0 oy
1,198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kayınvalidenizi ve kayınpederinizi seviyomusunuz ;):P:D

45 Cevaplar

+4 oy
(169 puan) tarafından

Ikisinden de NEFRET EDIYORUM :angry:

-Reklam-
+2 oy
(1,948 puan) tarafından
Kayınbabam bir melekk çok severim oda beni çok sever. Daha doğrusu gelinlerini sever ne dese zoruma gitmez alınmam bişey de demez gerçi. Kaynanamıda severim ama kendisinin tatlı dili olmadığı için alınırım çok.
+2 oy
tarafından
Allah razi olsun ikisinden de burda okuduklarimin yaninda melek ikiside
tarafından
Canım ozelin yine kapali. Bsy sorcaktim sana :)
tarafından
Actim kuzu gel :)
+2 oy
(643 puan) tarafından
Kayınpederimi severim aslinda kayinvalidemide severim arada kaynanalik yapacagi tutmazsa tabi bazen cok sinir oluyorum ama genel olarak severim kendisini :)) kayinbabamda seker gibi adamdir zaten hic bi zararini görmedim 
+1 oy
(10,046 puan) tarafından

İkisinide çok seviyorum ve bu bir gerçek  <3:D

+1 oy
(762 puan) tarafından

Evet ikiside çok iyiydi allah izin verirse doğum yapmaya kaynanam gile gidecem <3

+1 oy
(2,840 puan) tarafından

Ikiside vefat etmis canim tanimiyorum :angel:

(340 puan) tarafından
Copsuz uzum dedikleri :)

Allah rahmet eylesn
(2,840 puan) tarafından
Evet canim iyi mi kotumu bilemedim
+1 oy
(2,849 puan) tarafından
Tabiki de hayir :))))
tarafından
Neden :)))))
(2,849 puan) tarafından
Esimle arama girmeye çalışıyorlar cunki hemde uzak oturdugum halde
+1 oy
tarafından
Kaynanamı severim aynı evde yaşıyoruz tabi arada tartışmamız olur ama genel olarak iyi anlaşırız kayınbabamı da sevmem hiç 
+1 oy
tarafından
Ikisnide seviyorum, annem babamdan ayırmam, bana eşimi doğurmuş büyütüp emek yemişler nasıl sevmem ki 
+1 oy
(905 puan) tarafından
Ewt  seviyrmm canmmm  hemde cok fakat

gorumce sevmyrm:))
(145 puan) tarafından
araya gorumceyi sıkıştırmışsin
(905 puan) tarafından
:))))) ewtttt
(145 puan) tarafından
:) en iyisi:)
+1 oy
(514 puan) tarafından

<3Evet seviyorum her ikisini de. Bu güne kadar bi sıkıntı yaşamadım çok şükür. Bi sıkıntım olsa kendi annemden önce kayınvalidemi arar anlatırım. Kayınbabam da kendi haline öyle bişeyimize karışmazlar bugün bendeydi kayınvalidem yedik içtik güle güle uğurladım yakınız zaten aynı ilçede oturuyoz. Allah başımızdan eksik etmesin kendi aliemide eşimin ailesini de:kissing:

tarafından
Masallah canım Rabbim muhabbetinizi daim etsin, kendi annen baban gibi görünce onlarsa hissediyor demek sonuçta boyle bi muhabbet oluyor:)
(514 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.. aynen öyle canım..Geri kafalı değiller öyle. Kayınvalidem kaynanasından çekmiş bu yüzden bana hiç bişey demez karışmaz karışsada bana batmıo öyle huzursuz olmuyorum benim de bir kızım var oğlan yolda bakalım biz nasıl olucaz hep öyle derim Hayır dua almak önemli :)
tarafından
Senin gibi düşüncesi olanları görmek ne güzel, Allah senden de anne babandan da razi olsun seni böyle yetiştirmişler
(514 puan) tarafından
Sağol canım benim. :)
+1 oy
(79 puan) tarafından

Hemde çook <3 kendi ailemden farkları yok hatta bazı konularda daha fazla bile oldukları var :) eşim tek çocuk bende tekim zaten evlatlığım ben eşimden ayırmazlar beni hiç. Eşimi yatmadan önce iyi geceler der öperler mesela benide öyle öperler hatta kayınpederim hafifçe başımdan öper babam bile öyle davranmamıştır bana. Seviyorum yani :angel:

(8,313 puan) tarafından
Maşallah canım rabbım aranızdakı sevgı saygıyı daım kılsın.
(79 puan) tarafından
Amin canım cümlemize
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Kısa ve öz hayir
0 oy
(909 puan) tarafından
Esimin butun ailesinden nefret ediyorum 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
İkisinide Allah zeval vermesin Rabbim basimizdan eksik etmesin çok seviyorum kendi Anne babamdan farksız hele ki doğum gecesi ben sancı çekerken babamın yüzünde ki korku gözümden gitmiyor sabaha kadar koridorda oturdu dua etti tesbih çekti saBah ta camiye gidince tüm cemaate birseyler almış dua etmişler hep.birlikte sağolsun kayinvalidem zaten 12 saat başımda dikildi ben.bagirdikcal eşimle ikisi belime  masaj yaptılar şimdide evden ayrilmiolar  birsey e ihtiyacimiz olacak diye Allah razı olsun onlardan esimden  de böyle bir erkek evlat yetistrmislr haklarını odeyemem
0 oy
tarafından

Haklarina girmim severm.ikisinide sadece kayinpederm muhabbeti cok.sever :ermm: kayananamda cok.konusmaz :angel: yanlarnda devrelerm yaniyo :D:D severim.bana bi.zararlari.olmadi.hamile oldgmu ogrendgmden iki ay snra soyledm hep bisi yaptilr bu zmana kadar. Kendi annem ve babam dan iyi olmasnlar :) kaynanam ve kayinpederm kaynpedern anne ve babasndan cok.ckmisler ondan.bana bisi demzler sagolsnlr huyuma giderler :D Allahim kimseye zorluk yasatmasn 

0 oy
(44 puan) tarafından
Seyatan gorsun yuzlerini 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Bayiliyorum bi bilsen kuzum 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
2sini de çok seviyorum ❤ ikisininde sevgisini sefkatini hissederim.. 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 923 göst.
23 Haziran 2019 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 477 göst.
0 oy
36 cevap 414 göst.
0 oy
28 cevap 278 göst.

379,316 soru

11,353,862 cevap