aylik dualarim hep sizlerle rabbim hic ananin kucaginin bos bırakmasın pes et umudunu kes rabbimden hayirlisini sagliklisini dile zamani vardir 
(23 puan) tarafından
Doğrudur canım allahtan hiçbir zaman ümit kesilmez vardır bundada bir hayır
0 oy
tarafından

ÖYLE DÜŞÜNME CANIM BENIM TÜPLERIMIN BIRI TIKALI KAN VERMEKTEN ILLALLAH DEMISTIM YORULMUSTUM KOLLARIM DELIK DESIKTI 

BENDE SENIN GIBI BIRAKTIM UGRASMIYCAM DEDIM ESIM BABA OLMAYI COK ISTIYORDU TERK ETTIM ONU BENIM YUZUMDEN ADAM HAYALINI GERCEKLEŞTIREMEYECEKTI CUNKI DOKTOR ESIME DEMIS OLMAZ DIYE BENDE  BOSANMAK ICIN BIRAKTIM GITTIM SONRA BI ŞEKILDE BIR ARAYA GELDİK UGRASMADIM RABBIM VERDI SUAN 2 AYLIK HAMILEYIM 

DUA ET SABRET RABBIM GONLÜNÜZE GÖRE VERSIN INŞALLAH RABBIM KIMSENİN KUCAGINI BOS BIRAKMASIN 

(23 puan) tarafından
Amin amin amin canısı rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
tarafından
Amin canim sıkma canini rabbim verir
0 oy
(353 puan) tarafından
Yüce Allah'ın hikmetinden sual olunmaz. Çıkmadık candan da ümit kesilmez... Sen Rabbe sığın, çabalamaktan hiç vazgeçme. Tevekkül en güzeli. Vardır Yaradanın bi bildiği ve doğru zamanı bekliyordur eminim... ❤️
(23 puan) tarafından
Yüreğine sağlık teşekkürler canım
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Kız bir ot var adını bilmiyorum ama ben bir bardak içtim kaynatıp şuan 28+4 haftalık hamileyim kafası sarı koklayınca pis kokuyor biraz ah ismini bilseydim keşke ya 
(23 puan) tarafından
Yinede saol canım teşekkürler
0 oy
(38 puan) tarafından
Canım seni o kadar iyi anlıyorum ki.Oncelikle Rabb'im sana hayırlı sağlıklı şekilde evlat nasip etsin inşallah.Bak biz evlenmeden önce eşimin hormonal bozukluğu vardı ve iki sene ilaç kullandı gene de çok yüksekti ve doktor biz evlenmeden bunu bize söyledi.Cocugunuz bu şekilde olmaz ona göre haberiniz olsun dedi.Ama ben eşimi o kadar çok seviyordum ki aksini bile düşünmeden Rabb'im verirse verir dedim imtihan dünyasında yaşıyoruz dedim.Evet çocukları o kadar çok severim ki ama hayırsızmis demekki dedim belki olsa sağlıksız bir evlat olucak yada hayırsız bir evlat olucakti oyuzden fazla deşmemek lazım dedim.Ya tabiki başım gözüm üstüne ama hastalıkla imtihan etmesin rabbim.Daha sonra evlendik korunmadik hiç 5.ayda hamile kaldım.Ve buna ikimizde çok şaşırdık.Doktora gittik hormonal sıkıntısı gene vardı ama işte veren Rabbim veriyo demekki.Ben hiç bir zaman çocuğumuz olmayacağını düşünmedim.Sonuct bizi yoktan var eden bir hak var ol der ve herşey oluverir düşüncesindeyim ve çok şükür öylede oldu şimdi bebeğim 3 aylık Rabb'im tez zamanda güzel haberler alabilmesi nasip etsin.Bu arada eşinle bu yüzden arani bozma sen onu ne kadar kasarsan o da çekinir adapte olamaz hiç bı zaman.Umudunu yitirme dua et herşeyin ilacı o.Biraz uzun oldu ama hakkını helal et ♥️
(23 puan) tarafından
Ne demek helal olsun hepinizden Allah razı olsun çok şükür bu günlerde geçecek Allahın izni ile
(38 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum o acıyı 4 buçuk yıl çektim kolay değil psikolojim alt üst olmuştu ama ümidini kaybetme zamanı vardr Allah dan ümit kesilmez bol bol dua et ve sabırlı ol cnm moralinide yüksek tut çünkü morelin bozuk olunca yumurtan gelişmiyor bn bizzat yaşadm bunu ve afedersin ama eşinle ilişkıye girince belinin altına yastk koy sabaha kadar yat 
(23 puan) tarafından
Her yöntem bizden sorulur denedik canım napalım nasip değilmiş hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 173 göst.
16 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde zehraTekin (370 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 257 göst.
0 oy
7 cevap 184 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu

380,759 soru

11,400,062 cevap

34,929 kullanıcı

...