0 oy
558 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Selamün aleyküm hanımlar 30+2 günlük gebeyim çok şükür herşey yolunda bir sikintim yok :) size sorum şu daha önce hiç dışarı çıkıp yürüyüş yapmadım bu iki gündür başladım yeni yeni sizce gecmi kaldım , ama evde hiç durmuyorum devamlı yemek her gün evi temizliyorum , bir sıkıntı olur mu sizce hanımlar ? 

15 Cevaplar

0 oy
(14,081 puan) tarafından
Bende hep evdeyim şükür 37 oldum bugün halende çıkıp yürüyüş yapmadım inş bi nefeste doğurmak nasip olur tüm hamile olanlara bizlerede inşallah 
tarafından
Amin inşallah Rabbim yardımcimiz olsun :)
-Reklam-
0 oy
(8,868 puan) tarafından
Gebeliğin 12.haftasndan son gune kdar yurudum, sonuç; sezaryen :) o yuzden hayırlsı :) ama tabi ki geç kalmş sayılmazsınz. Artk son ana kdar gunde 1 saat yuruyun
tarafından
Bende sezaryan olur diye korkuyorum :D
(8,868 puan) tarafından
:) ben normal doğuma çok odaklıydm çok istiyordum ama korkuyordum da bi yandan. Ikınamazsam doğuramazsam vs die. Sonra ama szaryen daha zordur inşallah normal olur yine de diyordum ama muayneye gittiğim gun szaryene girdm bi anda :) hiç korkulcak bişey yok inan bana. Belki normal olsam dsha zor olurdu
tarafından
Rabbim hayırlısını versin inşallah nasıl bebeğim sağlıklı gelecekse öyle olsun :) bende korkuyorum normalden ama yine de istiyorum :D
(8,868 puan) tarafından
Hahah aynen bende oyleydim :) amin amin onemli olan anne ve bebeğin sağlığı ❤ hayırlı doğumlar inşallah
tarafından
Sağol canım teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
Zararın neresinden dönsen kardır canım seninki de öyle bir şey oldu
tarafından
Doğrudur canım Rabbim sağlıkla dogurmayi nasip etsin inşallah:)
tarafından
Aminnn aminnn inşallah
0 oy
(118,474 puan) tarafından
Hayirlisi kiz belli olmuyokine 
tarafından
Öylede canım şişkinliklerim oluyor kilo artmam onun için yürüyorum acilmamda olsun diye ama dediğin gibi belli olmaz Rabbimden hayırlısı inşallah:)
0 oy
(321 puan) tarafından
Hamile kaldım 7 aya kadar iki ev idare ettim yemegiydi temizlediği idi okuluydu derken açılmam çok çabuk oldu ama zor doğum oldu rabbim hayırlısını versin kuzum sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim
tarafından
Aminnnn amin inşallah Allah razı olsun canım :)
0 oy
tarafından
Bende çok fazla yürüyüş yapmamıştım ya hayırlısı olsun gec deil
tarafından
Teşekkür ederim canım :) Rabbimden hayırlısı olsun inşallah tüm annelere yardım etsin
tarafından
Aminnn canim
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Geç kalmış sayılmazsın canım zararın neresinden dönersen kârdır.  Bende çok aktif biriydim ama sezeryan oldum. Tabi her bünye bir değil
tarafından
Doğrudur canım , Rabbimden hayırlısı artık :)
(3,136 puan) tarafından
Aynen hayırlısı olsun canım inşallah tek avazda kurtulursun
tarafından
İnşallah canım :)
0 oy
tarafından

Bende 32+6 

Hiç yürüyüş fallan yapmadım inşallah kolay geçer dogum

tarafından
İnşallah canım Rabbim yardımcimiz olsun inşallah:)
0 oy
(15,542 puan) tarafından
Valla canım geç mi kaldın erken mi kaldın bilemicem ama ben kızıma hamileyken hiç yürüyüş yapamadım. Köyde oturduğum için hamileligimin de son ayı kış mevsimine denk geldi gidecek bir yerim olmuyordu zaten market desen o bile yok köyde gidelim. Yürümediğime rağmen doğumum kolay geçti. Ama oğlumda son 2 ay sürekli yürüdüm. Her yere yürüyerek gidiyordum. Doğumum zor geçti oğlumda. Bu yürüyüş şeyisi bende ters tepti galiba 
tarafından
Doğrudur her bünye bir değil derler canım :) benim biraz şişkinliklerim var biraz ondan biraz da açılma olsun diye ama Rabbimden hayırlısı olsun inşallah:)
0 oy
tarafından

Yoo yürü hicbisey icin gec degil 

tarafından
Demi ama :))
tarafından
Yaniii  :D
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Geç değil canım aksine tam zamanı ben son ayımda düzenli olarak yürüdüm
(12,502 puan) tarafından
Rica ederim canım ona Bi de plates squat ekle son ay bol bol
tarafından
Tamamdır yaparım inşallah sağolasın kuzum:)
(12,502 puan) tarafından
Rica ederim canım kolay doğumlar olsun insallah
tarafından
Sağol Allah razı olsun canım :)
(12,502 puan) tarafından
Senden de canımm
0 oy
(434 puan) tarafından
Ben de öyleydim 35+4 te doğurdum :)) yorma kendini 
tarafından
Ayy korktum şuan ☺️ tamam yormam sağol :)
0 oy
tarafından
Ben 35'inci haftada basladim merdiven indim ciktim yuruyuş yaptim dogumumda fena degildi yani bir avazda dogurursun sende insAllah
tarafından
Ayy inşallah canım çok sağol :)
0 oy
tarafından
Ben hamile kaldığım günden beri ki öncesi de günlük 10. Bin adım atıyorum inanki çok faydasını gördüm 

Drum bana yolda doğurucan demişti ama dr bile yürü gez olaş senin sağlığın için çok iyi demişti geç kalmış sayılmazsın bol bol hafif tempolu yürü ☺️ kendini daha dinç hissediyor insan 

Ben oğlumu öğlen okula bırakıyorum 1 den 2 ye kadar yütüyorum ☺️
tarafından
Demi ne yapsam kardır :) yürüyüşe devamm:D
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Son 5 gün yürümüstum :D acilmam geç oldu sanırım bu yüzden, senin için güzel zaman bence 
tarafından
Bende gecmi kaldım dedim kendi kendime iyi bari :) çok sağol
(2,267 puan) tarafından
Sağlıkla al kucağına inşallah canım:)
tarafından
Sağol canım :)

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 127 göst.
23 saat önce Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.