0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
4.5 aylik bebegim 3.5 ay gaz sorunu aşırı çektik. 1 aydir gaz soruni yok ama hiç susmuyir. Gece uyanmazken. Son 1 aydir 10 kere kalkiyor. Memede uyuyor. Indirince uyanip agliyor. Gündüz hep kucağımda. Dönmeyede başladı. Tek bırakamıyorum ne temizlik bulaşık hic bisi yok ramazan geldi yemek yaparken 100 kere gidip ceviriyorum. Cok yoruldum. Banyo lavabo lüks benim için. Kucakga aliyorum durmuyor. Indiriyorum durmuyor. Tv asla izletmem dedim yok mecbur aciyorum oda 15 dk izleyip aglayip kaldir diyor. Oruc  nezman düzelecek. Atak haftasinin bitmesine 2 gun kaldi ne gecem belli ne gündüzüm. Hic anneligi böyle hayal etmedim. 

10 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Zamanla geçiyor hafifliyor . Şuan tamamen düzelmedik ama büyüdükçe derdini anlamaya başlıyosun zaten 16 aylığız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu zamanlar da geçecek relax ol canım biraz annelik demek biraz da soğukkanlı olmak demek rahat sakın relax
0 oy
(1,776 puan) tarafından
19 aylık ve tuvalete birlikye gidiyoruz canım. Banyo çok lüks eşim evde olduğu zamanlarda  yapabiliyorum anca
0 oy
(161 puan) tarafından
Tek değilsin büyüme atağı bunlar 4ayda başlar bir ay sürer belki oğlumda aynı olmustu ama çok sürmedi bu ay 1 yaşına girecek eski hallerinden eser yok şimdi 
0 oy
tarafından
Canm ben kuvvetine bi yastık atıp mutfağa götürüyordum öyle iş yapardım bide bebeğinde nazarda vardır rukye ayetleri dinlet bol bol orada çocukları sakinleşmesi için ayetler var dinlet

Ayağından da patiği eksik etme
0 oy
(480 puan) tarafından
Resmen benim bebeğimi anlatmışsınız.  Sabaha kadar kırk kere uyandı sanırım. Ne uyuyor adam akıllı ne emiyor ne oynuyor.  Hep mızmız hep yanında olayım istiyor.  Sözde iki gün var atak haftasının bitmesine ama ben biteceğini sanmıyorum.  
(446 puan) tarafından
Aynen 2 gün var ama bittim bu atakta hic susmaz mi sussun diyr surekli göğsüm agzinda
(480 puan) tarafından
Bulunduğunuz yerde hava güzelse dışarı çıkarın parka götürün.  Bebek arabasında dışarıyı seyrederek uyuyor bazen benim bebeğim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Aynısıydi kozim belii fazlasi var eksigi yok. 

Simdi17 aykik bi tik daha iyi ama dis vakti geldi yine öldürüyor beni.
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Bizde gectij canim o zamanlardan ilk donmeye basladingda gerçekten cok cok zor oluyor tejrar dönemiyor hep cevir cevir oyun halisi beni kurtarmisti canim. Tavsiye ederim. 
(446 puan) tarafından
Aldim oyun halisi ama ordada ters dönüyor ayagi piynonun altinda kaliyor
0 oy
tarafından
Benimki de bu ayın 6'sında 4 aylık olcak dediğin gibi 4 ay atağı diş çıkarma derken bittim ben ne uyku ne birşey sinirimden ağlıyorum.
(446 puan) tarafından
Ayy sorma basimin agrisi 1haftadir devam ediyor geçmiyor sinirden

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 512 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 222 göst.
0 oy
8 cevap 275 göst.
0 oy
11 cevap 300 göst.