0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar daha öncede post acmistim komşu hakkında iyice sıkılmaya başladım sabah eşim işe gidiyo kapıyı açıyor konuşmalarınızı falan dinliyo ha bide torunları geldiğinde buraya yolluyo kalp kırmak da istemiyorum ne yapmalıyım sizce

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Müsait değilim deyip çocukları geri çevir , samimi olma mesafeli davran. Kapıyı açınca da hayırdır birşey mi olmuştu de 
tarafından
Kuzum bugün geri çevirdim 1 2 saat sonra yine geldiler açmadım kapıyı 3 kere zile bastılar artı kapıyı çaldılar yine açmadım biraz sesleri geldi girdiler sonra evine kapı konusu da açıyor sadece sonra dinleyip kapatıyor çok mesafe yok ben ona nadir giderim o canı istediğinde gelmek ister çoğu zaman kabul da etmem yasitim da değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kapıyı açıp konuşmalarınızı dinlenmesine bir şey diyemezsin gibi, kapımın önü istediğim zaman çıkarım der.ama torunlarını yolladiginda alma eve temizlik yapıyorum müsait değilim yatıyorum falan dersin 
tarafından
Kuzum aynen kapıyı açıyor sadece tamamen açmıyor dinlemek için yapıyor biz fark etmediğimizi sanıyor herhalde bugün almadım 1 2 saat sonra falan yine geldiler açmadım 3 kere zili artı kapıyı çaldılar az sesleri geldi gitti sonra
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Rahatsız olduğunu dile getir söyle ozelimizi dinleme de
tarafından
Kuzum kapıyı açıyor sadece bizim duyup görmediğimiz saniyor herhalde
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım kırmak değil mi kusura bakmayın müsait değilim şu anda göndermeyin bunu birkaç kez tekrarladığın zaman emin ol karşı tarafta anlayacaktır
tarafından
Kuzum o hep bize gelmek ister çoğu zaman kabul etmem bugün de geldi müsait değilim dedim 1 2 saat sonra yine geldi açmadım 3 kere zili çaldı artı kapıyı çaldılar ses geliyordu hala az bekleyip gittiler
(1,937 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyelim
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bir iki müsait değilim de Bi kaç kere de açma kapıyı anlar sonunda 
tarafından
Kuzum inan öyle yapıyorum çoğu zaman bugünde aynı oldu gönderdim geri 1 2 saat sonra yine geldi açmadım 3 kere zili çaldı artı kapıyı çaldılar gitti az bekleyip
(1,015 puan) tarafından
Tamam açma anlar artık
0 oy
tarafından
canim mesafe yok sanirim aranizda. en sevmedigim sey komsularla olan mesafesiz iliski. esinizi sabah ugurlarken esinizin kilulagina biseyler soyleyin ki anlasin rahatsiz oldugunuzu. torunlari gelince de isim var bile demeyin kapiyi hic acmayin. eger cok israr ederlerse de de musait degilim deyip gonderin. komsunuz da kuserse kussun. enayi mi saniyor sizi. 
tarafından
Var aslında kuzum yasitim değil öyle merhaba merhaba çoğu zaman gelmek ister kabul etmem ona da çok nadir gitmişimdir bugün de geldi kabul etmedim 1 2 saat sonra yine geldi açmadım 3 kere zili çaldı artı kapıyı çaldılar gitti az bekleyip vallaha öyle galiba durmadan aynısını yapıyor kuzum çocuklarda her yeri oynuyor sürekli başlarında duramam ister istemez yatak odasına falan da giriyorlar rahatsız oluyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,142 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,297 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
+4 oy
30 cevap 565 göst.
0 oy
22 cevap 523 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (329 puan) tarafından soruldu