0 oy
1,246 göst.
Aile kategorisinde tarafından

2 vaya daha fazla cocuklu olan anneleri gorelim çok zor mu 2 cocuk veya isteyerek mi oldu? Cocuk uslu olsa bile giydir kuşat yedir içir çamaşırı bulaşıgi nasıl yapiyosunz..

30 Cevaplar

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bir buçuk yaşında kızım var ikincisi de yolda 1 buçuk ay sonra maraton basliycak bakalım nasıl olacak 2 çocuklu hayat 
tarafından
Allah yardim etsin kuzum bakalim nasıl olcak ....
(2,039 puan) tarafından
Amin canım arada gözüm korkmuyor değil
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından
Ahah bende degl ama yengem 33 yasinda 5 tane çocugu var hepsinin arasinda 2 şer yaş var:) kadın hiç zorlanmiyor çunku cocuklar birbirini büyuttu
tarafından
:))) oyle oluyor demi ya ama erkekse zor
(114 puan) tarafından
4 erkek 1 kız ama çocuklari terbiyeli sürekli döverek terbye etti :)
tarafından
Hahaha kiz güldürdün ben cok karşıyım inşaallah oyle bir sey yapmam
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ikizlerim var tek seferde iki zorluk herşeyiyle zor velhasıl:) ama tabi binler şükür Rabbime 
tarafından
Yaa ikiz mi Allahim sana siginirim :D
(4,889 puan) tarafından
Ahaha kaç çocuğun var :) tek sefer de iki tane :))
tarafından
1 tane kizim var 7 aylik olcak insaAllah
(4,889 puan) tarafından
Benimkiler de 8 buçuk. Allah yardımcımız olsun
tarafından
Amin canim yaa
0 oy
(3,446 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

2 tane cimcime var

Biri 3.5 yasidna 

Diğer 15 aylık 

Rabbim ayaklarını taşa  degdirmesin ama ikiside isteyerek olmadı :)

Zor oluyor mu,tabi ki..

Bazen hiç bişey e yetisemedigni düşünüyorsun..

Beceriksiz miyim acaba diye soruyorsun..??

Çok yoruluyor,bin parçaya bölünüyorsun..

Ama gece olup onları yanyana uyurken görünce ben bunu işi başarıyorum galiba diyorsun ♥️

tarafından
Ay duygulandirdin :/  ikiside isteyerek olmadi kismina bittim :D
(3,446 puan) tarafından
He walla 5 yıl çocuk istemiyordk evlilgiin 39. Ayında iki. Çocuk sahibi olmuştuk :dhshaha
tarafından
39. Ayı gene iyi cnm yaa he 2 ymis cildiriyorummm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Biri 8 yaşında biri 3.5 aylık  2 kızım var Elhamdülillah. Zor değil bana göre. Ikisi de isteyerek oldu. Kendime daha az vakit ayırıyorum ama ikisine birden yetişebiliyorum çok şükür. 
tarafından
Büyüğü büyükmüş canim ya yardim eder o sana
(7,118 puan) tarafından
Ediyor tabiki canım . Ama onunda okulu dersleri vs oluyor. Ikisiyle de ilgilenmek gerekiyor anlayacağın:)
0 oy
(2,676 puan) tarafından
2ncisi yolda gelıyor :D ne yapacağım bilmiyorum. Oglum 2 yasında olacak dogum yaptıgım da :D 
tarafından
Ay  işin zor canim Allah yardim etsin yasi ufakmis oğlunun:/
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Benim 3 cocugm var 3 de pes pese 3 ve 2 yasindalar digeride 1 aylik:D

(4,101 puan) tarafından
Haha tam beni anlatin canim yeminle bazen adim atacak yer kalmiyor berbat durumda oturmuyorm ki suan bebek ayagimn ustnde digerleride oynyp kavga ediyolr :)) ah ah
tarafından
Ay ay Allah yardim etsin ya ben komşuya gidiyorum da timarhaneden çıkmış gibi oluyorum halime sukur ediyorum her an o ortamda yasayan insanlara tebrikler :))
(4,101 puan) tarafından
Benim psikolojim pek iyi sayilmaz kendimi bakici gibi hisediyrum :)
tarafından
Bir kadin farz namazlarini kilarsa o evde yaptigi tum isler sadaka hukmune geçer ne büyük kârdasın aslında:)
(4,101 puan) tarafından
Aa bilmyodum ne guzel ozaman
0 oy
(924 puan) tarafından
3 çocuk var biri 4 diğeri 2 yaşında en küçüğü 6 aylık dışarı çıkacağımız zaman hazırlık 3 saat sürüyor :) 11 de kalkıyoruz kimi zaman 10 da önce bakimlarini yapıyorum sonra kahvaltı en son ben yapıyorum kahvaltıyı kimi zaman sadece akşamları yiyorum  onlar oyun oynarken. Ev işlerini yapıyorum yemek yapıyorum hepsini bir güne sigdirmiyorum hafta sonları eşimle yapiyorum büyük temizliği ilki tedaviyle oldu ikincu adet gormuyorum diye korunmadim o şekilde oldu digeri doğal yolla korunurken oldu benim çocuklar bizim ev ortamını çok seviyor bizim evde çok iyiler kurallara uyarlar ama misafirlikte hiç öyle değiller dur diyince durmazlar arabaya bindilermi biz uslu durduk annem diyo normalde yaramazlık yapmış oluyorlar :))))benim için çok zor değil annem bunaldigim zaman bakıyor üçüncüde birakiyorum  akşam aliyorum ama nefes alıyorum 
tarafından
Ay kiz Allah yardim etsin :))) bolunmussun resmen
0 oy
(119,168 puan) tarafından
Ben ilk bebekte tirtladim ☺️
tarafından
Bende cortladim gitti :D
0 oy
(360 puan) tarafından
Tam tamına 3 tane yaşları yakın akşama kadar dönüşümlü kaka temizliyorum karın duyuruyorum emziriyorum bazen nefes almadığım bile oluyor :))) şükür varlıklarına 
tarafından
Allahim yaa :D diyecek laf yok

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 337 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 167 göst.
+1 oy
16 cevap 552 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy