0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sinirimden oturmuş ağlıyorum şuan  benim oğlum 20 aylik gecenin bu saatinde kalkiyor tamam normal her bebek kalkar uykusuzluğa da razıyım  her gece değil bazı geceler altını temizliyorum kucağıma alıyorum seviyorum acikmis olabilir  diye yemek veriyorum ağzından geri çıkartıyor  ve durmadan bağırıyor agliyor ağlarken beni duymuyor susmuyor sakinleştirmeye çalışıyorum aynı dikkatini dağıtmaya çalıyorum aynı durmadan bağırıyor  agliyor tükendim artık bugün öğle arası yemek yiyorduk elini tencere ye atı ben izin vermedim annem çiz dedim başladı ağlamaya kizlar öyle Bi bağıra bağıra ağladığı yan tarafında oturan  kadın geldi kapıyı çaldı  Bi çocuk bu kadar ağlamaz niye agliyor dedi anlatım  yani bebeğim öyle agliyorki sanki icerde  onu dovuyormusum gibi   sonra oğlum kadını görünce daha çok ağladı kadın bana baktı gitti kizlar napmaliyim bana yardım edin ne yapıyorsam olmuyor düzelecek gibi değil  artık ben böle anlamalarını tahmul edemiyorum sesi başıma giriyor  konuşmak desen hiç yok  herseyi ağlayarak istiyor gece 20 defa şu içmek için kalkıyor   hasta değil Bi yeri de ağırlıyor eminim  ama niye böyle yapıyor gece gündüz halim böyle  durmadan agliyor 

5 Cevaplar

0 oy
(603 puan) tarafından
Kulağına elinle bastırdın mı belki kulak ağrısı var o hırçınlaştırıyor. Onunla tiz ve göz hizasına inerek güler yüzle sürekli konuş. Anlamasa da konuş. Ağlamaya başladığı zaman aaaa oğlum biliyor musun ben bir kuş gördüm hem de sarrııı gibi ilgisini çek. Pür dikkat seni dinleyecek ve dinlemeyi sevecek emin ol. Sürekli konuş onla ama kesinlikle sakin ve ilgi çekici ses tonuyla.
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Benim kız da gümdüzleri maalesef aynı 14 aylık olacak, her şeye çığlık kıyamet naaıl başa çıkarım bilmiyorum
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Benim çok sevgili 15 aylık kızımı anlatmışsın sanki. Bir iyi bir kötü ama genellikle kötü. Yani sürekli bağırarak ağlıyor geceleri sayamadığım kez uyanıyor. Doktora da götürdüm büyüme atağı dedi. Yani 2 yaş sendromu. Benimki biraz erken Başlamış maalesef. Ben öyle çok bağırdığı zamanlarda tepki vermiyorum kendi kendine ağlayıp duruyor yerde tepiniyor ağlarken. Biraz sakinleşince ilgisi dağılsın diye bişeyler yapıyorum. Komşulara gelince ben o yönden galiba biraz şanslıyım çünkü karşımda da altım da üstümde de çocuklu aileler var bu yüzden halden anlıyorlar. Ama siz boşverin komşuları onu bunu. Onlar rahatsız olmasın diye çocuğun ağzını mı bantlayalım yani napalım? Bırakın şikayet etsinler çocuk bu 
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Ah cnm buyudukce zorlasiyolar benim oglum da 16 bucuk aylik 4 azı dis çıkardı hala da çıkacak disler var köpek ve arka azilar 1 haftadır orta ve işaret parmakları agzinda emiyor kasıyor ısırıyor nasıl unuttrcam bilmiyorum yemek bile yemiyor sırf bu yüzden kasigi itiyor parmak bagimlsii oldu netten bakıyorum dis çıkardığı için oyle rahatlayabiliyormus o yuzden müdahale etmiyorum ama nereye kadar gidecek böyle bilmiyorum 2 yaş sendromunda olabilir cnm Allah yardim etsin hepimize 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 97 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 183 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 445 göst.
24 Şubat 2020 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 764 göst.