0 oy
1,929 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından

Merhaba kızlar öncelikle hakinizi helal edin biraz uzun olucak ama abartıyor muyum bilmiyorum eşimin 10 senelik bir kız arkadaşı vardı sevgili değil bir birilerine kardeş diye hitap ediyorlardı ben eşimle nişanlı iken işte eşimin ona çok güzelsin diye mesaj attığını görmüştüm ve eşim bana numarasını sildigini ve konuşmadığını söyledi ardından iş dolayısı ile numrasini değiştirdi eşim bu gün baktım o kızın numarası kayıtlı bana söz vermişti ne sosyal medya ne de normal numarasinin yanında olmayacağına bu gün tesadüfen kızın durum attığını gördüm nasıl ulaştılar bir birilerine her hangi bir konuşma da görünmüyor ben gormim diye konuşmaları silmiş olabilir mi eşime o kızla konuşmanı istemiyorum demiştim o da bana söz vermişti ama sözünde durmadigini düşünüyorum aceba yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama kıza hiç güvenmiyorum daha önce nişanlısını aldatmış bir kız ne yapsam bilemedim eşime de belli etmedim kafam çok karışık

29 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Ben hiç doğru bulmuyorum bi erkekle kadının arkadaş olduklarini kanka ayağı g.t ayağı diye boşuna dememisler. Bence konuşmaları silmiştir büyük ihtimal sen kızıyorsun diye yani ben büyük olay cikartirdim sonuçta sildim deyip geri numarayı felan bulması etmesi değişik. 
(88 puan) tarafından
Ya bende şu an çok tuhaf hisediyorum böyle boğasim var ben kıskanç biriyim ve aldatılmaktan çok korkuyorum bu zamanda güven olunmuyor ne desem ne yapsam bilmiyom
(742 puan) tarafından
Kesinlikle sana katılıyorum  bacim
-Reklam-
0 oy
(702 puan) tarafından
Bir anda kötü düşünme. Biraz bak sonra olaya gore gore düşünürsün. 

Sildim diyip silmediyse eşin hatalı tabi 
(88 puan) tarafından
Silmişti numara yoktu bu gün ilk defa gördüm
0 oy
(342 puan) tarafından
Vallah kiz gormeyi gec telefonunda erkek arkadaslarinla bilr sohrbtine bakiyorum brn parcalarim
(342 puan) tarafından
Bende ayni asirriiii sil esinle konus uzulme cnmm
(88 puan) tarafından
Ya hamileyim bir de daha da takılıyor kafama kuruntu yapıyorum
(342 puan) tarafından
Bende hamileyim ayni sekilde cnm nosu bile kayitli olamas.
(88 puan) tarafından
Yani valla napayım yerim.basnin etini varya
(342 puan) tarafından
Amannnn sikildik artik vallh bu konulardan bunaldik
0 oy
tarafından
Bizim oyle bir arkadaşimiz olsa kıyamet kopar geçmişte ne olmuş ne bitmiş bilmiyorsun yani ne bilim bana çok ters bir durum tahammül edemem neden bir erkek başka bir kıza nişanli oldugu halde çok güzelsin desin? Ben oyle vurdum kirdim yapmam dövüşte etmem gereksiz bir insan için ne eşimi kirarim nede huzurumu bazarim eşimi alir önume güzel güzl anlatirim anlamasa ozn içabina bakarim 
(88 puan) tarafından
İşte bende bilmiyorum daha önce bundan dolayı çok kavga ettik ben sinir krizi geçirdim kıskanıyorum arkadaş anlamıyor ki
0 oy
(245 puan) tarafından
Hic ses etme takip et canim
(88 puan) tarafından
Kız ben patladım dayanamam
(245 puan) tarafından
Ozaman gercegi öğrenemezsin sinsi sinsi takip edip yakaliycan uzun sure bisey bulamazsan hesap sorarsin niye ekledin diye
(88 puan) tarafından
Öyle yaparım canım
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Önce bilmiyoruz gibi davran bak muhabbetleri nasıl saf ayağına yat gözlemle 
(1,151 puan) tarafından
Telinin şifresini bilirsen bak silerse zorda bide wp için bakanlar varda bilmyrm
(88 puan) tarafından
Telefon şifresini biliyorum hayatta değiştirmez
(44 puan) tarafından
Telefona resim atıyorsa silinen resimleri geri yuklyebilirsn eğer şifresi yoksa bide eğer hemen silmemisse vatsap i kaldır geri yükle yedekleme de çıkıyor konusmalar
(44 puan) tarafından
Play storyden silinen resimleri geri yükleme var ha bide eğer türk Telekom da normal konuşmalar ayrintilida çıkıyor oraya bak ben bu konuda dedektif gibiyimdir hiçbir şey saklayanaz
(88 puan) tarafından
Maşallah valla kırk yıl.dusunsem aklıma gelmezdi
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun. Çok karışık Bi durum ben doğru bulmuyorum Bi kadınla Bi erkeğin arkadaşlığını bana göre değil yani. 

Allah yardımcın olsun. 

Böyle Bi durumda ne yapılır bilmiyorum. Eşini karşına al güzel güzel konuş hesap sorar gibi değilde tatlı dille konuş eğer hesap sorup sert davranırsan o kıza gider gene. Şu an sadece arkadaşlık postunu örtmüş üzerine eşin arkadaşız diyor ama ben doğru bulmuyorum.

Bak kendini çok güzel öğret ve eşinle çok tatlı Bi dille konuş sakın eşini o kıza itmek gibi Bi hata yapma derdi neymiş neden bu kızla bağını koparmıyormuş öğren ona göre hareket et
(88 puan) tarafından
Ya kendisi çağrı merkezinde çalışıyor ve kız arkadaşları baya vardı ben başta her gün olay çıkartım hepsiyle nerdeyse kesti irtibatı ya bu kız uzun zamandır yoktu nerden çıktı bilmiyom
0 oy
(151 puan) tarafından
Nosunu degisti diyorsun ve yeni nosunda kizin kizin nosu ekliyse ve kizin attigi durum esinde cikiyorsa esinin nosu kizda da var demektir. Yani konusmuslar demektir cunku nosunu degisti demissin
(88 puan) tarafından
Evet ondan sonra vermedim dedi bende anlmadim sosyal medyada bile çıkardım ben kafam çok karıştı
(151 puan) tarafından
Vermiş işte canım yoksa kizda nosu olmasa durumu cikmaz
(88 puan) tarafından
İşte bende onu düşünüyorum fevri de hareket etmek istemiyorum
(151 puan) tarafından
Valla canim sen bilirsin hakkinda hayırlısı
0 oy
(255 puan) tarafından
Ortada şuan bişey yok bence bişey söyleme ama takipte ol. Çaktırmadan ne yapıyo bak. Konuşma yakalarsan o zman çık karşısına 
(88 puan) tarafından
Kız WhatsApp
(255 puan) tarafından
Hmm onda da casus programlar var Bi araştır kendi telefonuna msjlar geliyor kurabilirsen olur yada git sor sen ya uğraşma bu kadr. Yazarken fark ettm çok uzun iş :)
(88 puan) tarafından
Kız öyle bir şey Yaparsam.anlar ondan korkuyorum
(255 puan) tarafından
Bak şey de yapabilirsin kızın numarasını al kendine kaydet snra gün içinde ehatsapta bakıcan hep ikiside çevrim içi aynı anda oluyımu. Valla aklıma bu kadr geliyor
(88 puan) tarafından
Kız öyle yaparsam kafayı yerim ya kızi da İrem kardeşim diye kaydetmiş birde
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Önce bi eşine güzellikle sor canım verdiği cevaba göre hareket edersin 
(88 puan) tarafından
Öyle yapicam şu an toplu oturuyoruz odama geçeyim bi
0 oy
(118,892 puan) tarafından
Silinen numara nasil kayitli suan ya gorustuler numara aldi ya ezberinde vardi kaydetti 
(88 puan) tarafından
Öyle bir şey varsa ona olan güvenim bitter eğer ezberinde varsa
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben erkeklerin kız arkadaşı olmasını uygun görmüyorum. Mide bulandırıcı bir durum. Görüşmeyeceğim deyipte tekrar mesajlaşmaları pek hoşuma gitmedi
(88 puan) tarafından
Bende görmüyorum baya da karşıyım
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Bana göre evli bi adamin kız arkadasi evli bi kadının erkek arkadası olamaz çok saçma biz arkadasiz demek eşine sormalisn sildgn numaraya nerden nasl ulaştn diye
(88 puan) tarafından
Ben yüzüğü taktıran sonra tüm arkadaşları bıraktım onun için
(1,436 puan) tarafından
Kendisine empati yapmasni söyle sen söz verip sadakatszlik yapsan eşin nasl karşilarmş
(88 puan) tarafından
Ya daha önce çok tartıştik bu yüzden biz
(1,436 puan) tarafından
İnsallah bidaha yapmaz ne dyim:/
(88 puan) tarafından
Aynn valla.ne bileyim aklım karıştı
0 oy
(13,486 puan) tarafından
Ay bu konularda geri kafalı yım ben o yüzden içini rahatlatacak şeyler soyleyemicem

O yüzden susaykm en iysi
(88 puan) tarafından
Ay bende pek bilmiyorum ne diyim hani kafam çok karışık benimde
0 oy
(1,787 puan) tarafından
WhatsApp web yükle için rahat etsin ;))
(88 puan) tarafından
Onu eşimin telefonuna mi indireyim
(1,787 puan) tarafından
Hayır kendi telefonuna yükle sonra onun whatsapuna gir yukarda üç nokta olan yere tıkla orda WhatsApp web yazan yere kendi teline yüklediğim uygulamadaki barkodu okut hemen sana geliyo mesajlar.. biraz karışık duruyor ama 5 saniyelik iş
(88 puan) tarafından
Ya peki anlar mı mesajlarin bana geldiğini
(1,787 puan) tarafından
Anlamaz canim
(88 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkürler
0 oy
(371 puan) tarafından
Bacım burda tek hata esınde . Esın cunku cızgısını koyamamıs kusura bakma ya . Bence rahatsızsan sor bakaöım hayırdır dıye ya sonra dan pısman olacahına yanı
(88 puan) tarafından
Valla sorucam da şu an baş başa kalmayı bekliyorum
0 oy
tarafından
Canım ben doğru bulmuyorum, benim eşimin de nerdeyse 20den fazla kız kankasi vardı ama gerek yok, benle nisanlanmadan önce herkesi hayatından çıkardı şimdi hicbiriyle bir irtibatı yok.

Sen de izin verme, karşına al tatlı dille sor, böyle birşey olursa dönülmez şeyler yaşarız de.
(88 puan) tarafından
Ya bende karşı çıkıyorum daha önce çok tartıştim bana diyonhen asla seni aldatmam öyle bir şey yapmam ama korkuyorum ben
(88 puan) tarafından
Ben her hangi bir kızla irtibatı olmasını istemiyorum diyorum ama
0 oy
(554 puan) tarafından
Benimde çocukluk arkadaşım var uzaktanda akrabam eşim çok istemiyor diye konuşmuyoruz numaram değişmişti yolda karşılaştık seni aradım ulaşamadım dedi bende dedim numara değişti sonra yenisini verdim ama eşime dedim verdim diye sonra doğumda aramış eşime dedim geri arycam haberin olsun diye sonra eşim falan hep birlikte yine disarida karşılaştık konuştuk yani diyeceğim belki benimki gibi yalnizca arkadaşıdır çünkü ben o arkadaşımı yıllardır tanıyorum eşimdende önce yani aramizda birşey olacak olsaydi zaten coktaan olurdu ben ona o gözle hic hic bakmadım bu yöndende düşün belki arkadaşına numaranı sildim eşim kızıyor diyemedi sanada söyleyemedi sadece sor nasıl buldu numaranı diye ve niye demedin de ama kavga çıkartma bence
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla herşey olabilir. Bizde eşimle evlenmeden önce kardeşim kanka diye konuşuyorduk :) Allah yoldan çıkarmasın inşallah canım 
(88 puan) tarafından
Ay inş sanmıyorum ama olursa öldürürüm katil olurum
0 oy
(15,482 puan) tarafından
Kötü düşünme sakın ol olabilir diyenler vardır ama kimse kusura bakmasın evli bir erkek başka bir kıza çok güzelsin diyemez kardeşim evliyken hayat başka bekarken başka yok ele kız arkadaş markadas 

Senin varmı erkek arkadaşın? Sen erkek arkadaşına çok yakışıklısın der misin? 

Erkek nasıl karısının arkadaşı olmasın diyorsa kadın da erkeğe der 

Benim erkek arkadaşım yok olmaz da evli barkli çocukluğum ne işim olur eşimin desen oda yok asla ve asla izin vermem iş güç dışında 
(88 puan) tarafından
Bana gelince yok ama kendine gelince arkadaşlari olabiliyor Muş beyfendinin napicam bilmiyorum kafam çok karışık

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 322 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hirammm (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 310 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 835 göst.
0 oy
15 cevap 724 göst.
18 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu