0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (770 puan) tarafından
Bu dünya nasıl bir yer oldu yasamak istemiyorum artık resmen ama bi kızım var onun için mecburum o kadar kötü haberler çıkıyor ki duymussunuzdur zaten bi daha açmak istemiyorum şu dünyaya bir çocuk daha getirmek istemiyorum hele ki kiz çocuğu asla sonra virüsü ekonomik krizleri, iklim değişiklikleri kasım ayı bitti hala doğru düzgün yağmur yağmadı ne olacak halımız bilmiyorum artık hiç mi iyi bisey duyamiycaz çok yoruldum artik kötü şeyler duymaktan da görmekten de bazen kızıma bakıp ağlıyorum özür diliyorum seni böyle bir dünyaya getirdiğim için diyorum Allah sonumuzu hayır etsin.

9 Cevaplar

0 oy
(8,541 puan) tarafından

Aminn.

Fe eyne tezhebun ? ( bu gidiş nereye ):'(

-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Bende o psikolojideyim nasil korurum kizimi kara kara dusunuyorum 
(770 puan) tarafından
Şimdi küçük hep yannda ama ilerde büyüyünce dışarı çıkmak isteyecek arkadaslariyla gezmek isteyecek belki üniversiteye şehir dışına gidecek ben nasıl gondericem
(446 puan) tarafından
Aynen cocugu eve kapatamazsin ki sevmicek beni baskici dicek belki ama devir cok kotu
tarafından
Küçük büyüsün diyoruz büyüyünce de riskli erkek çocuğu yetiştiren annelere vicdan empati ahlaklı yetiştirmek nasip etsin bizde kızlarımızı korumak zorunda kalmayalım İnsAllah mevlam korusun tüm yavruları
0 oy
(643 puan) tarafından
İçim daraldı uygulamaya girdigimden beri savaşın başlangıcı sanırım artık
(770 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır eylesin gerçekten ya
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Siz iyi bir insan yetiştirirseniz dünya yasanilabilir olur 
(770 puan) tarafından
Yetişebilseler keşke kötüler hep yok ediyo iyileri o yüzden kötülükler cogaliyo Allah herkesin kalbine merhamet versin
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Aynı durum bndede var ne oğlum ne kızım büyüsün istemiyorum hep böyle eteğimin dibinde olsalar keşke
(770 puan) tarafından
Allah hepimizin evlatlarını korusun kötü insanlardan
(2,054 puan) tarafından
Amin ecmain canım önce Allaha sonra bizlere emanetler ikisinide ne konuya ne de akrabaya bırakıp bir yere bile gitmiyorum gidemiyorum
0 oy
tarafından
Aynı duygular içindeyim. İçimi tercüme etmişsin Allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
tarafından
Bende paranoyak oldum elınde kılıçla bırı bizi mı deşer, havaya ateş açan bırının kursunu mı gelır, içen sataşır mı düye elımde bıber gazıyla dolaşıyorum 
0 oy
tarafından
Oğlan kız fark etmiyo artık..böyle bir çevre yüzünden kardeşimize akrabamiza guvenemez.olduk..cocuklarimiz eve kapatır olduk..sürekli kontrl eder olduk..en büyük korkum bu bbenimde..bir oğlum bir kızım var..hadi ooglum kendini savunabilir belki diyorum kızım .kısıtlasam.bir dert kısıtlamasam bir dert..yarın bir gün akşam dışarı çıkmak istese nasıl izin verrim diyorum. .sonra baskıcı aile olupta bizden nefrt ederse  yada bizden uzaklasirsa diye çok korkuyorum ..halimiz halndegil gidişat iyi degil..
0 oy
tarafından
Kıyamet kopsa da hepimiz rahatlasak

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,036 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 204 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 241 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 114 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde hazal_06 (15 puan) tarafından soruldu

377,756 soru

11,306,111 cevap

34,733 kullanıcı