0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından

Selam kizlar biz 15+3 haftalik olduk hamile oldugumu bu zamana kadar hep gizledim ilk gebeligimde bebegi kaybettm onun korkusuyla daha simdi gebe oldugumu cevreme soylemeye basladim siz ne zaman soylediniz ? :)

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sevdiğime hemen sevmediğime hic
(983 puan) tarafından
Ben aileler haric herkesten gizledim ztn gurnettym burda kimsem yok
tarafından
Hayırlısı olsun canim rabbim kucağına almayı nasip etsin korkma duyan duysun cani veren ALLAH ömrünü uzun etsin
(983 puan) tarafından
Sagol canim insallah
-Reklam-
0 oy
(88 puan) tarafından
Valla ben 14 haftayı doldurdum sonra söyledim tabi annsm biliyordu hamile oldugumu
(983 puan) tarafından
Benimde aileler biliyodu canim ama herkese demedik
(88 puan) tarafından
Ben baya geçti sonra söyledim
(983 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Testen hemen sonra ☺️☺️☺️
(983 puan) tarafından
Bende ilk gebeligimde oyle yapmistm snr kaybedince herkes hala hamile saniyodu yaziyodular bebek napiyo fln diye icim daha cok yaniyodu
0 oy
(1,025 puan) tarafından

Öğrenir öğrenmez herkese 3 haftalıktı :D

(983 puan) tarafından
Insan herkesle mutlulugunu paylassn istiyo tabu
(1,025 puan) tarafından
Şmdi 34 hafta olduk bi sorun olmadı şükür içini ferah tut canım
(983 puan) tarafından
Allah kucagina almayi nasip etsin canim
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Cift cizgiyi gorunce ☺️☺️☺️
(983 puan) tarafından
Acelecimisn kiz ama insan sevincini paylasmak istiyo tabi :)
Valla icimde tutamam ben ☺️
(983 puan) tarafından
Iyi yaapmissin kiz kuzey bebek napiyo alistiniz mi birbirinize ?
Cok pis alistik ☺️ oglum bensiz durmuyo surekli kucagimda besige biraktimmi uyaniyo nasi unutturcam bilmiyom:((
(983 puan) tarafından
Ne guzel canim bu gunlerin tadinu cikar bence :)
0 oy
tarafından

Bende ilk ikizlerimi kaybettim. Hani hamile kalirsam tekrar dogana kadar cevremde her kese bisey yok deyicem. Karnim sisince adet olmuyorum, o yuzden değicem. Doguma gidince de aaaaa bebek geliyomus deyicem. Anlaşilan ben de artik pamuk yurekli birisi olmuyacam. Ellerde ne diller varmis bi bilsenizz. Hepsinin agzini buzup dikesim varr. Saglikla al kucağina canim benimm insAllahh <3

(983 puan) tarafından
9 haftalikti kalbi durmus canim normal kontrole gidince ogrendik yikildik tabi Allah kimseye yasatmasin cok zor o kadar alisiyosun ki icinde seninle olduguna birde kurtaj oldum icerde parca birakmislar bir hafta iltihaptan hastanede yattim tekrat kurtaj oldum gurbetteyim esimden baska kimse yok tani ailesi var onun ama kendi anana babana kimse benzemiyor canim 7 ay sonra tekrar hamile kaldim
tarafından
Cok sukurler olsun canim. Rabbim kucagina almayi nasip etsin
(983 puan) tarafından
InsaAllah canim Rabbim isteyen kimsenin kucagini bos birakmasin sen simdi hamilemisin?
tarafından
Hayir canm 2 ay daha olmadi bebeklerimi kaybedeli
(983 puan) tarafından
Allah hayirlisini versin bundan sonra canim
0 oy
(360 puan) tarafından
Ben hastalandim hamileligimide o sekilde ogrendim ben esim ve kayinvalidem gitmistik hastaneye icerde doktor hamile oldugumu soyledi tabiz esimle bi sok gecirdik cok istiyoduk ama hep umitsizlik vardi icimde odadan ciktik ellerim titriyo resmen kayinvalidem yuzume bakti anladi zaten aglamaya basladi gece saat 3 tü ablalarimi aramis hep herkezi ayaga kaldirmis büşra hamile diye 4 haftaliktim o zamanda
(360 puan) tarafından
Tabi zaten benim eger kayinvalidem soylemeseydi biz ezimle daha oncede konusuyoduk hamile kalirsam 3 4 ay boyjnca hic kimseye soylemicez diye ama dsyanamdi kayinvalidem soyledi bide biz cok istiyoduk bi anda oldugu icin sasirdik
(983 puan) tarafından
Benim kaynana da facete ilan yapti bnden once
(360 puan) tarafından
Aslinda guzel bisey onem veriyolarda birazda bizim fikirlerimizede onem verseler cok daha iyi olur cunku ben ve esim o ararken kimseye soyleme biz istemiyoruz dedik ama dinlemedi tzbi
(983 puan) tarafından
Ay canim biz elif koyicaz dedk ismini ben istemem diye basladi cok karisiyolar
(360 puan) tarafından
Aynen oyle benim de aynisi oldu tutturdular yavuz selim diye ilk kalpleei kirilmasin diye tmm dedik ama simdi kusuz o yuzden esimle birlikte bi isim koymaya ksrar verdik göktuğ olucak hayirlisiyla iyikide kustuk yani
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Kocamanin cenesi durmayip annesine soyledi anneside ayni gun tum sulaleye soyledi koylerini arayip bile soyledi daha 3 haftalikti kizim:ermm:

(983 puan) tarafından
Insan sevincinden saklayamiyo ama 3 ayi beklemel daha mantikli bence
0 oy
(1,908 puan) tarafından
ilkinde hemen ilan ettim ama ikinci olursa şuan eşim ve arkadaşlarım dışında yani eşimin ailesine soykemicem ilkinde soykedgmde kaynanam laf sokmuştu bizde ayıptır söylemesi benim kızım hiç soykemedi dedi çok zoruma gitmişti sonra görümcem üçüncü cocugunu yapicagi günü söylemişti ben şok ben iptal :) 
(983 puan) tarafından
Ay hakkat kizi hic soylemezmis gununu bile soylemis :D
(1,908 puan) tarafından
ben şok oldum o an bu pazar temelini atcaz demişti ağzım açıkta kalmıştı :D
(983 puan) tarafından
Bende olsam sok olurdum tabi :D
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Eltim ve Annemle beraber öğrendim hemen eşimi aradım 25 dk lik mesafeyi 5 dkda gelmişti. Diğerlerine 14. Haftam bitti öyle söyledim herkese
(983 puan) tarafından
Bizimde aileler biliuodu ama cevreye 3 ayi doldurunca soyldik canim kaynanam facte ilan etti bile babanne oluyom diye
(2,575 puan) tarafından
Yok canim kaynanam söylemez zaten benim3. Gebeliğim ikizlerim öldü ondan öncede bir düşüğüm var. Allah var söylemedi de kimseye biz söyleyene kadar
(983 puan) tarafından
Benimki ilkini kaybettk bunu soylemicez dedik ama o soylemis bizi hic dinlemedi
0 oy
tarafından
5. Haftada düşük riskim vardı hep yattm misafir kabul edemedim cagiranlara gidemedim mecbur söylemek zorunda kaldık.  Niyetim cinsiyeti belli olunca söylemekti 
(983 puan) tarafından
Ben ilk bebegumi kaybettm icin bunu soylemesm herkese
0 oy
(48,491 puan) tarafından
bir aylikti ogrenir ogrenmez :)
(983 puan) tarafından
Sevincten insan hemen soyluyor :)
0 oy
(452 puan) tarafından

test yaptıktan sonra annem vardı zaten yanımda eşim istanbuldaydı arıyıp söyledim toplantıyyı bırakıp istanbuldan malatya ya geldi :D daha sonra öbürleri de öğrendi zaten

(983 puan) tarafından
Biz esimle birlikte ogrendk ailelerde doktora gidnce soyledik :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 682 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 2,131 göst.
0 oy
28 cevap 203 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 379 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu