0 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Elimden gelen herşeyi yaptım 8yildir üçüncü bebeğine hamileyim sorun eşim çocuklarımın babası ona bişey olmasın diye dua ediyorum çocuklarım babasız kalmasın diye iyi geçinmeye çalışıyorum huzursuzluk olmasın diye aldatildim kandırıldim dovuldum sovu.l.dm şimdide evde yok çenemin zoruyla bişey yaptırıyorum hiç kafama takmıyordum bgn taktım gelsin konuşacam ne yapmam gerek acaba bıktım usandım artık Allah'tan sabır dileyi dileyi taşıyor bazen 

7 Cevaplar

0 oy
(452 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah evlatlarının acısını göstermesin eşinede hidayet versin cnm, güzel güzel konuşmayı dene eşinle. Boşansan bi dert boşanmasan ayrı dert cnm, ailemden biliyorum bende kavgalı ortamda büyüdüm babam içip içip kavga ederdi döverdi annemi, bi çok kez ayrılıp barıştılar böyle böyle iyi kötü 20 yıl yaşadılar en sonundada kesin ayrıldılar, birlikte oldukları zaman ayrılmalarını istiyordum ayrı olduklarındada hem annem hem babam yanımda olsun bi evin içinde yaşayalım istiyordum. Büyüdüm evlendim ana oldum ama ne kdr kötü olursa olsun bazen babamın gölgesine bile ihtiyaç duyuyorum. :(

(117 puan) tarafından
Evet haklısın canım ne olursa olsun bnm cocukrim başkasına baba diyemez bu saatten sonra iki oğlum var biri yedi biri beş yaşında kızım olacak şimdide onuda ben kendim için yaptım çocuklarım için yaşıyorum bazen eskiler aklıma gelince üzülüyorum ama genelde iyiyim yani mutlu olmak elimizde
(452 puan) tarafından
İnşallah herşey yoluna girer, mutlu mesut bi hayatınız olur cnm.
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
Canım hata sende ilk çocukta adamin böyle oldugunu illa biliyodun peki sonradan niye hamile kalıyorsun sanada yazık cocugunada yazık 
(117 puan) tarafından
Üçüncü olmadan boşanma davası aciyrdum ailem kabul etmedi öyle kaldı
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bazı küçük kavgalar tartışmalar herşey belki çekilir de aldatılmak en zor şey. Allah göstermesin zaten eşim öyle biri değil ama öyle bişey olsaydı çoktan boşanırdım 
(117 puan) tarafından
Allah'ım korusun ben hiç beklwmiyrdm çok guveniyrdum sok oldum çok şaşırdım atlatamadm asla beklemiydum
0 oy
tarafından
Çocukların bunları görüyor sence zdaha mı iyi oluyor mutsuz anne mutsuz çocuk demektir evde ne görürse onu öğrenir 
(117 puan) tarafından
Belli etmiyorum canım çocukların yanında bişey demiyorum desemde çocuklar duyacak diye odu kopuyor şimdide aklıma geldi sessizce agliyr m kendimi yalnız hissediyorum yoksa umrumda değil kocam fln
tarafından
Valla kimse sınanmadığı bişey üstüne yorum yapmamalı Allah yardımcın olsun herşeyi geçtim aldatmak mayasızlıktır inş bir kapı açar Rabbim sıkıntıların biter
(117 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun herkes bir yerlere geliyor ama sor bakalım nasıl geliyor dimi neler geliyor başına ama en büyük düşmanlarımız hemcislerimz malisef
0 oy
tarafından
Hata senin kuzum sen herşeyi yutmusun ve susmusun susma aldatilmak o kadar kolay birşey değil yani sindirme bu yapılanları ve hala da aldatilmis ıhanet edilmiş bi KADIN olarak hala o eşin denen pislikten çocuk yapiyorsan dert yanmayacaksin canım k.b ama öyle olduğunu biliyorsun hala çocuk yapıyorsun yapma böyle sustukça bi yerleri kalkıyor bi erkeklerin emin ol 
(117 puan) tarafından
Haklısın canım doğru söylediklerin
tarafından
Canım alınma ama gerçekten öyle yani daha da o adamı düşünüyorsun oluruna bırak ne yapcan öyle adamı takma ayrıl gitsin yani çocuklarını düşünüyorsun evet ama eşinin yaptığına bak
0 oy
(1,379 puan) tarafından
8 yıl boyunca bu adamı çözemedin mi kardeşim adama nasıl güvenip hâla 3. Çocuğu yaptın ailem kabul etmedi diyorsun ailenin suan tuzu kuru olan sana oluyor neden kendi ayaklarının  üstünde durmuosun 1 loKma ekmek için değer mi bunları cekmeye bu kadar olanlara rağmen hala o adamla nasıl aynı yatağı paylaşıp çocuk yapabilion  
(117 puan) tarafından
Cozdum canım çözemez olurmuyum aile destek olmayınca meslek te olmayınca susma moduna geciyrsun susunca hiç sorun çıkmıyor biliymsn üçüncü cocuguda kendim için yaptım kızım olsun diye çünkü bu adamı ömrümün sonuna kadar cekecem bir defa döndüm boşanmadan alalhim com şükür kızım olacak deli gibi çok seviniyorum ona
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Aynen canm bende 3.ye gebeyim dövüldum aldatildim ama elim kolum bağlı bir çıkış yolum yok annemle aylardir konuşmuyoruz zaten annem bosanirsan 15 güne geri yollarım dedi cikmazdayim tek Rabbime siginiyorum
(117 puan) tarafından
Allah sabır versin cnm kordonlari baglatacam bu sefer başka çare yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 133 göst.
6 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 240 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 321 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu