0 oy
927 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Dalga geçecek olan varsa yazmasın.  Bende spral var lekelemem vardi kahverengi şimdi kanlı akintim oldu ne alaka yarın randevu aldim ama gitsem mi. 1 ay ince doktor rahmin temiz yumurtalıklarında temiz dedi neyin nesi . Hamile degilim 

12 Cevaplar

0 oy
(2,130 puan) tarafından
Sprail kimine iyi geliyo kimine hic iyi dgl kanama yapiyor bazen cok asiri bazen ara ara oluyomus kullananlar dedigi bu sekilde canm 
tarafından
Normal mi acaba çünkü 8 aydır var ilk defa 1 haftadır geldi korktum o yüzden
(2,130 puan) tarafından
Hic kontrole gttinmi bi gt kayma falanda oluyomus ihmal etme
tarafından
1 bucuk ay once gittim
(2,130 puan) tarafından
Bida gt icinde supe kalmasin.
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Adetmi oluyosun acaba 

Randevuyu süs olsun diye almadiysan git. 
tarafından
Yok adet olmuyorum 1 hafta önce gitti :(
(5,519 puan) tarafından
Kaymis mi acaba
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Spiral den olabilir bazılarına iyi geliyo ama bazılarına kanama vs çok yapiyo 
tarafından
Canım kanamam derken akintim da kan vardı
(12,773 puan) tarafından
Sen Bi git kontr belki normal der doktor yeni taktıkları için
tarafından
Tsk ederim canım sağol
0 oy
(924 puan) tarafından
Canım spiralde böyle lekwlenme olurmuş ama yinede için rahat etsin git doktora 
tarafından
Leke geldi şimdi kırmızı akıntı normal mi
(924 puan) tarafından
Bilemiyorum şimdi biz ne desek yanlis olur sağlık bu ihmal etme bence en azından sağlık ocağına git danis
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Cnm dalga gececek birşey yok zaten burda bundan çok çok açık şeyler soruldu fotosu bile atıldı

Cevaba gelirsek spiral den kaynaklı lekelenme ve kanamada olablliyor kız kardeşime de oldu yoğun kanama doktea gtti kendisine gelmedgnii soyledi çıkardı sende bı doktora görün kayna falan varmi yokmu baktır en azindan
tarafından
Canım 8 aydır ilk defa başına geldi nornal mi acaba leke şeklinde kahverengi akintim geldi şimdide kanlı alıntı normal mio
(2,744 puan) tarafından
Bı doktora görün cnm uzun zamandan sonra olmuş bı terslik vardır belki kaymış ağır talan da kaldırdysan
0 oy
tarafından
Canim spiral bazi kisilerde yan etki yapiyir ve yaramoyir bi dr görün.  Bana da yaramadi devamli kanama yapiyordu mecbur çıkartırdım 
tarafından
Nasil kanama yaptı beninki az kanama oldu
tarafından
Ilk basta normal kanama yapti sonra hafif lekelenmeler sürdü
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Hem yarın randevu aldım diyorsun hem de gtsem mi diye soruyorsun

Asıl dalgayı sen geçiyorsun bence. Adet olmuyorsan tabi ki git. Adet harici kanamalar normal kabul edilemez
tarafından
Niye normal kabul edinmedin ki
(9,128 puan) tarafından
Canım rahimde bi skıntı var ki kanama oluyor nasl normal olsun ? Spiral herkese gelmiyor. Muhtemelen vucudun kabul etmemiş ve çıkarılması gerekiyor. Geçmiş olsun
tarafından
8 au oldu ama yani
(9,128 puan) tarafından
:D kız bende yeni taktırdn sandm. Spiral kaymıştr erimiştr bişeyler olmuştur yarn git sen mutlaka. Belki de hamileisn
0 oy
(135 puan) tarafından
Ara kanama lekelenme yaptini duymuştum sparalin
tarafından
Tsk ederim cnm
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Canım spiral ilk zamanda böyle şeyler yapar normaldir kafaya fazla takma benim yengem bir ayda 3 defa adet olmus 
tarafından
8 aydır var ama ilk dega başına böyle bişey geldi
(14,081 puan) tarafından
Eğer senin rahim ve yumurtalikla alakalı bir sıkıntın yoksa bi gayet normal kimine iyi geliyor kimine yaramıyor
tarafından
Yok yok 1 bucuk ay once temiz dedi doktor
0 oy
(64 puan) tarafından
Sprel her kese iyi gelmiyo bazı kişiler çok kan görür gayet normal birşey korkma için rahat değilse git görün ve kayarsa ağrıdan duramazsin
0 oy
(112 puan) tarafından
Takinali yeni olduysa yani 3 aydan az vücut alışma süresinde iken böyle şeyler normal bende de oldu alışma süreci dedi doktor. Kasıklarında dayanılmayacak bir ağrı ve aşırı kanamam olursa kaymış anlamına gelir kayma da yok merak etme.
0 oy
tarafından
düzenlendi

Valla bende 3 ay önce dogum yaptım taktırmak istiyorum ama adet olmayı bekliyorum hala olmadım annemden biliyorum onda böyle akıntı lekelenme bitmezdi kontrole giderdi sürekli hatta bir gün babam yahu hamile kal sen eyisi daha az doktora gidersin dedi :D korkuyordu çünkü annem de 35 yaşında 5 çocuk annesi iki torun sahibi sayemde :P şimdi birde babaanne olmaya hazırlanıyor :D aslında benle yada gelinimizle birlikte dogursa ne iyi olurdu aynı evde 2 bebek ahahahaha bak buna kendim bile güldüm :D

Korkudan kordon bağlattı yeter dedi 

tarafından
Yok kuzum dogru 35 evet çogu kişin yanıyor  devreler bak ilk yaptıgım yorumu düzeltip atayım resmini gör :))) biraz daha şok ol benden bakımlı kadın ☺️ kardeşimin düğününde benden daha iyiydi
(2,692 puan) tarafından
Ay maşaallah :) 30 35 yaşında evliliği daha yeni düşünen tanıdıklarım var benim :) Ben de 32 yasimda anne oldum.
O değil de sen kaç yasindasin madem :D
tarafından
8 martta 21 olacak  mart 8 1999 dogum luyum :))))
(2,692 puan) tarafından
Annen 14 yaşında mi doğum yapmış :0
Ay yas problemleri gibi oldu :)
tarafından
:(((( 15 yaşına 15 şubat ta giriyor daha 1 ay olmadan 8 martta ben oluyorum işte cahil insanlar bir parça çocugu cocuk sahibi ediyorlar evlendiriyolar
Eskiden öyleymiş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 727 göst.
23 Temmuz 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,311 göst.
17 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,583 göst.
12 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy