0 oy
653 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kaynana derdi 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim birbirlerine destek olmuslar kardeşini yaninda istiyor. Bu durum seni neden kızdırıyor ki?
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence kaynanan hakli , ona zamanında el uzatan bacısı olmuş , 

Bence kendini kaynanin yerine koy bacın seninle geldi diye eşin yada kaynanan yüz asarsa ne hissedersn

0 oy
(471 puan) tarafından
Canım kötü günlerinde birbirlerine destek olmuşlar bence karişma sen kaybedersin
0 oy
tarafından
Canım kaynanan geliyorsa zaten baş başa olmuş olmuyor sunuz o yüzden teyzesine laf söyleme bence bide niye yemeğe gezmeye kaynananla gidiyorsunuz ki
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bence sen haklısın heryere kaynanan çağırıyorsa eğer sizinle gelmemeliydi tabi bu benim düşüncem bende sinir olurdum surat yapardım ama bir kere gelip eşin kaynanan seninle yemek yediyse bence normal sürekli böyleyseniz haklısın
0 oy
(86 puan) tarafından
Ya teyzeyi boşver asıl kaynananın sürekli kuyruk gibi peşinizde ne işi var? Asıl sorun bu bence. İkisini de takma peşine kaynanan gelmezse ekürisi de gelemez. En güzel çözüm bu ve bence çok haklısın ördek ailesi gibi her yere birlikte gitmek ne mana yani hiç istemem öyle şeyi ve kabul de etmem zaten. Çekirdek ailemle gezmek istiyorum ben sülalenle değil demen lazım kaynanana. Ama belli ki sindirmiş sizi karı koca. 
0 oy
tarafından

Kaynanaları hic sevmem ama KAYNANAN HAKLI BENIM KARDESIM BENIMLE GELSE KAYNANAM SURAT ASSA BENIM DE ZORUMA GIDERDI KADININDA ZORUNA GITMIS 

BEN KAYNANAMI HIC SEVMEM O DA BENI SEVMEZ KAYNANAM BANA SAYGI EDER OGLUMUN EŞISIN DER BEN SAYGI DUYARIM ESIMIN ANNESI DIYE 

BIRAZDA KARSI TARAFI GOZ ONUNE ALIN ENPATI YAPIN LUTFEN 

SEVMEK ZORUNDA DEGILSIN HOSUNADA GITMEMIS OLABILIR AMA SAYGI DUYMAK ZORUNDASIN KENDINDEN SOGUTMA DERIM

tarafından
Mecbur öyle yapacam
0 oy
tarafından
Bak sende diyorsun kaynanamin bacisindan başka kimsesi yok diye . Demekki onunla mutlu oluyor onunla huzurlu hissediyor kendini .  
tarafından
düzenlendi
görmek
tarafından
Sende haklısın tabi
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canim sende haklısın bence Kayınvalidende, ama siz niye eşinle başbaşa çıkmıyorsunuz ki yemeğe...Kayınvalidende bağışıyla çıksın, siz bakın keyfinize
0 oy
tarafından
Gelince size bir zararı yoksa gelsin 
0 oy
tarafından
Bence kaynanan hakli zamanjnda hep yardimci olmus madem kimseyi istemiyosun kocanla bas basa gidin yemege agzinizin tadida kacmaz
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Beraber çıktığımız yemekte kaynananın ne işi tam gelir ama her seferinde siz kaynananla olmak zorunda mısınız kaynanani cagirmayinnbteyzede gelmemiş olur 
tarafından
düzenlendi
canim
(7,441 puan) tarafından
Hiç te mecbur değil bir olur iki olur sizin hiç özel hayatınız yokmu bu tamamen senin kocanın suçu alacak seni takip koluna çıkacak herşeyin bir yeri zamanı var sürekli beraber takilacaksaniz niye evlenmiş kocan burda o teyzenin hiç suçu yok ona bosuna sürat yapmışsın
0 oy
(636 puan) tarafından
Eee sen onsuz bir yere gitmeyecegini bildigin halde kayinvalideni cagirmissin.bacısının gelmesi de olağan zaten.sasirtici bir durum degil ki. Surat yapman cok ayıp olmus. Istemiyosan kaynanani da cagirma esinle yalniz cik disari
tarafından
düzenlendi
Aynen
0 oy
tarafından
Haksız olan sensin bence. Rahatsız oluyosan da kayınvalidene cagirmadan mudahale etseydin düşünceni direk dile getirseydin bu kez de ailecek olalim anne bi dahakine cagirirz teyzemi diye. Surat yapman ayıp bence ki kadinin bu durumdan haberi bile yok teyzesinin suçu ne?
tarafından
düzenlendi
Canim
0 oy
(605 puan) tarafından
Kuzum siz şimdi beraber eşinle olunca sizin yanınızdada tek kalmamak için yapıyordur aslında bu senin için daha iyi aslında tatile bile qittiğinizde sen eşinle sağ sol dolanırsın oda kardeşi ile oturur yada oda kardeşi ile qezinir iyi tarafından bak. Bence kayınvalidenin yanlız kalmaması senin içinde daha iyi bırak sende eşinle mutlu olmanın o ortama ayak uydurmaya bak eminim ki daha çok mutlu olcaksın 
tarafından
düzenlendi
E tanan
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Keşke eşine söyleseydin ikimiz olalım diye

Eşinde anlamadıysa onların haberi yokken odanızda tartışsaydın

malesef kaynanan hakli
tarafından
Eşim anlamaz ne olmuş gelsinler der
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Bence siz haksızsınız. Gelsin kardesi ne olacak. Basına gelmeyen bilemez. Kadın her derdini sıkıntısını kardesiyle gidermiş bi nevi onu sag kolu gibi görüyor. Öyle küçük seyleri kafanıza takıpta bosa ne kendinizi nede ailenizi üzün. 
tarafından
düzenlendi
isterki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 157 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 343 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde xzuleyhaaa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 482 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu

378,278 soru

11,322,371 cevap

34,769 kullanıcı

...