0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde (2,360 puan) tarafından
Kizlar az once esim isten geldi ve yemek ısıtcaktı kendine neyse benim yagdanlıklarım cam ve normalde cam kenarinda dururlar aygazla camin arasinda yani ben onlari her zaman kenara koyarim dusmesin diye esimde her zaman o ocakta bisey yapicagi zaman o yagliklari aldigi yere koymaz az oteye koyar ve ordanda dusme olasiligi cok yuksek neyse aygazi yakarken eli carpmis yagliklara ve dustu kirildi yagliklar ona diyorum ki sen aliyosun oraya koyuyosun bana bu aksam hakliymis gibi bagiriyo ya benmi koydum onlari oraya ki bana bagiriyo supurgeyle alirken cam kiriklarini ust kat komsuda duvara vuruyodu esimde kapilari hizlica kapiyo evin icinde bana bagiriyo benim sucum ne burda sen koydun diyorum o koymamis gibi ben yagliklara dokunmadim bile diyo sesini kes diyo bana bu aksam yuksek sesle bagiriyo 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Keşke yemeği sen ısıtsaydın sanki hepsi üst üste gelmiş gibi olmuş o da yorgundu heralde patlamış olabilir öyle şeyler git eşine sarıl yat uyu düşünme fazla üstüne gitme sabaha düzelir 
(2,360 puan) tarafından
Ama bu kadar bagirmasina gerek yoktu ki hem hamile oldugum icin bana is yaptirmiyo kendi yemegini kendi isitiyo ayni odadaydik beni kovdu odadan tek yatiyo
tarafından
Onu yapması ayıp olmuş sıkma tatlı canını git rahat rahat uyu yatsin tek boşver
(2,360 puan) tarafından
Oyle yaptim bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Manyaktır boşveerr
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Sen ona kizmayasin diye önden o sana kızmış bence boşver takılma 
(2,360 puan) tarafından
Dedigimde sadece yagliklari sen koydun oraya her zaman aynisini yapiyo kendini hakli cikariyo bu evde kendi bile biseyi bozsa kirsa ben yaptim oluyo
(2,039 puan) tarafından
Kuzum erkekler çok düz varlıklar ince düşünmüyorlar sana şöyle bir örnek vereyim 1 ve 3 yaşında kızlarım var büyüğüne 2-3 defa sehpanın üzerine birşey koyarken biraz ileri koy ki kardeşin düşürmesin dedim çocuk aynen uyguluyor bunu ama eşime kaç defa dersem diyim hala getirip tam ucuna koyuyor geçen gün içi dolu küllüğü masanın tam ucunda bırakmış ufaklık hoop alıp yere attı :)
(2,360 puan) tarafından
Ah ah :(
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ufak tefek şeyler için kırmayın bence birbirinizi. Sonuçta işten geliyor yorgunluk olabilir erkekler da düz düşünür kadın dir  İnce düşünüp ortamı sakinleştiren. (adam olmayana ne etsen boş ) bunud belirtiyim her erkek olarak demiyorum
(2,360 puan) tarafından
Ama bende koca gun evde yoruluyorum sadece erkekler yorulmuyo ki
(6,919 puan) tarafından
Bende yoruluyom. Ama istediğim an oturuyom uzaniyom yiyom iciyom  strese girmiyom.  Erkek  disda stresi var  istediğinde oturma yok  sürekli olarak kontrol ediliyor belkide. Az eş isteny geldimi yapacağımız sevgiy gösterisi bizi yormaz aksine eşi da çok eve bağlar yaşın kaç bilmiyom ama Abla tavsiyesi  diyim
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Valla kırılsa canimiz sagolsun hayatım derim ne o.bana bağırsın ne ben ona yağdanlik bu alınır ama kalp kırılınca zor alınır canim benim o.isten gelmis yorgun görmemezlikten gelseydin 
(2,360 puan) tarafından
Canim kotu bisey bile demedim sadece dedigim onlari neden oteye koydun bu bundada o kadar bagirilcak bisey yoktu ki
(2,598 puan) tarafından
İşte suçluluk ve yorgunluk varmış senden önce bastırmış
0 oy
(619 puan) tarafından
Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmıs. Senin eşinde öyle yapmış. Bosver hormonlarını ziplatma. Hamilelikte gerginlige hayır.. bagirmasi suc bastırmasindan dolayi 
(2,360 puan) tarafından
Aynen aynen her zaman oyle evde bisey kirilsin hemen uste cikmak icin ben yaptim oluyo gel beraber yatalim dedim kes sesini git dedi bende ustelemedim baksin isine
(619 puan) tarafından
Bosver sende ac kanepeni güzelce uyu. Ertesi gün mutlaka tatlı dille konuş ama. Beni odadan koydun cok üzüldüm böyle yapma falan diye
(2,360 puan) tarafından
Bi okuz konusmadan anlarmi buda oyle tatli.dilden anladigi yokki
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Yani sne kötü bise dememişsin zaten ama belli ki eşin tersinden kalkmış o sabah o yüzden yada kafası başka biseye bozuktu senden çıkarmis sanki takma ama canm olur boyle kazalar insanlık hâli
(2,360 puan) tarafından
Isten geldiginde sinirlide degildi geldi optu sarildi ama birden bagirmaya basladi
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Ay oda bişey mi kız benimki de bana gereksiz yere harladı onun yorgunluğundan dır da o ya benim ki neyden.

Evde annemler var ablam babam falan birde eşinin annesi var o ara koltuklar yıkanıyor evde makine gürültüsü balkona çıktım ben eşimin çayını bırakmaya oda içerdeydi ablam suna suna diye bağırdı ben de onu o gürültüyle panik olarka algıladım ve hemen içeri girip noldu noldu dedim eşimde opluma doğru eğikti oğlum tıkandı ağzına bişey kattı sandım korkuyla girdim zaten içeri adam benim noldu noldu deme bir takıldı bana milletin içinde o sesini kes KAP'a çeneni uyarmıcam seni bir daha dedi şimdi de horul horul uyuyor uyumasaydı sorcaktım ona ben çocukların uyumasını bekledim onunda dişi tuttu uyudu bende sonra sorcam hesabını.
(2,360 puan) tarafından
Ama insanin kalbi kiriliyo sonra ozur dilesede bos
(1,615 puan) tarafından
Senin ki diliyo mu benim ki hiç dilemez hatta gelir bana elini öptürmek için uzatır bende öpmem
(2,360 puan) tarafından
Benimkide dilemez mecazen dedim benimkide ustune benden ozur bekler hatali.bile olsa ben konusmadan konusmaz
(1,615 puan) tarafından
Ben susarım işimi yaparım o gelir konuşmak için ama benden özür bekler bende dilemem sonra ben ağlayınca geliyo yanıma sen ağlama sen ağlayınca ben sana kıyamıyorum diyo naaah diyom bende ona karşılık ne diyim valla afedersin :D ama öyle yani kıyamayan insan ağlatır mı
(2,360 puan) tarafından
Aynen caniko haklisin iste anlamiyolar napcan
0 oy
tarafından
Kız hep oyleler onlar..sen Kırsan tonla laf söylerler..kendi kırınca kim koydu bunları buraya oluyo..:-D benim eşimde öylede..
(2,360 puan) tarafından
Bu geceden sonra takmiyorum bile baksin.isine hakli olsa tamam anlicam ama.ne bu yani bugun 12 de mesaiye gitti gunduz aksam 12 de geldi geldigindede yuzunde guller aciyodu beyefendinin beni gorunce cinleri tepesine geldi
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Doktor kendi haline bırak dedi canim boşver kırılan yağdanlık olsun canınız sağolsun 
(2,360 puan) tarafından
Oyle ama kalbi kiriliyo insanin canim ben ona kalkipta bagirmadim cunku
(4,661 puan) tarafından
Suçunu bastırma yöntemleri ilk sırada gelir bu erkeklerde.
0 oy
tarafından
canim surekli ayni konuda dert yaktigin icin demek ki siniri varmis bu konuya ayrica isten gelmis yorgun haliyle yemek isitmis seni de yormamis, ustune de laf isitmis tepkisinin fazla olmasi normal geldi bana.. 
(2,360 puan) tarafından
Canim ne kadar yorgun olsa bile gecenin 2 sinde ucunde kalkip yemek hazirlayan insan kendisi ve yaglik kirilinca sesimi cikarmadim.bile hatta beraber topladik camlari kendisi dedi onun ne isi var orda diye o oyle deyince bende dedim sen koydun onlari oraya sucunu kabullensin
0 oy
tarafından
Olur arada böyle tartışmalar  git yanına öp barış sarıl uyu kocanla 
(2,360 puan) tarafından
Ben ona dedim yatalim gec oldu dedim oda bana dedi kes sesini git uyu dedi kovdu beni odadan zaten odanin kapisinida kapadi haksizken bile 1 .2 hafta konusmaz benimle taaki ben konusana kadar
tarafından
Inatçiymis kocan
(2,360 puan) tarafından
Olsun inat haksiz yere kendini hakli cikaran insanlardan nefret ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 177 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde hazal_06 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 904 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nur esma (5 puan) tarafından soruldu
0 oy