0 oy
1,366 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

kızlar birazdan damar yolu açılacak ve serum verilecek mizgin öyle hareketli ki ne eli ne kolu duruyor nasıl dayanacak bilmiyorum sonrada alacaklar anestezi verilip işitme testi yapılcak Dua  edin kızlar ❤️❤️ damar yolu da açıldı kızlar 

31 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH sana bağışlasın yavrunu❤❤❤

Kazasız belasız sağlığına kavuşur inşaallah ☺☺
-Reklam-
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım
0 oy
(40 puan) tarafından
Oy kurban olurum ona güzel yavrum..rabbim hakkında hakkınızda hayırlısını versin inşallah..kısa zamanda güzel haberlerle evinize donersiniz
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Allahım tez vakitte sağlığına kavuştursun canab-ı hak hiçbir yavru sağlığıyla imtihan edilmesin çok çok geçmiş olsun canım 
0 oy
(175 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun mizgin çok güzelsin çok ❤
0 oy
tarafından

Dualarimiz sizinle insallah iyi hayirli haberler ver canim <3

0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin mizginime  insallah bi sey cikmaz sonuclari
0 oy
tarafından

Ahh kuzummm<3 hayırlı haberler alin insallah Leylam

0 oy
(3,163 puan) tarafından
Nasil suanda mizgin kuşu
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun canim dualarımız mizginimize❤
0 oy
(867 puan) tarafından
Allah şifa versin bu mübarek günlerde inşaAllah .Canım bir şey soracaktım. Bebeğinin rahatsızlığını anne karnındayken mi öğrendin 
(751 puan) tarafından
Evet canım 8 aylık hamileyken öğrendim
(867 puan) tarafından
Canım sorularımı mazur gör kusura bakma ama. Ben de 7 aylik hamileyim. Ve bebeğimin sol lateral ventrikülde 10mm genişleme dediler yani sol tarafı genişliyormuş. Takip altındayım şu an da. Merak ettim acaba sana ne teşhis koymuşlardı
(751 puan) tarafından
Önemli değil canım bende o zamanlar konuşacak birini arıyordum zaten anlarım seni. Benimki arka tarafta beyincik kemiği gelişmemiş ve orda sıvı toplanıyor dandy walker sendromu olarak geçiyor. Hamileyken söylediler doğduktan sonra 3 ayında emar çekildi hamileyken koydukları teşhis doğru çıktı. Allah sanada hayırlı şifalar versin ama korkma sakın dua et bol bol. Benim önceki postlara bakarsan neelr yaptığımı görürsün
(867 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun anlayışın için. Tamam şimdi bakarım postlarına Allah razı olsun.  Allah tez vakitte de şifasını versin evlatlarimizin inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,762 göst.
2 Eylül 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+13 oy
49 cevap 1,784 göst.
0 oy
67 cevap 1,738 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,610 göst.

380,248 soru