0 oy
429 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (6,978 puan) tarafından
1 hafta önce filan post açmıştım sinoz işe yarıyor mi diye, Allah ondan razı olsun ismini hatırlamıyorum ama burdan birisi expigment önermişti. Bazı arkadaşlarda yan etki yapmış, kızarıklık filan ama bende çok şükür hicbir yan etkisi olmadi ve inanın 4 5 günde bile gözde görülür şekilde lekelerimin rengini açtı... expigment 2% aldik eczaneden, önce korkudan günde 1 kere sürdüm, 2 gün baktım yan etki yok sabah akşam sürmeye başladım. Belki aranızdan birilerinin işine yarar ama tabi yine de en iyisi doktor önerisiyle almak...fiyati da 15 tl. Umarım ilerki günlerde daha da açılır lekelerim :)

4 Cevaplar

0 oy
(732 puan) tarafından
Cnm bende kullandım hemn yapmıyor o kızarıklığı halen evde duruyor zaten 
(732 puan) tarafından
10 gün kadar sonra cnm olmaya başladı dışarı çıkarken o şekilde çıkılmıyordu dewam edemedim ama diyorum ya o kırıklıklar gidince harika bişey çıkıyor ortaya. Ben aslında tekrar kullana bilirim
(6,978 puan) tarafından
Yani 4 5 günlük sonucu bile beni mutlu etti açıkçası...Bakalım 2 haftadan fazla.kullanmayi düşünmüyorum zaten aşırı tahriş olmaması için, çıkarken güneş kremi sürmeye başladım...sonucu merak ediyorum:)
(732 puan) tarafından
Sabırlı olursan güzel bir sonu alırsın ama kızarırken bırakma
(6,978 puan) tarafından
InsaAllah canım teşekkür ederim
(732 puan) tarafından
Ne demek cnm ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız bende daha tik yok ya 4 olanı almıştım ben :ermm:

tarafından
işte bende ona şaşırıyorum kız sen heryerine mu sürüyorsun yokda lekeli bölgelere tek mi

Yok beyaz tenliyim bir kaç güneş lekem var o kadar canım
(6,978 puan) tarafından
Ilk 2 gün sadece lekelere sürdüm, baktım yanma kızarıklık yok zaten yuzumun hemen hemen heryerinde azda olsa çil var, yüzümün geneline sürüyorum
tarafından
Benim de çiller var bende komple sürüyorum

Bakalım 1 ay sonra tekrar konuşalım
(6,978 puan) tarafından
InsaAllah işe yarar sendede canım
tarafından
Inşallah kuzum
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Hangi bölge için canım bahsettigin krem ??   Sivilce lekelerine de iyi geliyor mu ?
(6,978 puan) tarafından
Yüzüme sürüyorum canım ben, yüzüm deki gunes lekesi, çillere, sivilce lekesine hepsine sürüyorum, sivilceyi biraz daha geç açacak gibi
(2,028 puan) tarafından
Teskkur ederim canm sağol bide ben doktoruma soryim bari :))
(6,978 puan) tarafından
Rica ederim canım:)
0 oy
(46 puan) tarafından
Ben siberianwelnessin ürünüyle tanıştım tavsiye üzerine. Memnun kaldım ve şuan danışmanlığını yapıyorum. Satmak için demiyorum 36haftalkk hamileyim ve cilt lekelerim çoktu. 15gunde gözle görülür değişim oldu. Yardımcı olmami isterseniz Instagramdan siberianwelness Songül sayfasına bakabilirsiniz
(866 puan) tarafından
Ne kadar fiyati
(46 puan) tarafından
Leke için gece maskesi 45 TL leke için nemlendirici 45 TL. ikisini kullandım ekstradan yüz temizleme jeli ve tonikle destekledim

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 106 göst.
18 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 166 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.