0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (902 puan) tarafından

Son zamnlarda çok kötüyüm içim daraliyo herşey sanki üstüme üstüme geliyo .ağlama krizleri tutuyo. Eşimide çok yıprattım farkındayım ama bazen ona bile acımıyorum. Dün geceden beri doğru düzgün uyumadım çıldırıcak gibi oluyorum beynim zonkluyo.bide bi post gördüm.diger tarafta 22haftalik bebegin kalbi durmuş doğurtmuşlar .oda aklimdan çıkmıyo .bebeğimin hareketleri zaten az az hissediyodum şimdi daha çok takip ediyorum bisey olcakmis giibi geliyo .ben neden boyle oldum kendimi çok mutsuz çok kötü hissediyorum :'(

4 Cevaplar

0 oy
(360 puan) tarafından
Namazlarını kılıyor musun canım 
(902 puan) tarafından
Hayır:(
(360 puan) tarafından
5 vakit namazını kıl canım evladınla ruhuyla secde et seni ve yavrunu var edene sıkıntı ruhunda canım ihtiyacını vermediğin için inşallah Bi başka çok çok rahatlayacaksın ve tavsiye ediyorum çok faydasını gördüm inşikak suresi bol nol oku 7 tane bir bardak suya okuyup üfle iç ve vücuduna sür benimde sıkıntılı Bi hamileliğin vardı bu sure en büyük antideprasanım oldu.ç çpk şifa buldum özellikle hamile kimi görsem tavsiye ederim Rabbim yüreğine ferahlık hxuur versin ❤️❤️
(104 puan) tarafından
Allah razı olsun canım arkadasa verdign tavsiye  cok guzel :) ben hareketleri 24 .cu haftada tam olarak hissetmistim o yuzden yine takip et ama zamanla cok daha hareketleniyor son zaman hareketinden uyutmuyor bile cnm sen gonlunu ferah tut namazini kil Kuranini oku Rabbine bırak bol bol dua et insaallah saglikla kucagina aldiginida paylasirsin bizimle ❤❤
(902 puan) tarafından
Allah rszi olsun kızlar inşallah psikolojim düzelir çok kötü bi durum bu
(360 puan) tarafından
Allah sendende razı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(798 puan) tarafından
Boyle gidersen buyuk ihtimal bebegin kolik olur stresten bence kendine gel .Sukur et dua et .esininde gunahina girme sucu yokken ustune gitme. Allah dert vermesin.
(902 puan) tarafından
Isteyerek yapmıyorum ki .sanki o an aklımı kaybedecek gibi oluyorum napacagimi bilmiyorum çok çok kötü bi his bu :(
(798 puan) tarafından
Bi psikologa gorun istersen.papatya cayi ic iyi gelir.KFani dagitcak biseyler bul.
(902 puan) tarafından
Ptsi gidicem:(
(798 puan) tarafından
Bak bisey tavsiye edicem play storedan kitap oku indir. Askim kapismak kitabi veya kendine hosgeldin ,adem gunesin birak ve rahatla kitaplari var oku mutlaka. Youtubedan olumlamalar telkinler meditasyonlar dinle kafani rahatlat. Belli cok stres yapmussin. Duani et tabiki ama bunlarida bi dene derim Ruhunu dinlendir.
(902 puan) tarafından
Denicem ise yarar inşallah.artik çok daraldım eşime söyledim babamlara geldim şimdi biraz daha iyiyim
0 oy
(820 puan) tarafından
Aklina getirme canim benim annelik duygusu sen bebegine bak Rabbim korktugun yere ugratmasin insAllah
(902 puan) tarafından
Amin canım amin :(
0 oy
tarafından
Ben bebisimin hareketlerini hic ama hic hissetmiyordum bazen nadir hissettigim de oluyordu suyu fazla olanlar pek hissetmiyor ayrica bebegin su kesesinde sen de iyi kilo almissan da hissetmeyebilirsin genelde cok zayif gebeler daha iyi hissediyor duzenli kontrole git ben hep niye hissetmiyorum derdim baslarda sonra kontrole gittikce doktor cok iyi gidiyor dedikce rahatlaya rahatlaya alistim hissetmemeye neyse oglusum dunyaya geldi dikkat ettim uyurken iki elini agzina kadar cekme huyu var ayaklarini da pek uzatmiyo o yuzden hissetmemisim galiba bir de bana cuce olabilir kollari bacagi cok kisa demislerde down falan demislerdi daha neler neler pehh fasa fiso demek ki neymis Allahtan baska kimse bilmiyormus kesinkesini sana gelince  her sey olacagina varir canim 
(902 puan) tarafından
Bebegim için endişeliyim ama.psikolojik olarak kötüyüm delicek gibi hissediyorum karamsar mutsuz bi insan oldum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 312 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde batkaaldu (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 214 göst.
0 oy
15 cevap 525 göst.
15 Haziran 2021 Moda kategorisinde Meryemm (800 puan) tarafından soruldu