0 oy
1,356 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

kızlar birazdan damar yolu açılacak ve serum verilecek mizgin öyle hareketli ki ne eli ne kolu duruyor nasıl dayanacak bilmiyorum sonrada alacaklar anestezi verilip işitme testi yapılcak Dua  edin kızlar ❤️❤️ damar yolu da açıldı kızlar 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay o damar yolu insanin canini cikartiyor benimkisi de cok yatti bir de benimkinin damar yolu coook zor bulunuyor bazen bulunmuyordu bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kurban olurum rabbim yardım etsin kuzum sağlık sıhhat sofa versin inşallah hayırlı haberlerle gelin ❤❤❤❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘
0 oy
tarafından

Kizzz senin o tiftik kafani yerim sonrada o beline koydugun ellerinden devam ederim :D maşallah nasil da oturuyo kuzucum dimdik. Benimki lor pestili gibi yayılıyo otururken babasi kılıklı yatmaya yer arıyo

Leylacim iyi haberler bekliyoruz insallah ❤ dualarimiz sizinle

0 oy
(353 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun güzel anne... Kuzuyu öp bizim için. 
0 oy
(277 puan) tarafından
Aboww seni verene kurban olurum ben rabbim şifanı versin kuzum annneye babaya bağışlasın Allah'ım
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ay tipine bak ya nasıl da poz vermiş. Yerim seni Mizgin ☺️❤ Allahım yardımcınız olsun tez zamanda şifasını versin inşallah canım benim 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcınız olsun canım 
0 oy
(860 puan) tarafından
Rabim hayırlı haberlerle gondersin seni evine insAllah korkma kuzum Allah büyüktür insAllah güzel geçecek 
0 oy
(860 puan) tarafından
Rabim hayırlı haberlerle gondersin seni evine insAllah korkma kuzum Allah büyüktür insAllah güzel geçecek ❤❤❤
0 oy
tarafından
Canım benim rabbim bol bol şifa versin inşallah 
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Güzel kuzum benim Allah'ım yardımcın olsun. Bol bol şifa versin sana inşallah❤️❤️❤️
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun cnm bnm 
0 oy
tarafından

Kuzum benim ya kiyamam sana Rabbim korktugunla karsilastirmasin insallah cnm benim hayirli haberlerini bekliyoruZ:)<3

0 oy
(351 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah güzel haberler alırsın 
0 oy
(10,460 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin inşaallah rabbim sağlık sıhhat şifa versin inşaallah mizginime 
0 oy
(360 puan) tarafından
Allah Şafi ismi hürmetine şifa versin kuzuma ya Rabbim yardımcınız olsun ❤️
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Guzel ciksin inşallah  test  canım  op  brnim icin mizgini  ❤❤❤❤❤
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Öyle zor ki o ağlarken göz yaşına hakim olmak allah acil şifalar versin canım maşallah mizginime allah nazarlardan saklasın❤❤
0 oy
(2,840 puan) tarafından
canimm kizim mizginim❤❤❤❤ hayirli haberlerle gel kuzum insallah seni cok seviyorum teyzemm
0 oy
tarafından
Rabbim yardimciniz olsun canim Allah sifa versin 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,758 göst.
2 Eylül 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+13 oy
49 cevap 1,768 göst.
0 oy
67 cevap 1,683 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu