0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (901 puan) tarafından
Bugünüme yine şükür ediyorum ama bazen doluyorum taşıyorum..

Daha öncede paylaşmıştım sizinle hastalıklarımı

Zor dönemler atlattım çocukluktan bugüne kadar hep hastalıklarla uğraştım hiç bi zaman normal.bi insan gibi olamadim .bronşit zatürre astım yıllarca tedavi gördüm.hastane köşelerinde. Sonra lise cağına geldim 1yil.her şey çok güzeldi sonra yine tepetaklak oldu. Lise 2de hidrosefali olduğumu öğrendim ama durmuş hidrosefali dendi.sonra bacaklarım çok gucsuz hala bile biraz yüksek bi yere çıkamıyorum o güç yok bacaklarım da.yaslilardan beterim yani.belkide hidrosefaliden kaynaklı bilmiyorum.geldik bugünlere hamileyim oda zor oldu 1yil zehir ettim kendime sonunda oldu 23.haftaya girdik korkularım.her geçen gün artıyo.nefes alamıyorum sırt üstü zaten asla yatamıyorum nefesim kesiliyo.dogum yapabileceğimi hiç sanmıyorum nefesten dolayı normal.dogum.yapamam hidrosefalide omurilikle alakalı olduğu için belden uyusturmada olmaz ki olsa bile felç durumu olur..en çokta bugün üzüldüm. Çok.sukur bebegim gayet sağlıklı hiç bi sorun yok.kardiyoliji kalbine detaylı baktı normal çıktı.ama sırt üstü yattım diye saniyesinde nefesim kesildi kızardım ölücem sandim annem yanımdaydı nefes alamıyorum dedim oda korkuttu rengi gitti :( öyle böyle dayanmaya çalıştım ama çok çok.zor oldu.kadin doğum doktoruma göründüm nefes alamıyorum vs dıe göğüs doktoruna yönlendirdi oda fis fis verdi. Şimdi ona başlıcam. Haftalık çok zor her dua ettiğimde inşalalh bebegim hayırlı sağlıklı olur diyorum .ben çok çektim hastalıktan inşallah bebegim sağlıktan çekmez...belki karman çorman yazdım ama hayatım sağlık konusunda çok zordu o gunler aklımda hep.gerci hala yaşıyorum sorunları...herkesin illa bi sınavı vardır kendine göre zordur ama ben çok yoruldum artık :'(

3 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
İnsanım can ağrısı olunca tüm huzuru kaçıyor Allah yardımcın olsun inşallah doğumdan sonra kendine iyi bakarsan vucudun biraz olsun toparlar rahat edersin inşallah
(901 puan) tarafından
Amin inşallah canım..tamam ben üzülür ağlarim geçer ama benimle beraber annem babam çok uzuluyo ben en çok ona kahroluyorum
(4,040 puan) tarafından
Stres yaptıkça baş etmen zorlaşacak hani uzaktan stres yapma demesi ne kadar kolay değil mi. Ama insan stres yapınca beyin damarları sıkarmış damarları sıkınca da kan dolaşımı her zmankine göre daha yavaş olurmuş. Kan dolaşımı yavaşlayınca kan bekleyen organların işleyişinde bozukluk olurmuş. Evladınız için güçlü durmaya çalış ne güzel anne baban da arkandaymış. Zor bi imtihanın var doğumdn sonra hücreler yenileniyor derler hastalık çeken insanlar için. İnşallah şifa olur
(901 puan) tarafından
Aminnn inşallah benim umudum da o yönde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum allah sana da bebeğine de şifa versin benim de bir çok sağlık sıkıntı var senelerdir doktorlardan çıkamadım hala devam ediyor rabbim bebeklerimize sağlık versin 
(901 puan) tarafından
Amin cümlemize rabbim sifa versin nerde varsa .benim de şuan tek tesellim bebeğimin sağlıklı olması
0 oy
tarafından

Cnm çok geçmiş olsun derdi veren Allah dermanı da verir evet çok zor gerçekten seni çok iyi anlıyorum.

Bende rahatsizm 2 yaşımdan beri hastayım çok korkuyrm rabbim şifa versin bizlere :(

(901 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım. Isyan etmek istemiyorum her seferinde alışıyorum yola devam ediyorum bakıyorum başka  bi hastalık cikiyo yinede çok şükür..en azından şu bacaklarım güçsüz olmasaydı çok sorun oluyo benim için otobüse bile çok zor biniyorum sonra yere oturunca zar zor kalkiyorum ..bide bebek olunca napicam kafam allak bullak

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 396 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nrgz (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 477 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaan22 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 232 göst.