0 oy
1,149 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Dün eşimle Baya tartıştık ileri geri derken nerden evlendim bekarlik sultanlık vs bide kalktı bana o**** dedi o****muyum ben dedim ayrıl o zman o****ysam niye çocuk yaptın falan dedim sustu sonra geldi özür falan diledi ama asla ama asla affetmem insan eşine karısına o***** der mi ya çok zoruma gidiyor ya öldürmek istiyorum artık kendimi nedir ya o****** muyum ben ya  :( 

21 Cevaplar

0 oy
(10,047 puan) tarafından
Nasıl birisi o ya Allah ıslah etsin onu. Öyle biri isem ne işin var benimle deseydin sen ne oluyorsun bana o sıfatı söylerken. Burda öyle şeyler okuyorum ki bilemiyorum ya Allah sabır versin.
tarafından
Öyle biri işte allahım sabır versin bana
-Reklam-
0 oy
tarafından
kendini bilmezmlik yapms o çok ayıp etmiş bir sure konuşma bakalm anlasn hatasni
0 oy
(774 puan) tarafından
Terbiyesizler yaa.. benimki de öyle. Sinirlendiginde sadece ben degil sülalemde ne kadar kadın varsa hepsini hayat kadınına benzetir pisl.k herif.  İki hün sonra seni seviyorum der. Böyle karaktersizler işte.
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Allah en kısa zamanda belasını verir inşallah seni genel evden mi çıkarmış ki öyle konuşuyor şerefsiz 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ben ****** isem sende kendini düzgün sanma düzgün adam ****** ile olmaz diyecektin terbiyesiz herif gecirecektin kafasına vazo yu anlardi o zaman ****** yu 
0 oy
tarafından
Bana da demişti ilk evlendigimz zamanda bnde evet orospuyum nasılım beğendin mi dedim 

Takma ya kuzum. Erkek milleti işte ağzı gevşek 
0 oy
(110 puan) tarafından
Hemen özür dilemesi Sinirden yanlışlıkla ağzından çıkmıştır tabi tavrını koy ağır bi kelime ama evlilik bu napacaksın öyle böyle süŕüyor
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Merak ediyorumda o lafdan sora yuzune nasil bakicakk...
0 oy
tarafından
Bana da demişti ben de p.zevenk olmasaydin da evlenmeseydin benimle demiştim sonra ben de saydirdim ağzıma ne geldiyse o gün bugündür bir daha küfür dahi etmiyor yanımda
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Eşinin terbiyesizliği o o kendini öldürsün terbiyesiz pislik:angry:

0 oy
(645 puan) tarafından
Değişik insan eşine öyle der mi terbiyesiz denecek laf çokta deneyim şimdi
0 oy
tarafından
nasil laflar bunlar . ne kadar cok bu lafi eden varmis . esim ***** dese ona dunyayi dar ederim . Allah yardimcin olsun canim 
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Rabbim akıl fikir versin sana da yardımcı olsun inşallah kuzum 
0 oy
tarafından
Afedersin canım ama öyle biriyle Evlense el üstün de taşır maldır dengesiz ya 
0 oy
tarafından
Yeminle eşim ban öyle dese ona tek bi cvp verirdim ... her    o yu o yapan bi o çocuğu vardır derdim .  G.t üstü otururdu 
0 oy
(50 puan) tarafından
Canım eşim bana neler demediki oruspuda dedi ***** mal gerizekalı da dedi küstüm konuşmadım ama anlamıyor şimdi evi ayır dedim diye bana bencil diyor sadece kendini dusunuyon diyor o evi sen bana cehennem edersin diyor sen kötüsün diyor ben buna rağmen onunla ilgilenmeye çalışıyorum oda bana trip atıyor 
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Ben Orospuysam sende pezevenkmi oluyosun deseydin ya

Terbiyesiz insan nasil bi kelimedir ya, hatasini anlayana kadar surundur bence cok ayip etmis kafasina bisey yapistirsaydn o zaman gorurdu orospuyu
0 oy
(32 puan) tarafından
Sende deseydin ben o****** sam sende g****** n o******la evlenen g*****ttir sende g*******misin o*******yla evleniosun ayyyh yirtardim ben olsaydim yemin ederim nasil sinir oldum ne insanlar var insan kendi namusuna oyle der mi ya 
0 oy
(7 puan) tarafından
Şimdi sana ******* demiş ya , sorarmisin o gevşek kocana bu durumda sizin çocuğunuz ne oluyor? Kendisine yakistirabiliyor mu ******** ile evli olmayı, ya bunları var ya gaz yağı döküp kibriti çakıp yakacaksin ya iyice sinirlerim bozuldu
0 oy
(704 puan) tarafından
Ben orospuysam sende pezevengimsin deseydin canm tövbe tövbee yaa laflara bak dengesizzz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 329 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 470 göst.
1 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Siracinanasi (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 612 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 513 göst.