0 oy
1,300 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından
İnanın artık bıktım ya gece gündüz aynılar kaç kere uyardım kadın m.lın teki anlamıo dövücem kadını artık o duruma geldim eşim eşini arıo tlf cvp vermiolar ya evine çıksak kıyamet kopacak

28 Cevaplar

0 oy
tarafından

BENİM ÜST KATIMDA EV SAHİPLERİM VAR ONLARIN DA SESLERİ BANA GELIYOR 2 TANE COXUGU VAR ONLARDA KOSTURUR FILAN AMA SES CIKARMAM ABLA KARDEŞ GIBIYIZ

MERDIVEN BILE SÜPÜRTMEZLER BANA ESINE KENDISIDE SEN HAMILESIN BIZ YAPARIZ DERLER 

CANIN BIRŞEY CEKERSE BIRSEY LAZIM OLURSA GEL DER 

CANIM SIKILDIMI ABLA SUYU KAYNAT KAHVE IÇMEYE GELİYORUM DERIM 

COK IYILER O YÜZDEN UFAK TEFEK ŞEYLERI TAKMIYORUM 

ÇOCUKLAR DA BEBEK OLUNCA DIKKATLI OLURUZ DIYE

(1,186 puan) tarafından
Ne güEl ya
-Reklam-
0 oy
(550 puan) tarafından
Üstümüz eltim pek sorun olmuyoda alt komşu cok fena müzik patırtı hatta ilişki sesleri bile var evet dogru duydunuz malesef. Gelıyo. Gece kızı emzırmeye kalktıgımda cocu zaman duyuyorum.. Eşime söyledim inanmadı.. Bi gun onuda uyandırdım bak yalan soylemıuom dıye oyle ınandı.. Megersem aynı gece onların alttakıde duymuş olcakki onları bişeyle tak tak dıye uyardı.. Fayda ettimi tabiki hayor
tarafından
Kiz bu eski soru yaa :))
(1,186 puan) tarafından
Olsun eski olsada hala aynilar benimkiler
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Ben. Kaç kere uyardım en son polisi arıycam bu gidişle
(1,186 puan) tarafından
Bende ayni inanki kafa kirik bunlarin anlamio
0 oy
(1,306 puan) tarafından
Yan komşu felaket 20kişi kalıyor bazen bunlar anlamıyorum ev nasıl alıyor o kadar insanı birde doğu dan gelmişler aşiret gibi birşeyler galiba düğünleri oldu kapının önünde 200kişi vardı halay çeken. Uyarıyorum kapıyı çarpmayın çocuk uyanıyor bağırmayın kapının önünde diye ama beni anlamamış gibi yapıyor kadın belkide anlamıyor bilemiyorum çünkü aynı dili konuşmuyoruz anlamıyorum çoğu zaman konuşmalarını
(1,186 puan) tarafından
Anladim canim napcaz bunlarla bilmiom
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Anlık olarak bu duruma deliriyorum bebegım uykudan sıcrayarak uyanıyor o derece... Kadın gecenın korunde bagıra bagıra konusuyo mahalleye naklen kavgalar edıyo esınden bosanma asamasında ıkı kucuk kızıyla yasıyo hamılelıgımden  yana balkondan afedersin utanmasa bök silkelycek onun yuzunden balkondan tiksindim esım deliriyor artık cıkıcam yukarı ne bu gorgısuzluk dıye ama laftan anlamıyor guya en ust kattaki sılkelıyoms ondan gelıyorms tarhana mı dersin ekmek hamuru mı dersin toprak topak sac mı dersin ohooo ama o yapmıyor ona kalsa neyse yine sinirlendim bıgun dalacam ama ne zaman
(1,186 puan) tarafından
İnan bende suan o durumdayim birde ben sikayet edince orda burda dedikodumu yapio dayak yiycek.az kaldi
(1,826 puan) tarafından
Aynen gecen kapı komsum koylumuz ona soyle camasırnı alsın halı sılkelıycem diye onla konusuyo hıc de tartsöadım derdı neyse.. Gecen esim dayanamadı ses son ses acık gece oynuyorlar sopayla vurdu alınmıs hanımefendi komsuma demıs kapıya gelsinler rahatsz olunca.. Dedim cıngene lige luzum yok aptalla ***** olunmaz ama esimin cırkeflıgı tuttu mu nanayı yedi karı kavgaya yer arıyo kiracı kendisi ev sahibi bile muhatap olmuyo yonetıcı ıse ben muhatap olmam dıyo oyle Bı degısık
(1,186 puan) tarafından
Bizimki hem yonetici hemde kenndi evi die kendini bir ....sanio bildigin ***** kadin inanki
0 oy
(2,708 puan) tarafından
Gece 12 den sonra hele bebegı uyuttugumda bir atlı kovalıyor sankı yukarıdakılerı. Tak tuk taa konusma sesleri geliyor. Delı ediyorlar 
(1,186 puan) tarafından
Aynen ya kafa kaldirmio arrik
0 oy
(1,001 puan) tarafından

Sadece ust olsa sağ sol alt ust :Dhepsu rus simdi evdeler ya icip icip oturuyolar  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 484 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 400 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde EsmaaEsinn (3,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 877 göst.