0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Suriyeli serseriler burda keyif sürerken askerlerimizin orda başına gelenler canımı çok yakıyor esimde askeri personel ve onca sehitin ailesini o kadar iyi anlayabiliyorum ki bugün haberlerde bir askerin doğacak kızına aldığı hediyeleri görmüştüm ağlamıştım kızını bile göremeden bu dünyadan gitti kimbilir eşi ne haldedir şimdide onlarca şehit var  çok korkuyorum hamileyim eşim yanımda değil daha eşime doyamadım yavrumu kucağıma alamadım Allah'ım nolur hicbirimizi kaldiramayacagimiz acıyla imtihan etme nolursun yarabbim şu mübarek günde artık kötü haberler bitsin son bulsunn buna sebep olanları sen kahreyle gerçekten nefes bile alamıyorum uyku girmiyor gözüme geceleri hayat çok boş anlamsız geliyor gerçekten de çok boş ölümden başka herşey yalan

4 Cevaplar

0 oy
(320 puan) tarafından

Seni en iyi ben anlarım çünkü ben Bi asker yareniyim birde senin ğibi yavrusuyla bekleyen asker yareni rabbim ğözümüze ğöstermesin taşıyamayacağımız sınavlarla sınamasın bizi:'(

-Reklam-
0 oy
tarafından
Al bendende o kadar. Suan büyük  bi bosluktayımmmm :((((
0 oy
(2 puan) tarafından
Bak hamilesin zaten canım iyi düşün ki iyi olsun inşaallah düzelecek herşey öyle düşün en azından bebeğin için Rabbim eşine de çocuğunada sağlıklı bi şekilde kavuşturur inşaallah seni 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Rabbim korusun onları cnm sen de dua et edelim cnm Allah hepsinin yardımcısı olsun 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,000 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 297 göst.
0 oy
15 cevap 275 göst.
22 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 762 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde 38 (254 puan) tarafından soruldu

397,102 soru

11,877,158 cevap

35,992 kullanıcı

...