0 oy
726 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bı insan günde üç kere gelir mi birincide ceketini unutmuş gelir oturur ikincide yemek yaapr getirir saatlerce oturur  eşim simdi işe gitti yine çat kapı  geldi insan müsait olmaz evi daginkk olur cocugu uyutmaya calisiyom pat kapı zili caliyo bir geldi iki geldi aha şimdi yine geldi üçüncüde  açmadım kaynanaya kapiyi iyi yaptim mi sizce :)))) haksizmiyim sizce 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yakınsa gelir valla :D

tarafından
Hemde ne yakın hemen alt katim da oturuyo
tarafından
O zaman ucte gelir beste gelir :)
tarafından
Geliyo zaten geliyo torunu goruyo tekrar tekrar geliyo gına geldi valla
-Reklam-
0 oy
tarafından

Cokk sevir seni belliki giz:D

tarafından
Tatlı dille soyle anne musait olamıyorum fazla gelme diye
tarafından
Bilemedim ki cnm ayıp olmazmi?
tarafından
E bacim kapıyı  calarsa acmazssan daha cok ayıp olur bence  .
 Anne cocukla  ilgileniyorum fazla musait olup sana vakit ayiramiyorum fln yada işlerim var de bahaneler uydur .
tarafından
Tamam cnm dediğin çok doğru konusacam o şekil
tarafından
O şekil kırılmaz yani yol bulunur:)
0 oy
(259 puan) tarafından
Benimkide alt katta ama hic gelmez
tarafından
Valla böyle yorumları görünce çok imreniyom benimki niye böyle değil diyom valla :)
(259 puan) tarafından
Bende hep gelsin istiyorum ama gelmiyo neyse bebis dogunca bakmaya gelir
tarafından
Kız burda bı kaç kişi yorum yaptı da bi benim ki mi bu kadsr sık geliyo altlı üstlü oturanlar mesafeli ne güzel
tarafından
Torun için hergun gelir belki
(259 puan) tarafından
Gelir gelir o cok duskundur torunlarina gözü gibi korur bakar evlatlarimi önce allaha sonra eşime ve kayinval8deme güvenip emanet edebilirim
0 oy
(996 puan) tarafından
Bsnyodaydim dersin
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sık sık gelmesi iyi değil ama oğlunun evi sonuçta gelmek onun em büyük hakkı bence bide belki sıkılıyordur yada torunu sevmeye geliyordur 
tarafından
Kız tamam torunu sevmeye gelsin gelmesin demiyom da iki üç kere gelmesi de çok abartılı bence insan sıkılıyor her dakka gelmesi ev toplu olmuyo bazen her saat gelmesinde sıkıntı yapiyom sadece yoksa gelsin sorun degil
(14,079 puan) tarafından
Bak benim kaynanam benim evimin önünden geçip kızının evine gidiyor ama bana uğramak onun aklının ucundan bile geçmiyor bırak gelsin oda senin isterse gelsin aksama gitsin ben hasta oldum bi kere bile aramadi ogluna bile düşmanlık yapan bir anne o....
Gelmesi değil gelmemesi sorun
tarafından
Seninki de tam tersi cnm Allah yardımcımız olsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ah ah kaynanaxıpım bu yaşında çalışmasa ayagında sorun olmasada hergun gelse keşke:(
tarafından
Kaynanam kaç yaşında calisiyomu
(25,224 puan) tarafından
Evet cnm 58 yasında 4 senesi var emekliliğe çok zor çalışıyo ama mecbur işte emeğini çöpe atamıyo
tarafından
Allah yardimcisi olsun cnm kolay değil valla emeğini boşa cikarrmasin rabbim
(25,224 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(2,039 puan) tarafından
İyi mi kötü mü bilemedim :) bizde ayni apartmandayiz ben çağırmadan gelmez hasta olsam 10 dk. uğrar gider 
tarafından
Valla çok iyi 10 aydır evliyim ben onu çağırarak geldiğini hatirlamiyom Cat kapı gelir benimki niye böyle anlamış değilim böyle usulüne göre gelsin istiyom ama bilemedim uygun dille konussam mi ayıp mı olur sence ??
(2,039 puan) tarafından
Belki yeni olduğun içindır canım seviyordur az biraz daha sabret bakalım
tarafından
Seviyodur biliyom ama böyle arada bir gelse sizinkisi gibi arada özlem olsun en azından bu ona izin vermiyo canımdan bezdiriyo daha beter
(2,039 puan) tarafından
Kız bizimkisi de iyi değil ki 8 buçuk aylık hamileydim çok kötü rahatsizlandim iki gün yemek yiyemedim yediğimi çıkardım kadın üst kattan aşağıya sadece bir kez indi 15 dk. oturdu gitti :)
tarafından
Seninki de tam tersi cnm ben hamileyken her gün gelir merak ederdi beni kötülerim diye falan gecmisnolsun dogurdunmu
0 oy
tarafından
Kızlar bı fikir versin böyle sık sık gelinmesi den hoslanmiyom kaynanayla uygun dille konuşsam olur mu fikirlerinizi bekliyom
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Oglunun evi canm isi gucu yok demekki kadinin 
tarafından
İşi gücü yok evet ama oğlu yokki evde neye geliyo torununu goruyo gidiyo sonra tekrar geliyo
(2,722 puan) tarafından
Haklisin canm bi yerden sonra sinir ederde napcan
tarafından
Valla bilmiyom yüzüne de diyemiyo insan sık sık gelme diye yanlış anlar diye
0 oy
tarafından

Aynısını sende ona gece yap bak nasıl vazgeçiyor :D

tarafından
Napim anlamadım cnm
tarafından
Sende sürekli git 10 dkkaya bir anne şu lazım bizde kalmamış gibi bahanelerle
tarafından
Valla iyi fikir ha onun gelmesine müsade etmezden ben her saat gideyim gelmeyi keser belki
tarafından
Aynen öyle hemde bunu akşam yap bak nasıl kesiyor ayağını :D
tarafından
Valla hiç aklıma gelmemişti böyle birsey iyi fikir cnm çok sağol inşallah işe yarar :))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,032 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 344 göst.
16 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Yorgun 1 anne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,545 göst.
0 oy
4 cevap 95 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Saliha (110 puan) tarafından soruldu

378,185 soru

11,319,101 cevap

34,764 kullanıcı

...