0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde (643 puan) tarafından
Kızlar bugün sabah eşim ise giderken benimde arabadan alacağım bisey vardı neyse indim aşağıya arabanın içinden aldım eşim o ara 2 tane ceket varmış bunlarida al dedi bende hangisini dedim ikisinide dedi bende ceketin birini gösterdim bu seninmide diye o ara sesi yükseldi bana Ikiside benim diye bende sinirlendim arabanın kapısını hızlıca kapattim arabanın içinden bana ağzına s*çarım dedi bende agzimi açtım gel kolaysa s*c anlamında bi anda arabadan çıkıp arkamdan geldi merdivene baktım yüzüne ne yapıyon diye bana düzgün dur dedi yüzüne baktım gülerek eve geldim 

Sizce bunda kim haklı bide eşim bana sürekli ağzına s*çarım kelimesini kullanıyo saygılı ol deme bana dediğim halde devam ediyo demeye 

Ve birazdan eve gelicek kahvaltıya ne yapmam lazım nasıl bi tavır sergilemeliyim sizce 

7 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kim haklı haksız bilemem canımda, oda sürekli tekrarlayınca sinirlenmiş belli ki...ama küfür hiç hoş değil bende nefret ederim, elbette köy tavrını küfür edemesin akli estikçe. 
(643 puan) tarafından
Aynen öyle cnm yoksa başına kakiyolar
(6,978 puan) tarafından
Bende küsüm kocama hiçbişey yapamıyacağım dünkü yemeklerden yesin :) bakma küs kalamamda, gerekte yok aslında ama çok taviz veriyorum yoksa
(643 puan) tarafından
Bende kalamıyorum ama bu sefer yüzüne bile bakmiycam hatasını anlaşın öküz
(6,978 puan) tarafından
Hadi gazamiz mubarek olsun, çokta uzatmayalim mübarek aylardayız sonuçta:) Rabbim yuvalarımıza huzur versin
(643 puan) tarafından
Amin inşallah cnm hatasını anlaşın yeter
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani küfür olayı çok çirkin bşy tabi ki ama ortada kavga edilecek bir sebep göremedim ben çok saçma 
(643 puan) tarafından
Arabanin kapısını hızlı kapattim diye bana bunu diyo
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ilk defa mı bu lafı söylüyor eğer ilkse emin ol pişman olur sen tavır gösterme küfür olayı hiç hoş değil ama bazi erkekler vardir boyle sürekli ağzı bozuk 
(643 puan) tarafından
Yok cnm sürekli diyo söyleme dememe rağmen soyluyo
(14,079 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum ama sırf bu yüzden kalkıp tartışma çıkarmakta olmaz ALLAH bunlara akıl fikir versin
(643 puan) tarafından
Sonumuz hayrolsun ne diyim ya
0 oy
(557 puan) tarafından
Canim cok afedersin ama bunu yazicam sende seni optugu zaman s*ıctığın yeri opyosun nasil guzel mi de ona
(643 puan) tarafından
Bak bu güzel bunu kedi  soyluycem çok saol cnm hiç aklıma gelmemisti
0 oy
tarafından

Sende adamı deli etmişsin :Dbende eşime arada tekrarlatinca oda cok sinirlenir bana kizar ben o an tepkimi vermem küserim sonra gelip ozur diler sen keske orda açtım gel demeseydin sadece küsseydin eve geldiginde kırildiğini gordugunde senden ozur dilerdi ve sende ona bana kufur etme birdaha derdin 

(643 puan) tarafından
Özür dileme alışkanlığı yok cnm beni hatalı gösterir hep kendi hakli
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sana küfreden birine bir de kahvaltımı hazırlayacak. Hazırlama önce özür dilesin
(643 puan) tarafından
Çalışıyo cnm işte dayanamıyorum karnı doysun diye uğraşıyorum ama yaranamiyorum
(7,935 puan) tarafından
Bir kere kırıldığını belli etsen özür dilemez mi bir daha küfretmemezlik yapmaz mı
(643 puan) tarafından
Bakacaz artık cnm
0 oy
tarafından
tuvalete gitsinde g.otu medeniyet görsün küfürlü konusamaz agiz aliskanligi yapmış ama kendine cekiduzen vermeli
(643 puan) tarafından
Aynen öyle cnm olmadi kavga çıkartacam  sesimi yükseltecem
Çocuğumu emzirmedim diye benimle dalga geçerdi  bağırdım ağladım kavga ettim odan beri o konuhakkinda bidaha bisey demedi
tarafından
sanki senin elinde süt olup olmamasi bunyeyle alakali tamamen sans destek olacagi yerde yaptigi hos degil zaten anne olarak emsirememek insana koyar. gece kim kalkip mama hazirlamak ister hemen alip emzirmek varken
(643 puan) tarafından
Aynen öyle cnm gerçekten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 220 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 476 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Helin2121 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 386 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu