0 oy
640 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından
Hep duyduğum şey başıma geldi okadar zor ve korkutucu bir durum ki resmen evime hırsız girdi hiç tanımadığım bir adam eşyalarına elledi odalarda dolaştı okadar korkutucu ki hala korkuyorum aslında kızlar olay şöyle gelişti ben kaynamlara yemeğe çıktım kaynanam üstte oturuyor neyse yedik içtik eşimle eve geldik anahtarı kapıya koyduk kapı kilitliydi icerden kilitlemisler kapıyı neyse zorla açtık bı baktım evim her yerim darmadağın herşeyi dökmüşler evim okadar kötü bir durumdaydiki korkudan karnıma ağrı girdi bahçe kapıdan girmişler kapımı kirmislar ve bahçedeki uzun Demirören kırıp öyle gitmişler kisacasi zor durum Allah kimseye göstermesin okadar üzgünüm ki bir okadar korkuyorum 

19 Cevaplar

+3 oy
(704 puan) tarafından
Ayy gecmis olsun bununla canım sakin oll siz iyisiniz ya şükür
-Reklam-
+3 oy
(1,204 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm bişey çaldılar mi 
+2 oy
(6,821 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
+2 oy
tarafından
Allah dan sen evdeyken girmemiş o daha beter kuuzmm adam gelip uyumadigini biliyorum dedi bana ve evi karıştırdı nasıl açarım gözlerimi evet uyunuyordm korkudan öylece bekledim
(8,313 puan) tarafından
Sukur kı ırzına namusuna göz dikmemiş
tarafından
ay hatice bayilablrdm ben:)
tarafından
Yanımda zaten makas vardı bsy yapsaydı eğer gözumu karartip deşrdim heralde :)) bayilmadim malesef o an o korkudan sessizce kaldm
tarafından
zor ya Allah göstermesin kimseye gene ucuz kurtulmussun verilmis sadakanz varms
tarafından
Aynen öyle canım
+2 oy
(342 puan) tarafından
Gecmiş olsun canım allahdan size bi zarar vermemiş cana gelecegine mala gelsin peki neler almışlar
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm allah sabır versin inşallah çok şey almamislardir
0 oy
(117 puan) tarafından
Geçmiş olsun iyi bari sen evdeyken gelmemiş en çok korktuğum şey Allah korusun bunlar herseyi göze alarak çıkıyor yola Allah'ım koruusn
0 oy
(576 puan) tarafından
RABBIM sizi korumus ki si yokken girmisler gozleri kararmis bunlarin birsey almuslar mi peki
0 oy
(32 puan) tarafından
Bundan yaklasik 4 sene önce aynı şeyi bende yaşadim. Benimkinin en kötü tarafi da ben doğumdayken girmiş hirsiz evime. Birde sezeryan olmuştum. Dikişli bir halde eve kucagimda bebekle bir geldim ki heryer darmadagin. Bebeğimin özenerek yikayip ütüleyip hazirladigim kıyafetleri yerde ve camurlu ayakkabilarla herseye basimişlar. Doğuma suyum geldigi icin ani gitmistim. Alyansim bile evde kalmisti ne buldularsa alip gitmişler. Ağız tadiyla bebeğimin heycanıni yaşayamamıştım. Birde tabi o evi o halde toparlamasi var. Allah kimseye yaşatmasın. Çok kötü bir durum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım allah yardımcın olsun 
0 oy
(4,760 puan) tarafından
Allahtan sen evde yalnız değildin bir şey almış mı götürmüş mü iyi misin kuzum 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım sabah namazına kalktıgımda okumuştum senim postunu nasıl etkilediyse rüyamda bizim eve de hırsız girmişti 
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Geçmiş olsun allahtan evde değilmişsin 
0 oy
tarafından
insallah degerli bir sey yoktu evde 
0 oy
(645 puan) tarafından
Allahım bi daha yaşatmasın kötüye fırsat vermesib Allahtan evde yokmuşsun 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim 
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Cok geçmis olsun:(

0 oy
(6,361 puan) tarafından
Gecmis olsun canm degerli biisey calmislar mi?
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 255 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elif2011 (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 117 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 846 göst.